http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
16 Maja 2024, 06:33:34

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  OKONEK
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 58 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: OKONEK  (Przeczytany 134626 razy)
rolek
Wyprawy
*
Wiadomości: 1428


LECH POZNAŃ


« Odpowiedz #195 : 15 Grudnia 2007, 16:17:23 »

Witam.Mój dzisiejszy wypad na ryby miał na celu przetestowanie c51s w minusowych temperaturach.Powiem krótko sprzecik sprawdził sie na piateczkę. Były pewne problemy z marznącymi przelotkami ale i z tym dałem sobie radę.Efekt dzisiejszego wypadu to dwa krótkie szczupaczki i jeden okonek
Zapisane

Nie rozmawiaj z idiotą bo sprowadzi Ciebie do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem
Pablos

Wiadomości: 761


Gryfice


« Odpowiedz #196 : 15 Grudnia 2007, 17:09:18 »

Ale piekny klocek!  Shocked Gratki!!! ok Ja dzis próbowałem ale jak zwykle nic Cry
Pozdrawiam!! Beer
Zapisane

Ż Y J   C H W I L Ą  ! ! !
Morfi

Wiadomości: 1485


Zabrze

Silesian Casting Team


« Odpowiedz #197 : 15 Grudnia 2007, 17:28:18 »

Okonek  Cheesy Jeśli to jest okonek to nie wiem co ja łapie  Laughing
Rolek, znowu pokazałeś klasę  Cool ok

Pozdrawiam Paweł
Zapisane
hasior

Wiadomości: 47


« Odpowiedz #198 : 15 Grudnia 2007, 18:43:09 »

Morfi podstawa do złapania takiego okonka jest obecność takich okonków w danym łowisku,z tego co czytałem  te okonki rolka to z własnie obfitujacego w takie klocki akwenu Smiley
w łowisku gdzie takich niema"rozmiarowo"to ich nie złapiesz Wink

rolek gratulacjie,okonia i łowiska
Zapisane
MATAS

Wiadomości: 1008


Poznań


« Odpowiedz #199 : 15 Grudnia 2007, 19:00:06 »

Morfi podstawa do złapania takiego okonka jest obecność takich okonków w danym łowisku,z tego co czytałem  te okonki rolka to z własnie obfitujacego w takie klocki akwenu Smiley
w łowisku gdzie takich niema"rozmiarowo"to ich nie złapiesz Wink

rolek gratulacjie,okonia i łowiska

bla bla bla Tongue ,Hasior prawda jest taka ze jakos inni ich tam nie łowią a rolek tak  ok pozatym te wszytskie okonki nie są z jednego miejsca

rolek, gratki słyszałem o akcji z Wojtkiem, masakra  Beer  Laughing
Zapisane
hasior

Wiadomości: 47


« Odpowiedz #200 : 15 Grudnia 2007, 19:03:54 »

a no jak nie z jednego miejsca to wycofuję swoje "bla bla bla"
Zapisane
Morfi

Wiadomości: 1485


Zabrze

Silesian Casting Team


« Odpowiedz #201 : 15 Grudnia 2007, 19:07:58 »

Morfi podstawa do złapania takiego okonka jest obecność takich okonków w danym łowisku,z tego co czytałem  te okonki rolka to z własnie obfitujacego w takie klocki akwenu Smiley
w łowisku gdzie takich niema"rozmiarowo"to ich nie złapiesz Wink

rolek gratulacjie,okonia i łowiska

Hasior, wiem Wink, znam zbiorniki gdzie takie "okonki" pływają, nawet jednego takiego klocka udało mi się przechytrzyć. Tak na prawdę w każdym większym czyt. dużym zbiorniku one są. Tylko chodzi i ich ilość  Undecided która przeważnie jest mizerna  Undecided Undecided a po drugie trzeba sie na nie nastawiać, czego ja nie czynie, oraz mieć ciut szczęścia czy wiedzy Smiley  Wink Czego też nie posiadam  Tongue  Cool zbytnio  Cheesy

Pozdrawiam Paweł
Zapisane
TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #202 : 15 Grudnia 2007, 19:15:58 »

Duże okonie rzeczywiście są ciężkie do złowienia, ale nie jest to nie możliwe. Trochę cierpliwości, trochę kombinacji i można je łowić systematycznie. Oczywiście podstawa to obecność takich okoni na łowisku ( jak już tu ktoś wspomniał ) Smiley
Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
jaca

Wiadomości: 3661


Jelenia Góra

multi-obsesja


« Odpowiedz #203 : 15 Grudnia 2007, 20:28:32 »

@Rolek..., Ty wiesz co Grin Grin Grin, jak Ty to robisz kiedyś przez Ciebie połamie na kolanie swoje kije Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin, gratuluje ok
Zapisane

Życie jest jak bieg na sto metrów, im szybciej biegniesz tym szybciej się kończy
MATAS

Wiadomości: 1008


Poznań


« Odpowiedz #204 : 16 Grudnia 2007, 16:44:24 »

Bylismy dzisiaj na okonkach z samego rana, pojechalismy w 6, w tym 5 castingowcow i 1 spinningista.

