http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
15 Maja 2024, 13:09:43

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Sprzętowe (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Przyleciał Premier
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 8 9 [10] 11 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Przyleciał Premier  (Przeczytany 27213 razy)
mekamil
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 3011


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #135 : 02 Kwietnia 2008, 21:07:30 »

To takie 'sruuuu', o którym piszesz to dźwięk jaki się wydobywa z multika podczas rzutu? To już mi się nie podoba  Tongue
Zapisane

dyskusja z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem - poprzewraca figury, nasra na szachownicę i powie, że wygrał!
Pablos

Wiadomości: 761


Gryfice


« Odpowiedz #136 : 03 Kwietnia 2008, 12:30:40 »

To takie 'sruuuu', o którym piszesz to dźwięk jaki się wydobywa z multika podczas rzutu? To już mi się nie podoba  Tongue
Nie nie Mekamil - multik jest diabelnie cichy Grin Te 'sruuuu' to musi byc cos innego... Tongue
Zapisane

Ż Y J   C H W I L Ą  ! ! !
mekamil
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 3011


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #137 : 03 Kwietnia 2008, 14:26:47 »

Uff, a już się wystraszyłem  Wink
Zapisane

dyskusja z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem - poprzewraca figury, nasra na szachownicę i powie, że wygrał!
mleczko

Wiadomości: 2035

Katowice- Ligota

Złów i Wypuść


« Odpowiedz #138 : 03 Kwietnia 2008, 16:24:10 »

Uff, a już się wystraszyłem  Wink

Sruuuuu to odległość, tak mówie  Laughing cichutko pracuje ale lubie ten dzwięk szybko obracającej sie szpulki  Laughing
Zapisane

Jestem Don Kichotem robotem, mam robote,
zamiast wiatraków mam Polaków głupote...
mleczko

Wiadomości: 2035

Katowice- Ligota

Złów i Wypuść


« Odpowiedz #139 : 04 Kwietnia 2008, 21:55:31 »

Dzisiaj było prawdziwe SRUUUU.
Na kijki do 40gram założyłem 16gramowy ołów.... warunki ciężkie bo ciemno więc hamowałem szpule w ciemno ale wyniki oscylowały w granicy 40-50metrów !!! Ten Premier jest fascynujący  ok
Zapisane

Jestem Don Kichotem robotem, mam robote,
zamiast wiatraków mam Polaków głupote...
TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #140 : 05 Kwietnia 2008, 07:10:58 »

Mleczko to ten nowy kijek do 40g z uchwytem pistoletowym???
Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
mleczko

Wiadomości: 2035

Katowice- Ligota

Złów i Wypuść


« Odpowiedz #141 : 05 Kwietnia 2008, 08:15:31 »

Mleczko to ten nowy kijek do 40g z uchwytem pistoletowym???

Nie nie, z uchytem pistoletowym mam pożyczony a ten do 40gram to jest Berkley LRC601MH za 20$  ok
Zapisane

Jestem Don Kichotem robotem, mam robote,
zamiast wiatraków mam Polaków głupote...
kj-ub

Wiadomości: 496



« Odpowiedz #142 : 07 Maja 2008, 23:16:46 »

Kupiłem sobie ten młynek i trochę potestowałem ... nad wodą  ( a nie na balkonie  Laughing ) - wersja fabryczna bez tuningu - moje zdanie:
w porównaniu do scorpiona ( forumowy wzorzec) -
1 cena podobna
2 właściwości rzutowe lepsze (scorpion + triumph versus premier+ pinnacle) kije porównywalne jeżeli chodzi o prawdziwy cw. - obydwa opisane z zapasem.
3 hamulec - uważam ze magnetyk jest dużo przyjaźniejszy dla użytkownika niż odśrodkowy - płynna regulacja oraz dostępny bez otwierania obudowy -tyle ogólnie, a mnie osobiście "lepiej się rzuca" magnetykiem - lubie mało lotne przynęty np. Perche 8 lub minnowy 7 (szczególnie pod wiatr) .
4 hamulec "walki" - nie sprawdzałem na rybie - ale jeżeli wierzyć opisom odnośnie mocy bardziej predysponuje premiera (mocniejszy) do średniego casta niż scorpiona .
5 ogólne wrażenia na temat wykonania - porównywalne.

