http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
10 Maja 2024, 06:45:49

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Rod building/Lure building (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Moja przygoda z młotkiem i kawałkiem blachy.....
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Moja przygoda z młotkiem i kawałkiem blachy.....  (Przeczytany 21120 razy)
virtusan

Wiadomości: 1633


Katowice

fan vintage


« Odpowiedz #30 : 30 Marca 2013, 01:11:18 »

Jeżeli potrzebujesz "testera" chętnie przygarnę kilka sztuk Laughing
Zapisane

Tomek
minecjusz

Wiadomości: 955


Orzechowo


« Odpowiedz #31 : 30 Marca 2013, 09:27:53 »

Jak naklepię z nadmiarem to będę pamiętał ok. właśnie jadę testować je na Wełnie Grin przy plecionce NCL 0.1mm podejrzewam, że kilka tam zostawie Cheesy
Zapisane
virtusan

Wiadomości: 1633


Katowice

fan vintage


« Odpowiedz #32 : 30 Marca 2013, 13:40:13 »

 Grin to powodzenia i klep, klep, ile wlezie  Laughing
Zapisane

Tomek
BOB

Wiadomości: 3530


Warszawa

Robert


« Odpowiedz #33 : 30 Marca 2013, 18:50:15 »

Przemku, już gdzie indziej to napisałem. Opanowujesz rynek. Zaspokajasz swoją oferta potrzeby Mężczyzn, kobiet i dzieci!!!
Kopsniesz coś zgredowi??? Roll Eyes
Zapisane

NIECH SIĘ WĘDKI GNĄ A NIE ŁAMIĄ
ManieQ

Wiadomości: 501


Błonie/k Wawy i okolice

Gdzie patyki, tam wyniki.


« Odpowiedz #34 : 30 Marca 2013, 21:58:13 »

Przemku   jak wrażenia z  NCL 0.1mm Huh??   Też kupiłem, ale jeszcze nie mam gdzie z testować??? Co raz to pikniejse te blaszki-jak by to powiedzioł Kwicoł Wink ok
Zapisane

Pozdrawiam Mariusz.
minecjusz

Wiadomości: 955


Orzechowo


« Odpowiedz #35 : 30 Marca 2013, 23:09:14 »

Robert, jak dla zgredzika to spoko Wink
NCL 0.1 hmm następnym razem wezmę 0.12 bo zawsze te 0,5 kg więcej wytrzyma Grin Jest bardzo delikatna i miękka, a żuty są bardzo dalekie ok Naprawdę nie przesadzili w opisie jeśli chodzi o przybliżoną średnicę tej plećki...natomiast wytrzymałość myślę, że ta podana przez producenta jest pomnożona 3 razy. Pamiętaj o przyponie 2-3 metry z żyłeczki, żeby nie odstrzeliwać wabików. Przy okazji wymienię Ci blaszki na głębiej krępowane i testowane nad wodą, a nie takie prosto spod młotka Grin Adres oczywiście ten sam Wink

Jakby ktoś potrzebował kulek od łożysk takich jak na zdjęciu z pasiakami, to mogę kilkoma poratować, po zeszlifowaniu na płasko jednej strony i zmatowieniu obrzeża można śmiało przyspawać do młotka, lub jakiegoś pręta Wink



Uploaded with ImageShack.us
Zapisane
minecjusz

Wiadomości: 955


Orzechowo


« Odpowiedz #36 : 02 Kwietnia 2013, 18:05:16 »

Dzisiejsza robota.....jeszcze tylko muszą zaliczyć wypad nad małą rzeczułkę w celu sprawdzenia ich pracy pracy Wink
Nowe wzory nacięcia  Grin  no i tym razem blaszkę  w "U" klepię na całej długości, a dopiero potem podginam końcówkę w S i jakoś tak lepiej wyglądają... Grin



Uploaded with ImageShack.us

Te chaotyczne nacięcia są chyba najfajniejsze Laughing no i jest to dzieło przypadku, bo raz mi ręka zeszła, to stwierdziłem, że całą tak wykończę Cheesy
Zapisane
minecjusz

Wiadomości: 955


Orzechowo


« Odpowiedz #37 : 03 Kwietnia 2013, 12:34:02 »

Nowe pasiaki plus cudowny wizerunek Latającego Potwora Spaghetti   Laughing



Uploaded with ImageShack.us
Zapisane
minecjusz

Wiadomości: 955


Orzechowo


« Odpowiedz #38 : 03 Kwietnia 2013, 16:28:28 »

No jeszcze dwie zrobiłem....


