http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
10 Maja 2024, 11:30:44

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Rod building/Lure building (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Blanki Shikari
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Blanki Shikari  (Przeczytany 15792 razy)
big_m

Wiadomości: 1969


Węgorzewo


« Odpowiedz #15 : 25 Listopada 2006, 14:36:32 »

Witaj fachowcze.
ja prosto z grubej rury ok
Kiedy masz wlne miejszce w kolejce bo mam parę patyków do roboty.
Na Shikari też przyjdzie czas. Laughing
Zapisane

Niechaj wodziki będą Ci zawsze łaskawe,
a szpula Twoja niech nie ma końca...
Sith
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 541


Pyrzyce

Eat, Sleep, ... Go Fishing


« Odpowiedz #16 : 25 Listopada 2006, 14:55:25 »

Witamy Łukaszu na forum.
Do Admina - zgłaszam pomysł racjonalizatorski  Grin Wink, a może by tak oddzielny dział na temat zbrojenia wędzisk?? Tak aby wszysko było w jednym miejscu? Bo to i wygodniej i szybciej.
Zapisane


"Catch and Release - fishing is a lot like golf. You don't have to eat the ball to have a good time"
BLOG
Sławek

Wiadomości: 316


Polska północna :)

wobki


« Odpowiedz #17 : 25 Listopada 2006, 14:58:53 »

Witam Cię również Łukaszu na forum Smiley Beer
Zapisane

Pozdrawiam i połamania kija życzę Smiley
Buri
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 2751


Gdańsk


WWW
« Odpowiedz #18 : 25 Listopada 2006, 15:00:28 »

Cześć Łukasz, miło Cie widzieć na forum.

Jeśli chodzi o Shikari to mi bardzo przypadły do gustu te blanki. Bardzo fajny jest C605. To blank o długości 6' i mocy 25lb. Jedyny taki blank. W ofercie żadnej innej firmy nie widziałem takiego patyka. Zrobiłem już dwa takie kije i bardzo mi się podobają. Obsługują wszystko w przedziale 15-60g.
Ogólnie dość ciekawa oferta. Sporo krótkich blanków. Jest w czym wybierać.
Zapisane

Łukasz Masiak
Klub
*
Wiadomości: 173


Gdańsk


WWW
« Odpowiedz #19 : 25 Listopada 2006, 15:11:48 »

 Dzięki jeszcze raz za powitanie  .W tajemnicy powiem że przygotowuje serie artykułów razem z Bartkiem o zbrojeniu nie żadne rozstawy przelotek ale ogólne zasady jakich należy się trzymać aby nie popełnić za dużo błędówi troche wiedzy teoretycznej jak zrobić tanią maszynke do lakierowania poskromić żywice i lakier i jak obrobić korek ok
Zapisane

Z Pozdrowieniami Łukasz Masiak Rodmas
Yotaar
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 694


Jaworzno

Silesian Casting Team


« Odpowiedz #20 : 25 Listopada 2006, 15:53:54 »

Witaj Łukasz,
coś mi się wydaje,że nie braknie Ci zamówień. Weź pod uwagę, że są tu ludzie (na przykład ja), którzy mało znają się na technikaliach i wszelkie opisy będą mile widziane. Szczególnie podane "po ludzku".
Zapisane

Pozdrawiam
Yotaar
bassy

Wiadomości: 927


Lublin


« Odpowiedz #21 : 25 Listopada 2006, 16:12:31 »

Tak, tak popieram przedmówcę!
Zapisane

POZDRAWIAM
   MARCIN
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #22 : 25 Listopada 2006, 23:33:32 »

Ach dajcie chłopakowi okrzepnąć trochę najpierw na  forum  Laughing Laughing Beer Beer O kijki zapytajcie później  Laughing Laughing Laughing Beer
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
Buri
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 2751


Gdańsk


WWW
« Odpowiedz #23 : 30 Listopada 2006, 22:30:18 »

