http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
15 Maja 2024, 12:39:06

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Off Topic (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Czemu oferta Mleczka znikła?
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Czemu oferta Mleczka znikła?  (Przeczytany 5194 razy)
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #15 : 29 Kwietnia 2010, 23:33:33 »

Cytat: slodziaksos
Ciekawe który sklep wedkarski sprzedaje tyle toreb czy czapek w sezonie co poszło tu na forum. Oczywiście bez prowizji Lips Sealed

To zaczyna być żałosne.

Czapki będą kosztowały +/- 18zł.

Widzisz tu gdzieś marżę. ? Czapka bojówka z dwukrotnym nadrukiem za 18zł.?


Cytat: slodziaksos
A teraz pewnie wylece

Nie bo przeciez nikogo nie obraziłeś ale na czapke nie licz bo przez takie komentarze poprostu się odniechciewa cokolwiek robić i myslę, że czapek więcej nie będzie.
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
epinefryna

Wiadomości: 109


Kraków


« Odpowiedz #16 : 29 Kwietnia 2010, 23:41:00 »

Czyli po zmianie regulaminu można zapomnieć o torbach, czapeczkach i tego typu rzeczach bo to przecież czysty hurt i ktoś na tym zarabia. Koniec z rzeźbami rybek... i przynętami, których za tę kasę się w sklepach kupić nie da. Koniec z Pinaclami .... dużo ich poszło, teraz już nie będzie wolno.

Dziękujemy.

Oczywiście regulamin nie precyzuje dokładnie co jest zarobkowe a co nie, żeby łatwiej było wykolegować tego, który się Władzy nie podoba. Poza tym niby jak sprawdzić kto ile marży ma? Wasi koledzy nie mają a Wasi nie koledzy handlują.

Panowie Właściciele, strzelacie se sami w nogę wprowadzając nieprzemyślane i nieprecyzyjne zapisy w regulaminie. Ten naród głupi nie jest, jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. A zazdrość, zawiść i osobiste animozje to złe motta dla portalu o castingu.
Oj bardzo mi się nie podoba to co wyprawiacie. Nie tak się buduje społeczności.

A chłopaki handlujący i tak was wych...ą (i powinni) bo po prostu się pochwalą w temacie sprzętowe jakie piękne dla siebie zrobili i kto będzie chciał kupić to kupi bez Waszej łaski na priv.

No mądre to jest?
Zapisane

-- There is no spoon.
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #17 : 29 Kwietnia 2010, 23:44:39 »

Był czas że to forum nie miało wogole regulaminu bo poprostu nie byłl potrzebny. Resztę Epinefryna sobie dopowiedz sam.
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
slodziaksos

Wiadomości: 288


okolice OSLO


« Odpowiedz #18 : 29 Kwietnia 2010, 23:51:21 »

Wszyscy sprzedają po kosztach. Dobre sobie. Big m pewnie dla zabawy to wszystko robi. Mitchum pewnie jako filantrop ciąg sprzęt z zagranicy i sprzedaje również tu. Endrie dla rozrywki siedział nad garem i topil olow na główki. Tomy to sprzedaje swoje rzeczy tak dla zaspokojenia cudzych zachcianek. Buri robi kijki dla forumowiczow tez tak z serca. I wielu innychterz tak działa. Wybaczcie ale każdy potrzebuje do gara coś wlozyc. Jakiś ciuch zarzucić na grzbiet. To oczywiste. I ja nikomy tu nic nie zarzucam.  Sam bym tak robiljak bym siedział w sprzęcie wedkarskim. Jedno co mnie tu rozczarowalo to ten biedny mleczko. Nawet go nie znam. To ze czasami cos powiedział bez ladu i skladu. Każdy może czasami coś palnac. Życie. Ale czemu go zaatakowano ?



Osoby których nicki uzylem jako przykłady proszone są o nie obrazanie się. Dla mnie mogą prowadzić swoją dzialalnosc. Bo jeść trzeba. Wybaczcie.    
Zapisane
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #19 : 30 Kwietnia 2010, 00:36:01 »

Słodziaksos widzę, że bardzo ciężko Ci uwierzyć , ze ktoś może robić coś bezinteresownie. Nie twierdzę, ze wszyscy  przez Ciebie wymienieni ale są tacy.

ps. Wyobraź sobie, że moderowanie tej strony to tez bezpłatne zajęcie. Zajmuje sporo czasu a najczęściej słyszy się tylko pod swoim adresem przykre słowa.
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
Seeker

Wiadomości: 427


nad wodą


« Odpowiedz #20 : 30 Kwietnia 2010, 07:27:34 »

To forum dawno zeszło na psy.................jednych się wynosi nad niebiosa....choć to zwykłe szumowiny ale przy  Beer to nie ma znaczenia.......komercja...innych gdy mówią prawdę to po prostu się banuje......a jeszcze inni reklamują się jako wielcy ..multiplikator.pl   a w ręku sprzęt Jaxon.pl.......tylko że spiningowy.... Fishing.......szkoda pisać......bo i tak zbanują...a póki co to udanych łowów w majowy weekend... ;->pozdrawiam......
Zapisane

małopolska team...
Radek

Wiadomości: 40


Olsztyn


« Odpowiedz #21 : 30 Kwietnia 2010, 07:53:22 »