Dla początkujących: miałem obydwa - zacząłbym od premiera.
« Ostatnia zmiana: 07 Maja 2008, 23:19:28 wysłane przez kj-ub » Zapisane

Pozdr. Adam.
wełpa

Wiadomości: 1770


Schneidemühl


« Odpowiedz #143 : 03 Czerwca 2008, 21:20:23 »

No to napiszę co mnie dzisiaj spotkało,a raczej mojego premierka.Wyrwałem się na godzinkę nad Noteć złożyłem kija założyłem premierka przynęta to białe kopytko 12,5 cm głowka 15 gram parę rzutów i nagle trzask w przelotkę.Wypadł piersień z wodzika w życiu się tego bym nie spodziewał szczęka opadła mi do ziemi.Ale jak zwykle ręka do kieszeni kamizelki kropelka i reanimacja czyli wklejenie wkładki na miejsce i można wrócić do łowienia.Zaczynam podejżliwie patrzeć na ten młynek,może to tyłko przypadek a może coś innego  Wink .Mimo tej przygody dalej pokatuję ten młynek bo ma całkiem fajne możliwości rzutowe.pozdro wełpa.
Zapisane

Bo człowiek bez pasji nudzi swoją duszę.
@Perch@
Gość
« Odpowiedz #144 : 03 Czerwca 2008, 21:26:46 »

...
« Ostatnia zmiana: 03 Listopada 2009, 17:30:46 wysłane przez @Perch@ » Zapisane
wełpa

Wiadomości: 1770


Schneidemühl


« Odpowiedz #145 : 03 Czerwca 2008, 21:32:09 »

Najpierw strasznie a potem trochę śmiesznie mimo wszystko i tak polecam ten młynek na rozpoczęcie przygody z lekkim castem.No powiedzmy w miarę lekkim.pozdro wełpa.
Zapisane

Bo człowiek bez pasji nudzi swoją duszę.
mleczko

Wiadomości: 2035

Katowice- Ligota

Złów i Wypuść


« Odpowiedz #146 : 03 Czerwca 2008, 22:14:32 »

Najpierw strasznie a potem trochę śmiesznie mimo wszystko i tak polecam ten młynek na rozpoczęcie przygody z lekkim castem.No powiedzmy w miarę lekkim.pozdro wełpa.

 Shocked Shocked Shocked no pięknie  Angry

Może pojawie się artykuł ale to zależy od moderatorów...
Zapisane

Jestem Don Kichotem robotem, mam robote,
zamiast wiatraków mam Polaków głupote...
Buri
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 2751


Gdańsk


WWW
« Odpowiedz #147 : 03 Czerwca 2008, 22:20:51 »

Wypadł piersień z wodzika w życiu się tego bym nie spodziewał szczęka opadła mi do ziemi.

Miałem to samo w Szwecji Angry U mnie było gorzej, bo wodzik wypadając splątał linkę, ta pękła a wodzik wpadł do wody Angry
Chwila kombinacji i przełożyłem pierścień z VS`ki. Trzyma jak nowy ok Nie zmienia to faktu, że taka sytuacja nie powinna mieć miejsca.
Poza tym kołowrotek jest OK. Robiliśmy z Pike`iem dużo żeby skatować, któregoś z premierów, ale mimo usilnych starań się nie udało. Laughing
Zapisane

wełpa

Wiadomości: 1770


Schneidemühl


« Odpowiedz #148 : 03 Czerwca 2008, 22:31:05 »

Całe szczęście że mi nie pękła plecionka.Mimo wszystko nadal chwalę ten młynek, jest taki jakiś bardzo spolegliwy.Moc w nim czuć zrobiłem parę próbnych rzutów dość ciężkimi przynętami na jerkówce,już w domu na trawniku po przygodzie i wszystko wygląda ok.W porównaniu do scorpiona jest łatwiejszy w obsłudze .pozdro wełpa.
Zapisane

Bo człowiek bez pasji nudzi swoją duszę.
IMMORTAL

Wiadomości: 366


« Odpowiedz #149 : 03 Czerwca 2008, 22:45:26 »

Chyba sobie kupie SuperGlue  Laughing
Zapisane

Pozdrawiam
Marcin
Strony: 1 ... 8 9 [10] 11 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!