http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
16 Maja 2024, 08:27:52

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  OKONEK
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 58 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: OKONEK  (Przeczytany 134645 razy)
rabarbar

Wiadomości: 639


korbiarz :-)


« Odpowiedz #570 : 18 Lipca 2009, 09:51:44 »

@Mleczko, ten okoń jest już całkiem ładny. Tak trzymać! ok
Zapisane

Pozdrowienia
Beer
MATAS

Wiadomości: 1008


Poznań


« Odpowiedz #571 : 20 Lipca 2009, 09:22:45 »

Witam, jak zwykle dopiero wróciłem z pracy i mam okazje wrzucić fotki z soboty  Wink

Zaraz po skonczonej pracy wyjechaliśmy z kumplem o 2 w nocy i od 3 już byliśmy na wodzie  Grin


Noc spedzona na wodzie byla poprostu fantastyczna! Okolo 3:30 w nocy na środku wody było kompletnie ciemno a tuż obok nas przechodziła nawałnica z piorunami więc adrenalinke mieliśmy niemałą Grin Grin Grin Grin

Z początku szukaliśmy sandaczy okolo 3-4 ale niestety złowiłem tylko jednego



Pożniej złowiłem w tym miejscu okonia oraz szczupaczka 50cm wiec doszliśmy do wniosku że sandacze się wyniosły ( o ile w ogóle tam były ...  Wink ), popłyneliśmy z zupełnie inną częsc jeziora oddaloną o 30 min płynięcia na silniku, kiedy słońce wzeszło naszym oczom ukazały się fantastyczne twory chmur burzowych Cumulonimbus praecipitatio pannus



Adam wreszcie zaliczył swoją pierwszą rybe  Laughing z czego się bardzo bardzo ucieszył  Wink



Klimaty do łowienia Polskich "bassów" były idealne



Adam jako wędkarz czysto początkujący szybko znudził się połowami palczaków i caly czas nawijał że chce złowić wielkiego szczupaka  Grin, co po chwila zaczepiał moczarki, rdestnice i inne twory alarmując mi iż ma rybe na kiju, przez okolo 2h przyzwyczaiłem się do owych uwag kolegi i tłumaczyłem że złowić dużego szczupaka nie jest łatwo, szczególnie na tym jeziorze  Fishing ... Obławiając trzcinowiska bezskutecznie przez około 6-7h (nawet brania) postanowiliśmy potrollingować niezawodnymi Bullheadami i Executorami Salmo. Po 2 godzinach niepowodzen zrobiliśmy sobie przerwe na małe jedzonko i zaraz po wystartowaniu na wędce Adama siedział szczupak 40cm, postanowilem rzucic kotwice i sprawdzić owe miejsce.

Efekty były zdumiewające! Rzut po rzucie ryba



Brały zarówno szczupaki jak i ładne okonie po 30cm na woblery...



Kolejny trzydziestak na obrotówke...



I kolejny na ..... Kopyto L-4, okonie i szczupaki dosłownie lutowały we wszystko co było na opadzie, raz nawet stracilem podczas holu rybe, ale zaraz po jej spadzie uderzyła kolejna  Grin



Szczupaki były w doskonałej formie, te mniejsze



Jak i te wieksze



Ryby poprostu były w AMOKU! waliły we wszystko, niektóre miały ogonki w gardłach



Przez okolo 20 minut złowilismy 24 okonie i 26 szczupaków! ale kropke nad i postawił Adam który powiedział "Matas Matas mam wielkiego szczupaka" a ja wreszcie w to uwierzyłem  Wink

Ponad 4kg szczęscia początkującego wędkarza i jego życiowy rekord na Executora 5SR  Laughing , filmik z holu i wypuszczania niedługo  ok



Oczywiscie rybie został zwrócony należyty szacunek i trafiła do wody  ok



Brania się skończyły - wszystko trwalo dosłownie 20-30 minut i zmuszeni przez nadciągającą burze skonczyliśmy łowienie około 20



Jak się pózniej okazało decyzja była podjęta w porę ponieważ zaraz po naszym powrocie na brzeg dotarł do nas Cumulonimbus Arcus, czyli nawałnica z opadami gradu i piorunami



Czasu na łodzi spedziliśmy od 3 do 20 czyli 17 godzin, brania były tylko 20 minut, wiec jak widać czasami warto walczyć do końca, weekend udany  ok



Aha no i zapomniałbym dodać że WSZYSTKIE złowione przez nas ryby zostały oczywiście jak zawsze WYPUSZCZONE  ok, stuprocentowy  c&r

« Ostatnia zmiana: 20 Lipca 2009, 09:27:39 wysłane przez MATAS » Zapisane
wojciiech

Wiadomości: 558


Ostrów/Toruń


« Odpowiedz #572 : 21 Lipca 2009, 02:48:50 »

Jak zawsze - relacja rewelacja Smiley ok
Zapisane
Pablos

Wiadomości: 761


Gryfice


« Odpowiedz #573 : 21 Lipca 2009, 03:04:17 »

@Matas piękne foty i obszerna relacja - to lubie ok
Gratulacje!! Fishing
Zapisane

Ż Y J   C H W I L Ą  ! ! !
Beata

Wiadomości: 30


« Odpowiedz #574 : 26 Lipca 2009, 13:20:49 »

Fajne fotki i obszerne opisy ,grat.
 A ja pochwale sie moja tesciowa i jej zacieciem do wedkowania.




