http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
12 Maja 2024, 00:08:23

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Szczupak 2012
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 25 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Szczupak 2012  (Przeczytany 74761 razy)
gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« Odpowiedz #150 : 29 Maja 2012, 23:29:26 »

Gratki ok
Mina łowcy mówi sama za siebie ok
Zapisane
Logan

Wiadomości: 1985


Bydgoszcz

Machaj wendą, ryby będą!


« Odpowiedz #151 : 30 Maja 2012, 07:37:10 »

No ba, kartofelek rządzi... Gratulacje!

Ja na wypadzie z ojcem zaliczyłem 6 sztuk. Jedna <40cm, pozostałe pięć między 44 a 48 cm. Poza tym 4 sztuki spadły w trakcie holu. Woda koszmarnie niska. Jeszcze mniej niż wtedy co byliśmy razem a woda strasznie zmącona.
Zapisane

Mój dziadek mówił: Do byka nie podchodź od przodu, do konia od tyłu, a do idioty nie podchodź w ogóle...
PLECIONA

Wiadomości: 679


Denmark

ZIG ZAG Action!


WWW
« Odpowiedz #152 : 30 Maja 2012, 22:49:23 »

C.D rozpoznawania podobnie jak wczoraj z tym, że dziś bardzo zimno i sesja skrócona- nie tylko o czas Wink




Uploaded with ImageShack.us

« Ostatnia zmiana: 30 Maja 2012, 22:56:11 wysłane przez PLECIONA » Zapisane
Wojti

Wiadomości: 1184


Gdynia

trolling for pike


WWW
« Odpowiedz #153 : 31 Maja 2012, 07:16:42 »

Sławku czeka na Ciebie juz Slider 12 CYP
- boje sie pomyśleć co to będzie jak wpadnie w Twoje ręce

u nas studnia od 3 dni nic specjalnego się nie dzieje
wczoraj byłem po pracy - bez kontaktu z ryba

gratulacje za rybki i świetne fotki

pozdr

PS
mam na zbyciu  fatso 14 cranka w tym kolorze co na foto GS
Zapisane

"lepiej się z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć"
Logan

Wiadomości: 1985


Bydgoszcz

Machaj wendą, ryby będą!


« Odpowiedz #154 : 31 Maja 2012, 07:31:24 »

Sławek po pobycie u mnie chyba przekonał się do Fatso 10S zwanych "kartofelkami". Crank to już nie to samo a 14 to chyba bardziej wrzesień - październik.
Sławku, czyżbyś zaczął używać innych przyponów??
Zapisane

Mój dziadek mówił: Do byka nie podchodź od przodu, do konia od tyłu, a do idioty nie podchodź w ogóle...
Szkwał

Wiadomości: 439


Skawina małopolskie


« Odpowiedz #155 : 31 Maja 2012, 07:37:38 »

Przepiękne ryby i fotki ok Moje gratulacje. Beer
Zapisane
Wojti

Wiadomości: 1184


Gdynia

trolling for pike


WWW
« Odpowiedz #156 : 31 Maja 2012, 07:38:34 »

co by nie mówić o "kartoflu"  ok Laughing to ja swoja pierwszą w życiu metrówka złowiłem właśnie na Fatso 14
a crank wprawdzie size 10 to już swoje połowił  Fishing

wydaje mi sie ze kolor GS tez stanowi o pewnej wyjątkowości tej przynęty  
Zapisane

"lepiej się z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć"
Logan

Wiadomości: 1985


Bydgoszcz

Machaj wendą, ryby będą!


« Odpowiedz #157 : 31 Maja 2012, 08:11:37 »

Ja używam głównie TT ale teraz ciekawi mnie bardzo nowy RD. Musze się zaopatrzyć.

U mnie na odcinku poniżej głównego zbiornika jest bezsprzecznie numerem jeden. Są co prawda dni kiedy jest nieskuteczny ale wtedy najczęściej działa tylko Alga 3. W zasadzie tam mogę jechać z 3 przynętami. Normalnie łowię głównie właśnie fatso, jak nie ma brań albo są bardzo ostrożne to mieszam im nad głowami sweeperem. Jeżeli obie powyższe nie działają to znaczy, że zębate potrzebują żelaza i zakładam wahadło.

Sławek mi nie wierzył i kombinował głównie z gliderami różnego rodzaju. Wyniki przyszły dopiero jak założył "kartofelka". Mam nadzieję że Pleciona nie obrazi się za wstawienie fotki.
Zapisane

Mój dziadek mówił: Do byka nie podchodź od przodu, do konia od tyłu, a do idioty nie podchodź w ogóle...
PLECIONA

Wiadomości: 679


Denmark

ZIG ZAG Action!


