http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
08 Maja 2024, 15:53:24

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Mongolia - czy ktoś był z tą firmą?
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Mongolia - czy ktoś był z tą firmą?  (Przeczytany 4688 razy)
Revizor

Wiadomości: 250


Jabłonna

C&R


« : 12 Marca 2010, 13:44:35 »

Zauroczyły mnie relacje z podróżny i samego wędkowania. Chciałbym wybrać się w następnym roku. Czekam na opinię wskazówki i relację naocznych świadków (uczestników) Wink.

Będę wdzięczny za podpowiedzi.

Adres firmy: http://www.bayangol.pl/


Revizor

Ps: Jeżeli ten wątek nie pasuje do tej kategorii to proszę go przenieść, bo nie jestem pewien czy powinien być tu czy w "ogólnym".
Zapisane
Buri
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 2751


Gdańsk


WWW
« Odpowiedz #1 : 12 Marca 2010, 14:04:32 »

Myślę, że nie masz się czego obawiać. To ludzie, którzy od lat odwiedzają najdalsze zakątki świata i wiedzą co robią. Przez lata zdążyli pewnie dopracować do perfekcji aspekty logistyczne i wędkarskie. Sam bym pojechał... Wink
Zapisane

Revizor

Wiadomości: 250


Jabłonna

C&R


« Odpowiedz #2 : 12 Marca 2010, 14:10:10 »

Wiesz, grupa musi liczyć od 5 do 6 osób  Cool. Jak na razie moi znajomi z po za forum nie wykazują chęci. ja jestem zdeterminowany. Jak tylko wrócę z wiosennych szkierów rozpoczynam przygotowania - (finanse, urlopy, załoga!). czas wyprawy to między 2 a 3 tygodnie  Laughing. Przygoda Życia ( mam nadzieję, że nie ostatnia Lips Sealed Grin).
Zapisane
Kiersnowski Artur

Wiadomości: 1770


Koniec żartów Panowie. Zaczęły się schody


« Odpowiedz #3 : 12 Marca 2010, 20:58:52 »

Ja w kwietniu z chłopakami z bayangoł lecę do Wenezueli. Mam kilku kolegów co już z nimi byli na wyprawach różnych. Tutaj masz relację z Kamczatki
A Tutaj
Tutaj,
Tutaj,
Tutaj,
Tutaj,
Tutaj,
Tutaj,
Tutaj,
Tutaj,
Tutaj,
Masz Mongolię, ostatnie 3 linki to wyprawa na Kamczatkę z Bayangoł. Przeczytaj i pooglądaj wszystkie linki jakie zapodałem Smiley Smiley Smiley. Bartek zresztą przygotowuje artykuł co zabrać na taką wyprawę Smiley Smiley Smiley.

« Ostatnia zmiana: 12 Marca 2010, 21:03:52 wysłane przez Kiersnowski Artur » Zapisane

Revizor

Wiadomości: 250


Jabłonna

C&R


« Odpowiedz #4 : 13 Marca 2010, 13:50:27 »

Dziękuję! Stronę znam na pamięć  Grin. Chciałbym relacji od uczestników ok
Zapisane
Kiersnowski Artur

Wiadomości: 1770


Koniec żartów Panowie. Zaczęły się schody


« Odpowiedz #5 : 13 Marca 2010, 18:26:35 »

Chyba nie czytałeś, albo nie dokładnie (ale raczej nieczytałeś, bo byś nie napisał że znasz stronę i chcesz relacji uczestników) podlinkowane artykuły. Obie  Kamczatki ta na WCWI i ta na Pogawędkach, to relacje uczestników, dwa różne terminy, dwie różne wyprawy, obie z Bayangoł. Któraś Mongolia, chyba druga Bartka też z bayan, bo pierwsza to całkiem inna ekipa. A ja nie linkowałem Bayangoł, tylko PW i WCWI

