http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
12 Maja 2024, 00:35:14

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Rod building/Lure building (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Kijek UL na blanku Batsona?
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Kijek UL na blanku Batsona?  (Przeczytany 5501 razy)
marqos

Wiadomości: 235


Dzierżoniów


« : 01 Marca 2012, 15:55:15 »

Jestem w trakcie poszukiwań wędziska do ultralighta. Natknąłem się na stronie pracowni XRods na coś takiego: Batson SH1141-2   RX6,dwuskład, 2,90cm,2-10g w cenie 135zł. Teraz pytania do forumowych rodbuilderów. Czy ktoś miał do czynienia z tym blankiem? Wyjdzie z tego fajny kijek do UL?
Zapisane

... a gdyby tu było przedszkole w przyszłości ... i wasz synek mały przechodził ... w przyszłości. A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości i wasz synek mały tędy przechodził w przyszłości, którego jeszcze nie macie. Więc nie mówcie mi, że siedzi z tyłu !!!
_krzysiek_

Wiadomości: 149


Wrocław/Zielona Góra


« Odpowiedz #1 : 01 Marca 2012, 16:30:29 »

Jak dla mnie to ten blank to nie jest U-light. UL stawiałbym w granicach 4-6 lb i ok 5-6gr. To jest Salmon-Stealhead typowy, troszkę kluskowaty powiedzieli by niektórzy, ale bez przesady. Jeśli idzie o cw to ja do niego zakładałem i 12 gr. Ma dosyć płynne ugięcie, środkowo wcześnie robi się głębokie. Dobrze trzyma rybę i ładnie się ładuje od 4-5 gr główka+guma.  Smiley
« Ostatnia zmiana: 01 Marca 2012, 16:32:16 wysłane przez _krzysiek_ » Zapisane
marqos

Wiadomości: 235


Dzierżoniów


« Odpowiedz #2 : 01 Marca 2012, 16:45:08 »

Myślałem o seryjnym Team Dragon Cast 3-14g. Teraz nie wiem, czy kupić, czy może złożyć coś z tańszych blanków? Jako, że groszem ostatnio nie śmierdzę, więc kombinuję jak koń pod górę Wink
Zapisane

... a gdyby tu było przedszkole w przyszłości ... i wasz synek mały przechodził ... w przyszłości. A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości i wasz synek mały tędy przechodził w przyszłości, którego jeszcze nie macie. Więc nie mówcie mi, że siedzi z tyłu !!!
Samwieszkto

Wiadomości: 316

Bytom.


« Odpowiedz #3 : 01 Marca 2012, 16:53:58 »

Ostatnio też szukałem blanków dla siebie i zwróciłem uwagę na to że St.Croix ma w ofercie dużo dwuskładowych blanków do UL; znajdziesz tam takie nawet od 1/32. i w różnych długościach ( krótszych niż 290cm). Ceny - różne , bo blanki o różnych modułach , ale za mniej niż 100$ napewno coś znajdziesz ; a jak już znajdziesz , to każda pracownia ci to sprowadzi.
Zapisane

Pozdrawiam. Jacek.
_krzysiek_

Wiadomości: 149


Wrocław/Zielona Góra


« Odpowiedz #4 : 01 Marca 2012, 17:01:27 »

Te 135zł, za ten blank, to jest dosyć dobra cena, jeśli o coś takiego Ci chodzi. Jest też opcja z tańszymi blankami muchowymi, jesli bierzesz to pod uwagę.  Smiley
Zapisane
Samwieszkto

Wiadomości: 316

Bytom.


« Odpowiedz #5 : 01 Marca 2012, 17:23:05 »

@Marqos. ale multik do UL to jest znacznie większy wydatek.
Zapisane

Pozdrawiam. Jacek.
woblerwz

Wiadomości: 107

Brzeg


« Odpowiedz #6 : 01 Marca 2012, 18:22:30 »

Strona Xrods jest nieaktualizowana, sprawdźcie cenę DSS1141-2 w FC
Zapisane
marqos

Wiadomości: 235


Dzierżoniów


« Odpowiedz #7 : 01 Marca 2012, 19:00:10 »

@Marqos. ale multik do UL to jest znacznie większy wydatek.

