http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
15 Maja 2024, 09:21:15

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Sprzętowe (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  pływadełko i casting
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: pływadełko i casting  (Przeczytany 27205 razy)
hubar

Wiadomości: 194


« Odpowiedz #105 : 01 Czerwca 2009, 20:12:31 »

tak powinno wyglądać gotowe do użycia:

Zapisane
hubar

Wiadomości: 194


« Odpowiedz #106 : 01 Czerwca 2009, 20:14:15 »

a tak po spakowaniu - można śmiało zmieścić pod pachą i heja nad wodę Smiley

no i to by było wszystko,

pozdrawiam

PS

pływałem i się nie utopiłem Smiley
Zapisane
JJ

Wiadomości: 3591


Jabłonna


« Odpowiedz #107 : 01 Czerwca 2009, 20:53:14 »

Gratuluję pomysłu ok
Zapisane

Pozdrawiam
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #108 : 01 Czerwca 2009, 22:21:37 »

Cytat: JJ
Gratuluję pomysłu ok

 I ja gratuluję.  ok
Szkoda tylko, że sprzęt pływający służący do połowu musi być zarejestrowany i oznakowany.  Roll Eyes
Tylko jak w Twoim pływadełu namierzyc lewa i prawą burte do napisania numerków Cheesy:D
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
hubar

Wiadomości: 194


« Odpowiedz #109 : 01 Czerwca 2009, 23:13:40 »

w sumie powiem tak - przepisy przepisami a życie życiem - zawsze można znaleźć wyjście - ja mam zarejestrowane pływadełko - czytaj papier - ale nijak ma się on do tego z czego korzystam - po prostu nie wiedzieli jak to zarejestrować -  i wpisali ponton - po tym jak zaoferowałem wpsi dętka do pływania Smiley - niestety nie mieli w wykazie Smiley

Nierozsądnym strażnikom zawsze można powiedzieć że się brodzi a owe ustrojstwo jest w celu poprawy knomfortu - czytaj bezpieczeństawa - jak kontorlujący pyta o numer na tym - to pewnie uwierzy w to brodzenie

Zresztą nie widze problemu zrobienia napisu - na oryginalnym mam jeden - bo nie wiem która burta jest lewa a która prawa - zreszta dwa i tak by się nie zmieściły Smiley bo takie długaśne są Smiley.


Zapisane
Morfi

Wiadomości: 1485


Zabrze

Silesian Casting Team


« Odpowiedz #110 : 02 Czerwca 2009, 14:53:43 »

Kiedyś Jawor dużo mówił lub pisał (nie pamiętam) na temat rejestracji pływadełka lub jej braku Wink
Zapisane
wujek

Wiadomości: 804



« Odpowiedz #111 : 02 Czerwca 2009, 22:14:06 »

Pomysł z dętką ok Skopiuje go za miesiąc (chyba nie jest opatentowany Grin ) co by za szczupakiem w końcu poganiać Laughing
Kiedyś na jeziorze widziałem faceta który pływał na arkuszu sztywnej pianki PU o wymiarach na oko 2x2m. Na arkuszu miał krzesło ogrodowe Laughing Nie wiem czy jakoś wzmocniony był ten arkusz oraz jaką miał grubość, ale sporo wystawał ponad powierzchnię Smiley
Zapisane

Surfcasting
Tomy

Wiadomości: 1462


POLSKA-NIEMCY


« Odpowiedz #112 : 20 Czerwca 2009, 23:21:14 »

Pomysł z dętką ok Skopiuje go za miesiąc (chyba nie jest opatentowany Grin ) co by za szczupakiem w końcu poganiać Laughing
Kiedyś na jeziorze widziałem faceta który pływał na arkuszu sztywnej pianki PU o wymiarach na oko 2x2m. Na arkuszu miał krzesło ogrodowe Laughing Nie wiem czy jakoś wzmocniony był ten arkusz oraz jaką miał grubość, ale sporo wystawał ponad powierzchnię Smiley
Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Zapisane
TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #113 : 09 Lipca 2009, 10:37:43 »

Ja w swoim pływadełku nie mogłem znaleźć miejsca na burtach żeby wyraźnie nanieść napis więc dałem go na tyle. Jak odpalę go w weekend to zrobię fote.
Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
Leszek

Wiadomości: 435


Gdynia


« Odpowiedz #114 : 09 Lipca 2009, 18:15:43 »

Swojego czasu Pike zamieścił na forum takie pływadełko Grin
Przeszukując zasoby sieci znalazłem ciekawy model łodzi. Wygląda na wygodny i do tego można go zmontować w 20 minut Laughing



Ukłony
Leszek
Zapisane
Maraf

Wiadomości: 1233

Poznań


« Odpowiedz #115 : 09 Lipca 2009, 19:20:11 »

Jeśli mam być szczery to wolałbym wędkować z modelu przedstawionego przez Pika, a cytowanego przez Leszka! Lepsze to na pewno niż moczyć tyłek(nawet ogumiony) pół lub i cały dzień w wodzie. Romantyzmu alibo inne korzenie można załapać A co gdy, z przeproszeniem, pęcherz ktoś ma słaby i na środku jeziora się zachce. Nie wspominając o roztroju żołądka, co też przecież zdarzyć się może...  
Maraf
« Ostatnia zmiana: 10 Lipca 2009, 12:16:32 wysłane przez Maraf » Zapisane

coincidentia oppositorum...
hubar

Wiadomości: 194


« Odpowiedz #116 : 10 Lipca 2009, 09:20:23 »

Witam,

Jesli tak tdo tego podchodzic - to w sumie nalezy sobie zadac pytanie po co w ogole chodzic na ryby Smiley - lepiej siedziec w domu - blizej do lazienki w razie rostroju zoladka - no i nie nabawi sie zadnej choroby Smiley

A tak na powaznie - lapie z tego juz jakis czas - na zimno nie ma co narzekac - jak sie jest odpowiednio ubranym - do tego dochodzi ciagly ruch - ktory jak by na to nie patrzec jest zdrowiem Smiley - problemy fizjologiczne - no coz - trzeba dobic do brzegu Smiley - podobnie jak w wypadku uzywania lodzi czy pontonu - z to jednak przewaga tych drugich ze pewne potrzeby mozna zalatwic z pokladu.

W ogole dla chcacego nic trudnego Smiley!

Pozdrawiam!
Zapisane
kazik

Wiadomości: 679


Swarzędz


« Odpowiedz #117 : 28 Kwietnia 2011, 23:25:17 »

Odświeżamy temat, mam prośbę o opinie użytkowników pływadełek z Tajmienia
Robert
Zapisane

pozdrawiam kazik
standerus

Wiadomości: 151

Kraków


WWW
« Odpowiedz #118 : 29 Kwietnia 2011, 08:07:08 »

Jak się trafi na takie co nie przepuszcza powietrza to jest ok
Ja trafiłem za pierwszym razem, podobnie kilku znajomych, ale słyszałem o kilku osobach, które musiały wymienić na inny egz. Na ogół od ręki, bez problemu to przebiega.
Zapisane

kazik

Wiadomości: 679


Swarzędz


« Odpowiedz #119 : 29 Kwietnia 2011, 08:40:48 »

Dzięki za odpowiedź. Wieczorem jeszcze rozmawiałem z Zamkim mówił że masz to coś, napisz jaki masz model i czy siedzisz nad czy w wodzie, generalnie który lepszy wg Ciebie. Będę miał możliwość wypróbować taki sprzęt jak znudzi się koledze  Wink
Robert
Zapisane

pozdrawiam kazik
Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!