OKONKI TO JEJ SPECJALNOSC.
« Ostatnia zmiana: 26 Lipca 2009, 13:25:04 wysłane przez Beata » Zapisane
TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #575 : 26 Lipca 2009, 17:55:49 »

Ponieważ kogoś bardzo boli to moje 30+, a sadze że każdemu z nas "udało" się zrobić chociaż jedno beznadziejne zdjęcie (szczególnie komórką), a nie jestem tu po to żeby udowadniać i wykłócać się o centymetry. Niech będzie że okoń miał 10 cm.
« Ostatnia zmiana: 07 Maja 2011, 17:30:55 wysłane przez TomCast » Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
mleczko

Wiadomości: 2035

Katowice- Ligota

Złów i Wypuść


« Odpowiedz #576 : 26 Lipca 2009, 19:33:03 »

Ten to raczej 30cm nie ma Smiley właśnie z powodu wiatru dzisiaj po 7godzniach na łodce po 2okonie na głowe  Undecided
Zapisane

Jestem Don Kichotem robotem, mam robote,
zamiast wiatraków mam Polaków głupote...
TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #577 : 26 Lipca 2009, 21:13:24 »

Mleczko ten ripper ma 15 cm, wiec sobie porównaj. Robiłem to telefonem, a to zawsze tak badziewiasto wychodzi.
Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
popper

Wiadomości: 71



« Odpowiedz #578 : 26 Lipca 2009, 22:07:51 »

Warto uwierzyć w te 30 cm.
Ten okonek poniżej, miał tylko 25 cm a obrotówka na którą, padł (long 3) jakieś 8,5 cm. Też jakoś tak wygląda, jak z komórki pstrykany Grin
« Ostatnia zmiana: 26 Lipca 2009, 22:11:04 wysłane przez popper » Zapisane

Waldek
hubercik

Wiadomości: 144


Warszawa/Ostrowiec Świętokrzyki


« Odpowiedz #579 : 26 Lipca 2009, 22:25:52 »

Coś znajomo wygląda to miejsce, czy to jest Mrzeżyno  Huh Laughing
Zapisane

Z wędkarskimi pozdrowieniami

Hubert
rolek
Wyprawy
*
Wiadomości: 1428


LECH POZNAŃ


« Odpowiedz #580 : 27 Lipca 2009, 05:51:44 »

No to może ja coś pokaże. Smiley
Zapisane

Nie rozmawiaj z idiotą bo sprowadzi Ciebie do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem
popper

Wiadomości: 71



« Odpowiedz #581 : 27 Lipca 2009, 07:44:23 »

Coś znajomo wygląda to miejsce, czy to jest Mrzeżyno  Huh Laughing
Nie Mrzężyno. Ustka.

Tomek, Tyyyyyy to ponizej krytyki. Tzw. "zadawanie doła" kolegom winno byc zakazane Wink
Gratuluję. Piękny ten garb.
Zapisane

Waldek
TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #582 : 27 Lipca 2009, 09:04:31 »

Tomasz łowi dużo i duże, tu mu trzeba schylić czoła, ale też potrafi się ustawić odpowiednio do zdjęcia co daje efekt większych ryb  ok Wink
Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
popper

Wiadomości: 71



« Odpowiedz #583 : 27 Lipca 2009, 12:43:19 »

Tomasz łowi dużo i duże, tu mu trzeba schylić czoła, ale też potrafi się ustawić odpowiednio do zdjęcia co daje efekt większych ryb  ok Wink
Tomku to podstawy. Odpowiednio bliski dystans do obiektywu i ogniskowa jakieś 26 mm. Ale, żeby to było dobre, to jeszcze dobrze gdy jest  RYBA a nie rybka
Zapisane

Waldek
Tomy

Wiadomości: 1462


POLSKA-NIEMCY


« Odpowiedz #584 : 27 Lipca 2009, 13:42:30 »

Widać że ryba Rolka to konkret porównując do dłoni a fotki robi takie jak mają być.Jego okonie to megalodony.
Zapisane
Strony: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 58 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!