Hej!
Siedzę,czytam i myślę. Wymyśliłem sobie,że nie potrzeba zmieniać było dobrego. Dział GIEŁDA służy kupnu-sprzedaży, więc oferta mleczki mieściła się w ramach regulaminu. Jeszcze lepiej-było to rękodzieło i to całkiem fajne Wink Myślę, że zamiast obostrzeń dotyczących hurtu, włodarze forum mogliby baczniej przyglądać się ogłoszeniom pojawiającym się w tym dziale, a nie dotyczącym castingu (wide-sprzęt gruntowy,spławiki itp). W sumie co to za różnica, czy sprzedaje się 10 kotwic z chwostami czy hurtowe ilości woblerków,gum czy innych akcesoriów? Po co komplikować coś co było dobre? Teraz połowa gawiedzi forumowej jest zdania,że Mleczko został napiętnowany, część myśli pewnie,że na forum wkrada się zamordyzm a części to zwisa. Takie uogólnienie. Ja jestem zdania,że zmiany w regulaminie potrzebne wcale nie były-giełda funkcjonowała bez nich bez zarzutu a usunięcie ogłoszenia Mleczki odebrałem jako napiętnowanie go z jakiegoś powodu. Przez tego typu obostrzenia forum sprawia wrażenie prywatnego folwarku i może zrażać potencjalnych, nowych userów. A chyba wszystkim zależy,żeby się rozrastało. Nie podobało mi się również podejście typu "coś się nie podoba?-droga wolna". Skoro to forum koleżeńskie, to takie stwierdzenie koleżeńskie już nie było. Dlatego głównie czytam, niż piszę. I chyba tak zostanie.
Pozdrawiam!
Ps. Jeśli ktoś czuje sie dotkniety moją wypowiedzią-przepraszam. W zamyśle nie było odniesień osobistych.
Radek
Zapisane
Pike
Administrator
*****
Wiadomości: 2693


Poznań


WWW
« Odpowiedz #22 : 30 Kwietnia 2010, 08:50:03 »

Odnoszę wrażenie, że najlepszym rozwiązaniem będzie usunięcie działu kupię/sprzedam/zamienię.
Czapeczki czy koszulki będą tylko na zlotach tak jak na początku działania forum. Zamówienia na forum powstawały zawsze z inicjatywy użytkowników. Jednak jeśli ktoś nie jeździ na zloty, nie daje się poznać osobiście, nie powinien nosić czapki z logo.

Seeker, zrób przyjemność mi i wielu innym uczestnikom tej społeczności i nie pojawiaj się tu więcej. Widzę, że teraz tak jak i poprzedni razem ilość kropek i przecinków w Twoich wypowiedziach jest wprost proporcjonalna do %...
Zapisane

mottle

Wiadomości: 246


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #23 : 30 Kwietnia 2010, 09:40:42 »

Jednak jeśli ktoś nie jeździ na zloty, nie daje się poznać osobiście, nie powinien nosić czapki z logo.

Sorry ale to już chyba lekka przesada  ?
Zapisane

Nie denerwuj się.......................to tak jakbyś mścił się na własnym zdrowiu za głupotę innych
Agraph

Wiadomości: 412


Barlinek :)


« Odpowiedz #24 : 30 Kwietnia 2010, 10:00:16 »

Chyba rzeczywiście właściciele i admini powinni jeszcze raz przemyśleć po co zakładali m.pl i po co go prowadzą.

Sorry Pike, ale to jest co najmniej śmieszne, że muszę śmigać na zloty po to by móc nosić czapkę m.pl.
Wychodzi na to, że jeśli zrobię sobie sam czapkę z logo - a jak wiesz, robię taki rzeczy na co dzień i pokarzę się w niej na focie, to ją usuniecie bo czapka nie ma autoryzacji Huh  Grin nie popadajcie w paranoję !!!

Chłopaki wyluzujcie bo zamiast coś rozwiązać pogłębiliście tylko konflikt na forum.

pozdrawiam

Mleczko 10 kotwic z chwostem proszę !!!
Reszta na priv.
Zapisane

Wujek Dobra Rada Smiley
Pike
Administrator
*****
Wiadomości: 2693


Poznań


WWW
« Odpowiedz #25 : 30 Kwietnia 2010, 10:28:28 »

Agraph, zrobić czapeczkę sobie możesz ale my będziemy nasze udostępniać jedynie podczas zlotów.

Jest tu sporo osób, które nigdy nie pojawiły się na żadnym spotkaniu. Łatwo im wywoływać burze kiedy nikomu nie spojrzą w oczy.

Rzeczywiście musimy przemyśleć działanie forum, być może trzeba wprowadzić znacznie więcej ograniczeń dostępu i ilości osób. Zrobi się bardziej kameralnie, będzie można rozmawiać z ludźmi których zna się od lat i których darzy się zaufaniem.

Na ta chwilę zamykam wątek bo nie widzę sensu jego istnienia ani kontynuowania.
Zapisane

Strony: 1 [2] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!