WWW
« Odpowiedz #158 : 31 Maja 2012, 09:18:20 »

No co wy!? Tutaj Fatso to piekielnie dobra przynęta! Na łowisku gdzie łowię teraz sprawdza się wyśmienicie choć dżaksonowska wahadłówka- Karaś bije go na głowę liczbą poławianych szt., ale za to małych. Skutkują tylko naturalne kolory. GT, YT i CYP musiałem zostawić w domu;) taka woda! Za to waleczne są jak mało które, świece już nie zadziwiają innych- za to mnie caly czas:)
Tomek zdjęcia z zalewu gotowe:



Uploaded with ImageShack.us
« Ostatnia zmiana: 31 Maja 2012, 21:25:26 wysłane przez PLECIONA » Zapisane
Logan

Wiadomości: 1985


Bydgoszcz

Machaj wendą, ryby będą!


« Odpowiedz #159 : 31 Maja 2012, 09:52:00 »

Nie ma to jak odjazd na ogonie. Nie raz mi się zdarzył taki wyjazd ryby już z podbieraka. Szkoda tylko że jakoś nigdy nie ma kto tego nagrać albo chociaż zdjęcia zrobić.
Zapisane

Mój dziadek mówił: Do byka nie podchodź od przodu, do konia od tyłu, a do idioty nie podchodź w ogóle...
PLECIONA

Wiadomości: 679


Denmark

ZIG ZAG Action!


WWW
« Odpowiedz #160 : 31 Maja 2012, 12:00:52 »

Dwa dni temu o mały włos nie dostałem bezczelnie fatsiakiem w twarz.Podczas skoku ryba wypluła przynętę, a ta przeleciała obok mnie jak pocisk:). Pierwszy raz w życiu miałem taką sytuację, że nie zdążyłem zareagować na lecący wabik. Ryba była blisko, hol energiczny, a okulary ze względu na porę(21.00) w samochodzie. Mogło być nie wesoło- okulary zawsze na nosie!
31.05.
Dziś jeden pięknie ubarwiony ok. 75cm i kilka na wymiar. Fotka spierniczona więc nie wstawiam.
« Ostatnia zmiana: 31 Maja 2012, 20:39:02 wysłane przez PLECIONA » Zapisane
PLECIONA

Wiadomości: 679


Denmark

ZIG ZAG Action!


WWW
« Odpowiedz #161 : 31 Maja 2012, 20:54:15 »

Ja używam głównie TT ale teraz ciekawi mnie bardzo nowy RD. Musze się zaopatrzyć.

Tomek w tego RD to Ty się zaopatrz Grin.
Na mnie czeka już w Wojtkowej skrzynce, może będzie mi dane na zlocie nim cisnąć, ba- nawet coś złowić Wink
A kartofelki u Ciebie skuteczne- owszem, z trzema w kieszeni i moim Glidem ;)można wypływać w ciemno Smiley
A przypony mam jeszcze z naszego wyjazdu, Dragonowska linka stalowa 14 i 18kg. Trochę krótkie, ale mam jeszcze 4szt. i na razie dają radę.
« Ostatnia zmiana: 31 Maja 2012, 21:35:57 wysłane przez PLECIONA » Zapisane
Logan

Wiadomości: 1985


Bydgoszcz

Machaj wendą, ryby będą!


« Odpowiedz #162 : 31 Maja 2012, 21:49:37 »

No co wy!? Tutaj Fatso to piekielnie dobra przynęta! Na łowisku gdzie łowię teraz sprawdza się wyśmienicie choć dżaksonowska wahadłówka- Karaś bije go na głowę liczbą poławianych szt., ale za to małych. Skutkują tylko naturalne kolory. GT, YT i CYP musiałem zostawić w domu;) taka woda! Za to waleczne są jak mało które, świece już nie zadziwiają innych- za to mnie caly czas:)
Tomek zdjęcia z zalewu gotowe:



Uploaded with ImageShack.us

Akurat z tego miejsca wyszedł mi ostatnio szczupaczek 40+. Teraz całe to leżące drzewo jest ponad wodą.
No i ten klimat wyprawy. Ognisko i kiełbaski...
Zapisane

Mój dziadek mówił: Do byka nie podchodź od przodu, do konia od tyłu, a do idioty nie podchodź w ogóle...
Logan

Wiadomości: 1985


Bydgoszcz

Machaj wendą, ryby będą!


« Odpowiedz #163 : 31 Maja 2012, 21:50:28 »

I widoczek na wodę.
Zapisane

Mój dziadek mówił: Do byka nie podchodź od przodu, do konia od tyłu, a do idioty nie podchodź w ogóle...
Novis

Wiadomości: 1553


Łódź

Uć Casting Team, I catch esox and release them all


« Odpowiedz #164 : 31 Maja 2012, 23:27:38 »

 I ta odliczalna niecierpliwość Grin
Zapisane
Strony: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 25 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!