http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
10 Maja 2024, 18:06:19

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Rod building/Lure building (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Okoniowy Blank Ultra Lite...
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 3 [4] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Okoniowy Blank Ultra Lite...  (Przeczytany 17682 razy)
Michumm

Wiadomości: 1730


Nysa/Wrocław


« Odpowiedz #45 : 13 Grudnia 2008, 00:34:43 »

Witam
Staram się nie wypowiadać na tym forum, ponieważ Koledzy są bardzo uczuleni na wszelkie odrębne wizje, ale znowu niestety nie wytrzymałem.  Tworzenie wizji fasmatogorycznej wędkarstawa UL jest jakąś utopią. Łowię od bardzo wielu lat głównie pstrągi, klenie, jazie używam bardzo delikatnego sprzętu, ale jak słyszę o pomysłach takich, jakie są poruszane na tym forum to ogarnia mnie przerażenie. Koledzy obudźcie się zacznijcie łowić ryby a nie twórzcie fotelowych wizji. Łowienie nie sprowadza się na brylowania na łowiskach specjalnych takich jak ,,piaseczno,, a łowieniu na takich rzeczułkach jak Szum,Bystra,Giłwa i wielu innych. Pstrągi i klenie z tych cieków zrobiłyby krzywdę tym gadżetom UL a może i samym łowcom.


Pozdrowienia
Mariusz

mozna tez, jek sie holuje 3h to tak, ale po co rybe meczyc,  raz dwa i na brzegu, nawet ul, bo kije nie sa ze szkala (prawie) Cheesy Cheesy
Zapisane

Nie wedka czyni wedkarza.




mleczko

Wiadomości: 2035

Katowice- Ligota

Złów i Wypuść


« Odpowiedz #46 : 13 Grudnia 2008, 09:09:51 »

Witam
Staram się nie wypowiadać na tym forum, ponieważ Koledzy są bardzo uczuleni na wszelkie odrębne wizje, ale znowu niestety nie wytrzymałem.  Tworzenie wizji fasmatogorycznej wędkarstawa UL jest jakąś utopią. Łowię od bardzo wielu lat głównie pstrągi, klenie, jazie używam bardzo delikatnego sprzętu, ale jak słyszę o pomysłach takich, jakie są poruszane na tym forum to ogarnia mnie przerażenie. Koledzy obudźcie się zacznijcie łowić ryby a nie twórzcie fotelowych wizji. Łowienie nie sprowadza się na brylowania na łowiskach specjalnych takich jak ,,piaseczno,, a łowieniu na takich rzeczułkach jak Szum,Bystra,Giłwa i wielu innych. Pstrągi i klenie z tych cieków zrobiłyby krzywdę tym gadżetom UL a może i samym łowcom.


Pozdrowienia
Mariusz


Mariusz, tutaj wiele osób łowi na casting pstragi ! I z wynikami, nie są to jakieś utopijne marzenia lecz praktyka i pytania na które forumowicze odpowiadają.
Jeśli kolega Perch zakupił Presso i chce to będzie tym łowił i nie powiedziane, że nie sukcesywnie.
Tak mi się zdaje, że na forum j.pl coś podobnego pisałeś i dostałeś pare kilo na konstrukcje ( czyt. opieprz )
Co do Piaseczna, nie byłem tam i zapewne nie wszyscy tam łowią tylko gonia Pstrągi w małych rzeczkach.
Co masz na myśli mówiąć, że Pstragi moga zrobić krzywde ?! po pierwsze nie gadżetom tylko zestawom bo casting to nie moda tylko taki sam sprzet jak spin czy mucha, służy do wędkowania. Dlaczego jakaś ryba miała by zrobić krzywdę sprzętu ?! Casting to nie są jakieś witeczki, kilka osób łowi duże ryby na Elitki 1-4lb. Potężnie szczupaki chłopaki wyciągaja na kijach 20lb.
Nie rozumie Twojego postu, casting w ameryce ma historie swoją długą, my usiłujemy i budujemy ją nawet przez to choćby, że na Pstrągi chodzimy z takim zestawem nawet jeśli nie zawsze jest to komfortowe. Jeśli wszyscy by tak myśleli to do dzisiaj łowilibysmy na wędki ociosane z gałęzi.
pozdrawiam Marek
Zapisane

