http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
11 Maja 2024, 18:51:36

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Rod building/Lure building (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  UL Phenix FX701-1-B
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: UL Phenix FX701-1-B  (Przeczytany 6958 razy)
garowy

Wiadomości: 389


I tu i tam...


« Odpowiedz #15 : 10 Maja 2012, 18:42:22 »

 ;->Dzięki za info. Czegoś takiego właśnie poszukuję Wink
Zapisane

Honneur et fidélité
Dąbek 111

Wiadomości: 20


« Odpowiedz #16 : 02 Czerwca 2012, 23:51:53 »

Witam wszystkich forumowiczów.Wojtasz kiedyś na priw dyskutowaliśmy na temat tego blanku pod casta .Przyznam ,myliłem się twirdząc ,że się nie da.Dzisiaj wiem ,że  wychodzi na tym blanku super UL zarówno w spirali jak i w tradycujnym zbrojeniu.Nie dalej jak trzy dni temu zbudowałem kosę UL ,dramatura którą obsługuje  w dolnym zakresie zgodna z etykietką ,górna 7-8g +guma.Przelotek wychdzi 11 jak by nie liczył odLN8 do L4.5.

Pozdro

Rafał
Zapisane
wojtasz

Wiadomości: 110


Rzeszów


« Odpowiedz #17 : 04 Czerwca 2012, 15:46:53 »

@Dąbek 11 zrezygnowałem z tego blanku. Już praktycznie go kupiłem i w ostatnim momencie wstrzymałem się. Miałem możliwość pomacania i jednak nie spasował mi   Roll Eyes W pewnym sensie Twoja opinia również się do tego przyczyniła. Jednak reasumują nie żałuję. Kupiłem blank CTS EM691 i jak dla mnie mega BOMBA  Grin Grin  . Bardzo delikatny z zapasem mocy , akcja miodna taka jak lubię. Ubrany będzie spiralnie w tit sic. Wszystkie komponenty już mam, korki poklejone. Mam bardzo dużą przerwe w robieniu kijka, ponieważ ostatni miesiąc sędzam w pracy po 16-17 godz  od pon do soboty i czasu jest zero. Teraz zapowiada się długi weekend z racji święta to coś wreszcie ruszę . Pozdro   Wojtasz
Zapisane

Pozdrawiam Wojtasz :-))
Dąbek 111

Wiadomości: 20


« Odpowiedz #18 : 04 Czerwca 2012, 16:04:18 »

Sorki ,że cię zmyliłem :-\też bazowałem na innych opiniach .W tradycyjnym zbrojeniu wyszedł OK ,jednak tytanowe fuji dałyby mu więcej ciętości,w spirali wyszedłby już git na micro.
Zapisane
Strony: 1 [2] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!