http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
15 Maja 2024, 14:10:44

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Sprzętowe (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Nowe Curado 201E7
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 10 11 [12] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Nowe Curado 201E7  (Przeczytany 36521 razy)
wobler129

Wiadomości: 2074


Lubuskie

Opad...


« Odpowiedz #165 : 23 Października 2010, 10:06:45 »

Jestem posiadaczem nowego Curado, bardzo mi się spodobało - już kilka wypraw z nim zaliczylem, kilka ryb padło jak dla mnie super. Łowię nim przynętami max 40g a rzucałem nawet 10cm kopytka na 4g główce i nie miałem problemu  Wink ok  Czeka na pierwszego wielkiego zębacze  Fishing
Zapisane

Nawet jeśli wszyscy już w Ciebie zwątpili - pokaż, że się mylili!

pozdrawiam
Maciej
IMMORTAL

Wiadomości: 366


« Odpowiedz #166 : 23 Października 2010, 10:57:34 »

Mój po kilkunastu wyprawach zaczął hałasować. Prawdopodobnie jedno z łożysk podpierających szpulkę padło. Poszukuję kompletu łożysk.

Spróbuj zakropić łożyska oliwką, multiki wychodzące z fabryki są słabo nasmarowane. Łożyska na szpulach moich maszynek smaruje co kilka wyjazdów, bo inaczej dają znać o sobie.
Co daje smarowanie łożysk S-ARB? Z tego co się orientuje to po to właśnie posiadają zamkniętą konstrukcję aby zapobiec dostawaniu się czegokolwiek do środka (np. słonej wody)

Łożysko S A-RB nie jest chyba całkowicie szczelnym. Owszem istnieją zamknięte łożyska konstruowane na określoną żywotność, które są smarowane jedynie podczas procesu wytwarzania ale to chyba nie ten przypadek. Jak podaje producent budowa tego typu łożyska ma za zadanie zmniejszenie możliwości dostania się do jego wnętrza piasku i soli. Może jednak smarowanie przyniesie jakiś efekt, spróbować można Smiley
Zapisane

Pozdrawiam
Marcin
godski

Wiadomości: 274


« Odpowiedz #167 : 27 Października 2010, 23:04:44 »

Smarowanie nic nie dało  Angry . Przez kilkanaście, kilkadziesiąt rzutów jest OK, a później znów hałasuje. Może ktoś mi doradzi gdzie w Polsce kupię przyzwoite łożysko do niego?
Zapisane
Kociak
Gość
« Odpowiedz #168 : 09 Kwietnia 2013, 22:24:37 »

Minęło już trochę czasu, jak użytkuje się wam Cu201E7?  Roll Eyes
Zapisane
amalker

Wiadomości: 29

Wrocław


« Odpowiedz #169 : 14 Czerwca 2013, 00:47:51 »

To mój pierwszy multik więc porównać go niesposób Smiley ale mam go 2 sezony i nie mam z nim najmniejszych kłopotów... Odpukać Smiley
Zapisane
Strony: 1 ... 10 11 [12] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!