Jestem Don Kichotem robotem, mam robote,
zamiast wiatraków mam Polaków głupote...
@Perch@
Gość
« Odpowiedz #47 : 13 Grudnia 2008, 09:14:49 »

...
« Ostatnia zmiana: 03 Listopada 2009, 18:48:13 wysłane przez @Perch@ » Zapisane
Tomy

Wiadomości: 1462


POLSKA-NIEMCY


« Odpowiedz #48 : 13 Grudnia 2008, 17:45:24 »

A Ja mam od Łukasza shikari i jest super.Pozdro Łukasz i popieram. ok Beer .To też może być fajna pozycja jeśli chodzi o UL casting
KIJEK DAIWA PRESSO
Zapisane
@Perch@
Gość
« Odpowiedz #49 : 13 Grudnia 2008, 18:09:25 »

...
« Ostatnia zmiana: 03 Listopada 2009, 18:48:19 wysłane przez @Perch@ » Zapisane
Tomy

Wiadomości: 1462


POLSKA-NIEMCY


« Odpowiedz #50 : 13 Grudnia 2008, 18:36:26 »

Hmm.. Presso  do Presso fajnie by na pewno było lecz wybrałem Batsona IP840  Fishing
A to Ja jeszcze mam w robocie IP 841.Podobny w sumie jeśli chodzi o cw. do shikari,ale dłuższy.Zdaj relacje jak już będziesz miał tego lajcika na IP 840.
Zapisane
@Perch@
Gość
« Odpowiedz #51 : 13 Grudnia 2008, 18:47:41 »

...
« Ostatnia zmiana: 03 Listopada 2009, 18:48:27 wysłane przez @Perch@ » Zapisane
Tomy

Wiadomości: 1462


POLSKA-NIEMCY


« Odpowiedz #52 : 13 Grudnia 2008, 19:02:45 »

Spoko  ok tylko przewidywany czas w którym zostanie on uzbrojony i przysłany do mnie to max. połowa stycznia  Roll Eyes
Mój będzie przed świętami.To opiszę jak by co-pierwsze wrażenia.Ten kijek Presso z fotki ładny i chyba dobry,ale cena ok.2000zł. Sad
Zapisane
Pablos

Wiadomości: 761


Gryfice


« Odpowiedz #53 : 15 Grudnia 2008, 01:09:02 »

Witam
Staram się nie wypowiadać na tym forum, ponieważ Koledzy są bardzo uczuleni na wszelkie odrębne wizje, ale znowu niestety nie wytrzymałem.  Tworzenie wizji fasmatogorycznej wędkarstawa UL jest jakąś utopią. Łowię od bardzo wielu lat głównie pstrągi, klenie, jazie używam bardzo delikatnego sprzętu, ale jak słyszę o pomysłach takich, jakie są poruszane na tym forum to ogarnia mnie przerażenie. Koledzy obudźcie się zacznijcie łowić ryby a nie twórzcie fotelowych wizji. Łowienie nie sprowadza się na brylowania na łowiskach specjalnych takich jak ,,piaseczno,, a łowieniu na takich rzeczułkach jak Szum,Bystra,Giłwa i wielu innych. Pstrągi i klenie z tych cieków zrobiłyby krzywdę tym gadżetom UL a może i samym łowcom.


Pozdrowienia
Mariusz

Odkąd uzbroiłem sobie lighta pod multik i spróbowałem łowic pstragi, odtąd uważam że to najprzyjemniejsza forma spedzania czasu nad woda i perfekcyjny poligon do cwiczenia rzutów i nauki obsługi multika. Sam byłem nastawiony sceptycznie, ale przekonałem się że to spośród jerkowania czy łowienia na gumę na otwartej wodzie najlepsza metoda z użyciem multika ok
« Ostatnia zmiana: 15 Grudnia 2008, 11:12:00 wysłane przez Pablos » Zapisane

Ż Y J   C H W I L Ą  ! ! !
Strony: 1 2 3 [4] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!