http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
14 Maja 2024, 22:39:25

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Off Topic (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Strażnicy przyrody (filmy)
« poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Strażnicy przyrody (filmy)  (Przeczytany 2075 razy)
Sith
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 541


Pyrzyce

Eat, Sleep, ... Go Fishing


« : 18 Stycznia 2013, 13:11:49 »

Ciekawe kiedy nasi strażnicy przyrody będą mieli takie szkolenia i wyposażenie  Laughing
Cz. 1
http://www.youtube.com/watch?v=_2-5VBsMils

Cz. 2
http://www.youtube.com/watch?v=***JnjyTsQg
Zapisane


"Catch and Release - fishing is a lot like golf. You don't have to eat the ball to have a good time"
BLOG
JJ

Wiadomości: 3591


Jabłonna


« Odpowiedz #1 : 18 Stycznia 2013, 14:15:50 »

Maraf, a co ma do tego unia?  Huh

Sith, tego typu szkolenia i sprzęt to jak na razie chyba tylko antyterroryści mają Cry Dopóki PSR nie dostanie więcej pieniędzy i nie przekształci się w profesjonalną straż, to nie ma na co liczyć. Tylko to wymaga zmiany świadomości ze strony decydentów.
Zapisane

Pozdrawiam
Logan

Wiadomości: 1985


Bydgoszcz

Machaj wendą, ryby będą!


« Odpowiedz #2 : 18 Stycznia 2013, 14:27:40 »

Nasz policja ma bodajże raz na rok obowiązkowe strzelanie ze zmianą magazynka. Podobno (słyszałem od funkcjonariusza) wygląda to tak, że dostają dwa magazynki przy czym w pierwszym są 2 naboje a w drugim tylko 1. Informacja pochodzi z przed jakichś 4 lub 5  lat więc może być już nieaktualna.
Zapisane

Mój dziadek mówił: Do byka nie podchodź od przodu, do konia od tyłu, a do idioty nie podchodź w ogóle...
Yotaar
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 694


Jaworzno

Silesian Casting Team


« Odpowiedz #3 : 18 Stycznia 2013, 14:30:05 »

JJ, tak samo pewnie pytano Katona Starszego o ... Kartaginę. Niektórzy tak mają...
A wracając do wątku. Parę tygodni temu widziałem w kablówce (a więc w NG lub Discovery) film o pracy rumuńskich strażników  w delcie Dunaju. Ile w tym było prawdy, nie wiem, ale zakładam, że prawdziwe były łodzie i cały sprzęt, uzbrojenie i procedury. Mimo sceptycyzmu, pomyślałem sobie: Oby tak u nas!
Może ktoś zna realia delty i potwierdzi, jak się tam sprawy mają?
Zapisane

Pozdrawiam
Yotaar
JJ

Wiadomości: 3591


Jabłonna


« Odpowiedz #4 : 18 Stycznia 2013, 15:17:25 »

 Grin Mam pewne nieodparte wrażenie, graniczące z pewnością, że wszystkie inne tematy są lepsze niż polityka  Laughing
Zapisane

Pozdrawiam
jaca

Wiadomości: 3661


Jelenia Góra

multi-obsesja


« Odpowiedz #5 : 18 Stycznia 2013, 15:27:17 »

Jasiu, na zadane w szkole pytanie czym jest polityka ? odpowiedział Pani, że polityka to mucha  Shocked Grin . Zdumiona Pani poprosiła by sprecyzował dokładnie dla czego. Po chwili namysłu Jasiu wyjaśnił Pani, że jego ojciec powiedział, iż jemu polityka koło  ch..a  lata. 
Dla mnie to też owad  Cool
Zapisane

Życie jest jak bieg na sto metrów, im szybciej biegniesz tym szybciej się kończy
przemas

Wiadomości: 69


Pojezierze Drawskie


« Odpowiedz #6 : 18 Stycznia 2013, 18:12:36 »

Nasz policja ma bodajże raz na rok obowiązkowe strzelanie ze zmianą magazynka. Podobno (słyszałem od funkcjonariusza) wygląda to tak, że dostają dwa magazynki przy czym w pierwszym są 2 naboje a w drugim tylko 1. Informacja pochodzi z przed jakichś 4 lub 5  lat więc może być już nieaktualna.

Jest faktycznie nieaktualna.
Funkcjonariusze policji na tzw. "wstępniaku" ze szkolenia strzeleckiego oddają UWAGA!, aż dwa strzały, pierwszy dla oswojenia(z hukiem, odrzutem itp.), drugi - egzaminacyjny.
Z obowiązkowymi strzelaniami też bywa różnie.
Zapisane

pozdrawiam przemas
BOB

Wiadomości: 3530


Warszawa

Robert


« Odpowiedz #7 : 18 Stycznia 2013, 18:48:24 »

JJ, tak samo pewnie pytano Katona Starszego o ... Kartaginę. Niektórzy tak mają...
A wracając do wątku. Parę tygodni temu widziałem w kablówce (a więc w NG lub Discovery) film o pracy rumuńskich strażników  w delcie Dunaju. Ile w tym było prawdy, nie wiem, ale zakładam, że prawdziwe były łodzie i cały sprzęt, uzbrojenie i procedury. Mimo sceptycyzmu, pomyślałem sobie: Oby tak u nas!
Może ktoś zna realia delty i potwierdzi, jak się tam sprawy mają?

Byłem na Delcie Dunaju kilka lat temu. Strażników-0, ryb niewiele więcej (więc pewnie dla tego strażników-0)
Zapisane

NIECH SIĘ WĘDKI GNĄ A NIE ŁAMIĄ
Strony: [1] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!