Chyba że tylko piszesz/udajesz że chcesz się dowiedzieć, a tak wogóle Ciebie to nie interesuje, ale wtedy było nic nie pisać.
« Ostatnia zmiana: 13 Marca 2010, 18:35:50 wysłane przez Kiersnowski Artur » Zapisane

Novis

Wiadomości: 1553


Łódź

Uć Casting Team, I catch esox and release them all


« Odpowiedz #6 : 13 Marca 2010, 19:59:33 »

Artur, od razu walisz z grubej, niech kolega poczyta relacje Bartusia i tyle Wink
Zapisane
Kiersnowski Artur

Wiadomości: 1770


Koniec żartów Panowie. Zaczęły się schody


« Odpowiedz #7 : 13 Marca 2010, 23:29:39 »

Artur, od razu walisz z grubej, niech kolega poczyta relacje Bartusia i tyle Wink

Piotrek walę z Grubej. Bo zalinkowałem wszystkie relacje Bartka, relację Marka_b z PW, co z chłopakami byli na Kamczatce, a kolega pisze że stronkę zna na pamięć i czeka na relacje.
To on chce poznać, czy tylko ściemę wali bo mu się czytać nie chce i prubóje zaimponować(mi to na pewno nie, ja już trochę pojeździłem po świecie), że planuje i jak "cnotka niewydymka" chce ale się boi. Ja z chłopakami z Bayangoł w ciemno jadę. Nie pytam się czy to czy tamto. 24-ego kwietnia wylatuję do Wenezueli/ Jak tylko w lipcu się dowiedziałem że istnieje możliwość, to każdy grosz do skarbonki. Mi wystarczyło słowo Bartka, który chłopaków z B-goł poznał.
Zapisane

Revizor

Wiadomości: 250


Jabłonna

C&R


« Odpowiedz #8 : 15 Marca 2010, 11:21:49 »

Artur, od razu walisz z grubej, niech kolega poczyta relacje Bartusia i tyle Wink

Piotrek walę z Grubej. Bo zalinkowałem wszystkie relacje Bartka, relację Marka_b z PW, co z chłopakami byli na Kamczatce, a kolega pisze że stronkę zna na pamięć i czeka na relacje.
To on chce poznać, czy tylko ściemę wali bo mu się czytać nie chce i prubóje zaimponować(mi to na pewno nie, ja już trochę pojeździłem po świecie), że planuje i jak "cnotka niewydymka" chce ale się boi. Ja z chłopakami z Bayangoł w ciemno jadę. Nie pytam się czy to czy tamto. 24-ego kwietnia wylatuję do Wenezueli/ Jak tylko w lipcu się dowiedziałem że istnieje możliwość, to każdy grosz do skarbonki. Mi wystarczyło słowo Bartka, który chłopaków z B-goł poznał.

Hm... od czego zacząć? Oceniać innych jest łatwo - prawda? Bardzo łatwo! Zaimponować?! Walić ściemę?! "Cnotka niewydymka"?! Bardzo ładnie - nie ma co! Rozumiem, że mierzysz wszystko dostępną Ci miarą. Kozak! No cóż, moje spojrzenie na świat jest trochę inne od Twojego. Szkoda, że tego nie szanujesz. Powiem szczerze, że i obrażasz mnie swoimi domysłami i przypuszczeniami.

Przeczytałem (moim zdaniem) wszystko co jest dostępne w necie. Widocznie potrzebuję jeszcze więcej informacji, niż jest dostępne. Jak i Ty byłem na różnych kontynentach i zwiedziłem kawałeczek świata. Z mojego skromnego doświadczenia wiem, że im więcej informacji z różnych źródeł tym więcej materiału do analizy i wyciągania wniosków. Po porostu. Każdy inaczej odczuwa i każdy z nas inaczej spogląda na świat. Stąd moja potrzeba innych relacji. Dam Ci przykład: 3 wędkarzy  doradza innemu jaką wędkę kupić. Polecają sklep, w którym należy ją kupić? Walory użytkowe? Doradzają czy powinien dobrać do przynęt, którymi będzie łapał? Czy może do ryb, które chce łapać? Czy z łodzi , czy z brzegu?  Zawsze można powiedzieć (napisać) chce się pochwalić. Eee... pewnie wali ściemę i jej nie kupi lub zachowuje się jak "cnotka niewydymka", bo Ja już dawno bym kupił.Czy jedna relacja/podpowiedź mu wystarczy? Wątpię. Każda z tych odpowiedzi będzie mu potrzebna do podjęcia decyzji. Mi jedna nie wystarczy.

