http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
15 Maja 2024, 18:42:40

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Sprzętowe (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Metanium Mg7
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 10 11 [12] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Metanium Mg7  (Przeczytany 31989 razy)
@Perch@
Gość
« Odpowiedz #165 : 24 Listopada 2008, 13:51:33 »

...
« Ostatnia zmiana: 03 Listopada 2009, 18:32:40 wysłane przez @Perch@ » Zapisane
Smaczek

Wiadomości: 350


Zielona Góra


« Odpowiedz #166 : 24 Listopada 2008, 16:36:26 »

@@Perch@,
A już wyjaśniam. Otóż okazuje się, że kilka egzemplarzy nie zniosło zbyt dobrze użytkowania, zwłaszcza intensywnego. W MG7 często (znane mi są przynajmniej trzy przypadki, w tym moim  Cry) lecą przekładnie zębate, które wykonane są z niezbyt trwałego materiału (jakiś stop aluminium). W wyniku czego multiki nie chodzą płynnie. Producent najprawdopodobniej chcąc obniżyć masę mulitka nie zastosował przekładni wykonanych bądź to z mosiądzu, bądź z brązu. Reszta podzespołów wydaje się być bez zarzutów. lecz co z tego jeśli najważniejszy podzespół szwankuje:(
Zapisane

Pozdrawiam- Smaczek
@Perch@
Gość
« Odpowiedz #167 : 24 Listopada 2008, 16:58:20 »

...
« Ostatnia zmiana: 03 Listopada 2009, 18:32:41 wysłane przez @Perch@ » Zapisane
MichalB

Wiadomości: 47


« Odpowiedz #168 : 24 Listopada 2008, 17:05:04 »

Dzięki Ci Smaczku za szczerą wypowiedz. Twoja opinia nie jest odosobniona.

Może ktoś jeszcze sie wypowie? Czy w wersji z przełożeniem 6,3:1 też są takie problemy?



@@Perch@,
A już wyjaśniam. Otóż okazuje się, że kilka egzemplarzy nie zniosło zbyt dobrze użytkowania, zwłaszcza intensywnego. W MG7 często (znane mi są przynajmniej trzy przypadki, w tym moim  Cry) lecą przekładnie zębate, które wykonane są z niezbyt trwałego materiału (jakiś stop aluminium). W wyniku czego multiki nie chodzą płynnie. Producent najprawdopodobniej chcąc obniżyć masę mulitka nie zastosował przekładni wykonanych bądź to z mosiądzu, bądź z brązu. Reszta podzespołów wydaje się być bez zarzutów. lecz co z tego jeśli najważniejszy podzespół szwankuje:(
Zapisane
wobler129

Wiadomości: 2074


Lubuskie

Opad...


« Odpowiedz #169 : 24 Listopada 2008, 17:12:04 »

@@Perch@,
A już wyjaśniam. Otóż okazuje się, że kilka egzemplarzy nie zniosło zbyt dobrze użytkowania, zwłaszcza intensywnego. W MG7 często (znane mi są przynajmniej trzy przypadki, w tym moim  Cry) lecą przekładnie zębate, które wykonane są z niezbyt trwałego materiału (jakiś stop aluminium). W wyniku czego multiki nie chodzą płynnie. Producent najprawdopodobniej chcąc obniżyć masę mulitka nie zastosował przekładni wykonanych bądź to z mosiądzu, bądź z brązu. Reszta podzespołów wydaje się być bez zarzutów. lecz co z tego jeśli najważniejszy podzespół szwankuje:(

Sam widziałem i słyszałem jak działa @Smaczkowy Metanium  ok
Zapisane

Nawet jeśli wszyscy już w Ciebie zwątpili - pokaż, że się mylili!

pozdrawiam
Maciej
Smaczek

Wiadomości: 350


Zielona Góra


« Odpowiedz #170 : 24 Listopada 2008, 17:29:51 »

@MichałB
W wersji 6.2 w multikach moich znajomych takie problemy nie występowały. Ale zaznaczam, że "próba" była bardzo mała bo składała się z jednej sztuki (tylko jeden mój znajomek posiada MG z mniejszym przełożeniem.
Zapisane

Pozdrawiam- Smaczek
popper

Wiadomości: 71



« Odpowiedz #171 : 25 Listopada 2008, 19:27:51 »

@MichałB
W wersji 6.2 w multikach moich znajomych takie problemy nie występowały. Ale zaznaczam, że "próba" była bardzo mała bo składała się z jednej sztuki (tylko jeden mój znajomek posiada MG z mniejszym przełożeniem.
Nie wiem Tomku, o kim wspominasz ale, też kręcę Metanium MG (bez 7).
Drugi sezon choć małointensywnie, więc można przyjąć, że tylko 1 średni sezon,
Działa, jak na razie, idealnie.
 
Zapisane

Waldek
Jawor

Wiadomości: 1038


Chrzanów

Najważniejsza jest wiara w przynęte i dzida


« Odpowiedz #172 : 29 Grudnia 2008, 23:06:51 »

Moje Mg7 się wysypało po nie całym sezonie ale musze przyznac ze dostał w kosc znaczy w magnez  Tongue
Zapisane
Novis

Wiadomości: 1553


Łódź

Uć Casting Team, I catch esox and release them all


« Odpowiedz #173 : 30 Grudnia 2008, 02:28:55 »

Jaworku, coś mi się z tym młynkiem u Ciebie o uszy obiło! Lekki off! Chronarch MG 51, co o tym sądzicie? Huh
Zapisane
Jawor

Wiadomości: 1038


Chrzanów

Najważniejsza jest wiara w przynęte i dzida


« Odpowiedz #174 : 16 Stycznia 2009, 14:01:29 »

Mg7 to świetny multiplikator uzywałem go przewaznie do przynęt 5-20g i  gdybym nie katował go w Szwecji dużymi gumami i jerkami pewnie łowiłbym nim do dzisiaj
Zapisane
Strony: 1 ... 10 11 [12] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!