Multik już mam. Curado 51E.
Zapisane

... a gdyby tu było przedszkole w przyszłości ... i wasz synek mały przechodził ... w przyszłości. A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości i wasz synek mały tędy przechodził w przyszłości, którego jeszcze nie macie. Więc nie mówcie mi, że siedzi z tyłu !!!
marqos

Wiadomości: 235


Dzierżoniów


« Odpowiedz #8 : 01 Marca 2012, 19:14:21 »

Strona Xrods jest nieaktualizowana, sprawdźcie cenę DSS1141-2 w FC

Hmm... 230zł. Doczytałem również, że wykonanie spiningu na tym blanku (zbrojenie standardowe) kosztuje 715zł. Pod casta pewnie wyjdzie drożej. Znacznie powyżej mojego budżetu Sad
Zapisane

... a gdyby tu było przedszkole w przyszłości ... i wasz synek mały przechodził ... w przyszłości. A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości i wasz synek mały tędy przechodził w przyszłości, którego jeszcze nie macie. Więc nie mówcie mi, że siedzi z tyłu !!!
Buri
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 2751


Gdańsk


WWW
« Odpowiedz #9 : 01 Marca 2012, 19:49:28 »

Strona Xrods jest nieaktualizowana, sprawdźcie cenę DSS1141-2 w FC

Hmm... 230zł. Doczytałem również, że wykonanie spiningu na tym blanku (zbrojenie standardowe) kosztuje 715zł. Pod casta pewnie wyjdzie drożej. Znacznie powyżej mojego budżetu Sad

Taniej - mniejsze przelotki ok
Zapisane

marqos

Wiadomości: 235


Dzierżoniów


« Odpowiedz #10 : 01 Marca 2012, 20:21:34 »

Strona Xrods jest nieaktualizowana, sprawdźcie cenę DSS1141-2 w FC

Hmm... 230zł. Doczytałem również, że wykonanie spiningu na tym blanku (zbrojenie standardowe) kosztuje 715zł. Pod casta pewnie wyjdzie drożej. Znacznie powyżej mojego budżetu Sad

Taniej - mniejsze przelotki ok

Zawsze to jakaś pociecha ok
Zapisane

... a gdyby tu było przedszkole w przyszłości ... i wasz synek mały przechodził ... w przyszłości. A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości i wasz synek mały tędy przechodził w przyszłości, którego jeszcze nie macie. Więc nie mówcie mi, że siedzi z tyłu !!!
_krzysiek_

Wiadomości: 149


Wrocław/Zielona Góra


« Odpowiedz #11 : 01 Marca 2012, 20:23:49 »

Uchwyt PacBay, przelotki forecasta, zbrojenie w micro, tak jak pisał @Buri, rękojeć piankowa i nie powinno być  aż tak drogo.  Smiley
Zapisane
woblerwz

Wiadomości: 107

Brzeg


« Odpowiedz #12 : 01 Marca 2012, 22:14:20 »

Forecasty  mimo niskiej ceny bym ominął. O ile w dolniku jest kawałek pieńka to szczyt wymaga delikatnego zbrojenia.
Zapisane
wojciiech

Wiadomości: 558


Ostrów/Toruń


« Odpowiedz #13 : 02 Marca 2012, 00:47:39 »

Strona Xrods jest nieaktualizowana, sprawdźcie cenę DSS1141-2 w FC

Hmm... 230zł. Doczytałem również, że wykonanie spiningu na tym blanku (zbrojenie standardowe) kosztuje 715zł. Pod casta pewnie wyjdzie drożej. Znacznie powyżej mojego budżetu Sad

230 zł za RX6...
A Phenixy Elixiry są chyba koło 300 zł  Wink
Wiem, że krótsze, ale mimo wszystko Wink
Zapisane
Radzio

Wiadomości: 1


WWW
« Odpowiedz #14 : 03 Marca 2012, 22:53:31 »


Jako że to mój 1 post to powitać wszystkich chiałem .

@marqos ja zrobiłem sobie ten kijek tylko że na korbę  napewno dobry materiał na jazie  czy klenie pełna parabola i dosyc wolny ale to moim zdaniem in +  natomiast in - to waga , przy tej długości ciezko go wywazyć by nie leciał na pysk , przy załozeniu że dolnik ma nie miec "kilometra "

Zapisane

Pozdrawiam
Radzio
Strony: [1] 2 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!