Uploaded with ImageShack.us
Zapisane
ManieQ

Wiadomości: 501


Błonie/k Wawy i okolice

Gdzie patyki, tam wyniki.


« Odpowiedz #39 : 03 Kwietnia 2013, 17:53:14 »

Dzięki Przemek.  Więc za mocny ten NCL nie jest,powiadasz?? Sad Ale pod okonka sie nada pewnie, mam nadzieję że koniec zimy, tej pięknej wiosny już bliiiiiiikop Wink Nowe wzorki naprawde fajne, masz wyobraznie Panie Wink Smiley ok
Zapisane

Pozdrawiam Mariusz.
minecjusz

Wiadomości: 955


Orzechowo


« Odpowiedz #40 : 03 Kwietnia 2013, 18:05:23 »

Jak na swój rozmiar to NCL ma adekwatną wytrzymałość, ale wiem, że następne w moim przypadku będzie 0.12 Wink ale to ze względu na zaczepy w moich starorzeczach Wink

 
Zapisane
minecjusz

Wiadomości: 955


Orzechowo


« Odpowiedz #41 : 04 Kwietnia 2013, 20:36:04 »

Dzisiejsze blaszki....teraz czekam na miedź z alledrogo....bo kto nie ma miedzi, ten w domu siedzi  Grin Laughing


Uploaded with ImageShack.us
Zapisane
Szkwał

Wiadomości: 439


Skawina małopolskie


« Odpowiedz #42 : 05 Kwietnia 2013, 21:05:44 »

Przemo bardzo ładne blaszki ok. Jaca, pochwal się swoimi. Jak widać na naszym forum co rusz, to jakiś talent się ujawnia Smiley
Zapisane
minecjusz

Wiadomości: 955


Orzechowo


« Odpowiedz #43 : 05 Kwietnia 2013, 21:30:23 »

Dzięki. Cały czas się uczę i mam nadzieję, że nauka nie idzie w las ;D Z każdą - nawet najmniejszą partią blaszek odkrywam nowe patenty jak sobie ułatwić pracę, oraz jak lepiej podgiąć S...myślę, że wahadełka profilowane do końca podginają się płynniej...no i lepiej wyglądają od płaskich wersji demo  :D :-D
 
Nowe wzorki...muszę też pomyśleć nad wzorkiem z samymi gęstymi paskami, bo też dobrze wyglądają - zupełnie jak na środkowej blaszce.




Uploaded with ImageShack.us

W weekend postaram się wszystkie przetestować i rozesłać te obiecane ;) a Mańkowi wymienić blachę typu "jajo" na lepszą i sprawdzoną....Mam nadzieję, że starczy mi czasu, bo kończę pracę dopiero oo 7 rano...potem 25km do domu, a po pracy muszę jeszcze przymierzyć wodery...zjeść coś i chociaż godzinkę się kimnąć, bo szwagier wyprawia "pępkowe" z okazji narodzin córki, a zmęczony odpadnę zanim zdążę się porządnie wstawić ;D ;D
Zapisane
BOB

Wiadomości: 3530


Warszawa

Robert


« Odpowiedz #44 : 05 Kwietnia 2013, 21:45:57 »

Te ostatnie egzemplarze nazwał bym "Bolesławiec" (zobacz porcelana bolesławiec Wink)
P.S Przemku, proszę tylko nie klep po pijaku. Szkoda palców, choć wyrób mógłby być interesujący Grin
Zapisane

NIECH SIĘ WĘDKI GNĄ A NIE ŁAMIĄ
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!