Co tu dużo mówić, finał był tego taki ze niestety na casting nie zlowilismy nic, ale kolega Maciej który tez jest wybitnym specem okoniowym pokazał klase  Fishing

Pierwszy  Laughing


Drugi  Fishing



Na dobitke spotkalismy jeszcze spinningiste który na naszych oczach złowił COŚ TAKIEGO  Grin Grin Grin, ten Okoń był naprawde ogromny porównajcie palce do okonia


Sytuacja z tymi okoniami byla o tyle trudna, za na brzegach był lód siegajacy jakies 5-6m w głąb wody. Musielismy okonie lobowac na zyłce 0.12 na lód , z jednym sie 2 albo 3 minuty meczylismy, jakims cudem zaden nie spadł.

Aha no i dodam ze kolega MACIEJ wszystkie okonie wypuscił  ok ok ok
« Ostatnia zmiana: 16 Grudnia 2007, 16:54:59 wysłane przez MATAS » Zapisane
Morfi

Wiadomości: 1485


Zabrze

Silesian Casting Team


« Odpowiedz #205 : 16 Grudnia 2007, 17:19:24 »

 Shocked  Shocked Shocked Dech w piersiach zapiera na widok tych "okonków"   Fishing Fishing Fishing
Tylko sie cieszyć że jest miejsce w Polsce gdzie da je sie tak skutecznie łowić  Cheesy Cheesy Cheesy

Pozdrawiam Paweł
Zapisane
MATAS

Wiadomości: 1008


Poznań


« Odpowiedz #206 : 16 Grudnia 2007, 17:23:02 »

Wierz mi Morfi, ja myslalem ze tam zemdleje  Grin Grin Grin i to juz nie pierwszy raz, ale jednak z drugiej strony my z rolkiem pokazujemy wam tylko foty, ale trzeba sobie uswiadomic ze zlowienie takiego okona to czesto siedzenie 2-3 dni w lodowatej wodzie po kilka godzin dla jednego brania, w wiekszosci nie ma nic, a jak juz jezdzimy w grupie to zazwyczaj tylko 1 osoba łowi.
Zapisane
rbogus

Wiadomości: 157

Warszawa-Mokotów


« Odpowiedz #207 : 16 Grudnia 2007, 17:25:06 »

Gratuluje!
Piękne garbusy ok
U nas to rarytas, jak wiadomo rośnie długo.
Amatorów jest dużo i łatwo wchodzi w siaty.
Ja ostatnio jak złowię to wpuszczam, niech rośnie.
Wielu moich znajomych tak robi, ale są i tacy Angry Angry Angry
To z lata 2007 Cry
Zapisane
Morfi

Wiadomości: 1485


Zabrze

Silesian Casting Team


« Odpowiedz #208 : 16 Grudnia 2007, 17:26:09 »

Wierz mi Morfi, ja myslalem ze tam zemdleje  Grin Grin Grin i to juz nie pierwszy raz, ale jednak z drugiej strony my z rolkiem pokazujemy wam tylko foty, ale trzeba sobie uswiadomic ze zlowienie takiego okona to czesto siedzenie 2-3 dni w lodowatej wodzie po kilka godzin dla jednego brania, w wiekszosci nie ma nic, a jak juz jezdzimy w grupie to zazwyczaj tylko 1 osoba łowi.

A My też jeździmy w kilka osób, marzniemy kilka godzin a to wszystko dla wspólnego spotkania (co jest często ważniejsze od ryb), bo kontaktu z rybą nie mamy.
No może czasem jakieś fatum nad Nami zawiśnie i coś złowimy Smiley

Pozdrawiam Paweł
Zapisane
rbogus

Wiadomości: 157

Warszawa-Mokotów


« Odpowiedz #209 : 16 Grudnia 2007, 17:50:40 »

Jest pod Łowiczem taka stara żwirownia, doły po kilkadziesiąt metrów.
Z pontonu łowiłem tam piękne garbusy, niestety teraz można łowić tylko z brzegu Embarrassed
Byłem tam 3 listopada, pogoda piękna woda kryształ.
Tam są nawet kiełbie, i niestaty żywczarz na żywczarzu.
Śmieli się że spininguję rybą- ,,taką to my na patelnię wrzucamy"
Dorado 60g robi trochę plusku Grin
Potem jakoś przestali się śmiać i oglądali dziwny kołowrotek i tą dziwną rybę.
Powiem że dawno nie widziałem tak pięknie tańczącego na ogonie szczubełka.
Zapisane
Strony: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 58 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!