No cóż, przedstawiłem Ci pokrótce mój sposób postrzegania i analizy.

Dziękuję Ci raz jeszcze za wstawienie linków. Jednocześnie przepraszam, że nie są dla mnie wystarczające do podjęcia ostatecznej decyzji i mogło to spowodować Twoja irytację.

Życzę powodzenia w Wenezueli.

Pozdrawiam

Marcin
« Ostatnia zmiana: 15 Marca 2010, 11:24:38 wysłane przez Revizor » Zapisane
Kiersnowski Artur

Wiadomości: 1770


Koniec żartów Panowie. Zaczęły się schody


« Odpowiedz #9 : 15 Marca 2010, 12:59:18 »

Revizor widocznie nastąpił błąd w komunikacji Smiley Smiley. Czyli zapewne zbyt jednoznacznie odczytałem Twoje słowa, pewnie zgryźliwość moja też niezbyt konieczna była, ale wynikała z powyższego.
Zapewne jak byś dorzucił zdanie więcej (oczywiście nie musiałeś), to i ja bym nie odczytał jednostronnie Twojej odpowiedzi.
Zmyliło mnie to "znam stronkę na pamięć".
WCWI znać całe na pamięć ufffffff SmileySmileySmiley szacun.
Od samego początku WCWI jestem jak i od początku Pogawędek Wędkarskich i na pamięć ich nie znam  Wink Wink Wink (proszę nie doszukuj podtekstów bo w tej wypowiedzi nie ma ich).
Więc "Zwracam Honor".

Więcej informacji, w którymś z ubieglorocznych nr WW albo już tego roczne jest relacja jednego z uczestników z wyprawy do Mongolii, tej samej (wyprawy) którą linkowałem na PW. Pisała inna osoba. W przygotowaniu jest artykuł Bartka (relacje z WCWI), w którym Bartek opisuje jak się przygotować i co zabrać na taką wyprawę. Ukaże się oczywiście na WCWI, myślę że już w kwietniu Smiley Smiley Smiley.
Zapisane

Kiersnowski Artur

Wiadomości: 1770


Koniec żartów Panowie. Zaczęły się schody


« Odpowiedz #10 : 19 Marca 2010, 10:54:47 »

Jak zapowiadałem Bartek przygotował krótki artykulik Co zabrać na wyprawę na podstawie swoich doświadczeń z Mongolii i Kamczatki.
Zapisane

Revizor

Wiadomości: 250


Jabłonna

C&R


« Odpowiedz #11 : 19 Marca 2010, 12:28:37 »

Dziękuję.  to bardzo fajna wiadomość  ok
Zapisane
Kiersnowski Artur

Wiadomości: 1770


Koniec żartów Panowie. Zaczęły się schody


« Odpowiedz #12 : 19 Marca 2010, 19:58:27 »

Artykuł Bartka w komentarzach uzupełnił kolega Marcins44, wartościowe informacje Smiley Smiley Smiley.
Zapisane

Revizor

Wiadomości: 250


Jabłonna

C&R


« Odpowiedz #13 : 22 Marca 2010, 08:29:13 »

 Smiley tak, dziękuję.
Zapisane
outsider

Wiadomości: 18


Poland/Sweden


WWW
« Odpowiedz #14 : 23 Marca 2010, 20:39:13 »

Witam !
Ja mogę wybrać się z tobą na Mongolię.

Pozdawiam
Outsider
Zapisane

FISHINGCLUB
FISHING NEVER ENDING STORY !
Strony: [1] 2 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!