Dzisiaj naoglądałem się blanków Shikari. Shocked Łukasz otrzymał nową dostawę, w której większość stanowiły jednoczęściowe blanki w naszych ulubionych długościach od 6' do 7' i mocach od 6 do 25lb. Oglądałem blanki z serii Spin Bass, Bass Cast, Spin Jig ze wszystkich materiałów oraz serię Walleye (SHIII), Muskie (SHII) . W końcu jest też kilka modeli z topowego materiału SHX. Naprawdę można znaleźć coś idealnie pod siebie. Mi na przykład bardzo podchodzą blanki Spin Jig, idealne go jigowania kogutami, gumami etc. Fajne na okonie, sandacze czy pstrągi jeśli ktoś łowi na jigi. Bass Casting to typowe blanki castingowe. Są one jednak inne od ogólnie znanych np. St.Croix. Nie są tak sztywne, głębiej pracują (zależy co kto lubi). Podobne do blanków St.Croix są niektóre z serii Spin Bass czy Spin Jig. Bardzo fajne są też kompozyty czy magnumy. Zależy kto czego szuka.
Bardzo dobre wrażenie zrobiły na mnie SHX`y. Są szybkie, widać, że mają rzutowy "potencjał" (co pewnie okaże się dopiero po pierwszych próbach), ale jednocześnie będą ładnie trzymać rybę. Zakochałem się w modelu PSJ600 (6' 4-8lb spin jig). Bardzo cienki, delikatny, jednocześnie mocny. Super. Bardzo podobne są też odpowiedniki z niższych serii np. ISJ600 z SHIII i SJ600 z SHII. Też są bardzo fajne za rozsądne $. Ugięcia i akcje niemal identyczne. SHX dawał tylko poczucie lekkości i widać było, że lepiej odda energie po rzucie. Miał też jakby większy zapas mocy.
Gdybym miał gruby portfel pewnie wyszedłbym z pęczkiem blanków Grin
Zapisane

zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #24 : 30 Listopada 2006, 22:46:10 »

Cytat: Buri
Dzisiaj naoglądałem się blanków Shikari. Shocked Łukasz otrzymał nową dostawę, w której większość stanowiły jednoczęściowe blanki w naszych ulubionych długościach od 6' do 7' i mocach od 6 do 25lb. Oglądałem blanki z serii Spin Bass, Bass Cast, Spin Jig ze wszystkich materiałów oraz serię Walleye (SHIII), Muskie (SHII) . W końcu jest też kilka modeli z topowego materiału SHX. Naprawdę można znaleźć coś idealnie pod siebie. Mi na przykład bardzo podchodzą blanki Spin Jig, idealne go jigowania kogutami, gumami etc. Fajne na okonie, sandacze czy pstrągi jeśli ktoś łowi na jigi. Bass Casting to typowe blanki castingowe. Są one jednak inne od ogólnie znanych np. St.Croix. Nie są tak sztywne, głębiej pracują (zależy co kto lubi). Podobne do blanków St.Croix są niektóre z serii Spin Bass czy Spin Jig. Bardzo fajne są też kompozyty czy magnumy. Zależy kto czego szuka.
Bardzo dobre wrażenie zrobiły na mnie SHX`y. Są szybkie, widać, że mają rzutowy "potencjał" (co pewnie okaże się dopiero po pierwszych próbach), ale jednocześnie będą ładnie trzymać rybę. Zakochałem się w modelu PSJ600 (6' 4-8lb spin jig). Bardzo cienki, delikatny, jednocześnie mocny. Super. Bardzo podobne są też odpowiedniki z niższych serii np. ISJ600 z SHIII i SJ600 z SHII. Też są bardzo fajne za rozsądne $. Ugięcia i akcje niemal identyczne. SHX dawał tylko poczucie lekkości i widać było, że lepiej odda energie po rzucie. Miał też jakby większy zapas mocy.
Gdybym miał gruby portfel pewnie wyszedłbym z pęczkiem blanków Grin

   W mordę misia widze że niedługo szykuje się wyjazd do portowego miasta.Nie mam za wiele kasy więc wytypowałem sobie do zakupu TEGO KIJA Ale szczerze przyznam ,że byłbym skłonny dołożyć parę złotówek na coś o mniejszym cw no i żeby się nadawało tak na okonia do gumek w jeziorze jak i na pstrąga w rzece na małe wobki .A kręcił będę w tym kijku scorpionem .Trzeba przemyśleć sprawę.
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
perkoz
Gość
« Odpowiedz #25 : 30 Listopada 2006, 22:48:36 »

Burii. ;DCzy to aby nie kryptoreklama ;)Popieram są świetne ;DMam taką nadzieję. ok ok ok
Zapisane
Buri
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 2751


Gdańsk


WWW
« Odpowiedz #26 : 30 Listopada 2006, 22:53:23 »

Burii. ;DCzy to aby nie kryptoreklama ;)Popieram są świetne ;DMam taką nadzieję. ok ok ok

Broń Boże. Sam wspieram innych producentów blanków. Dzielę się doświadczeniami, może komuś pomogą ok Smiley
Zapisane

perkoz
Gość
« Odpowiedz #27 : 30 Listopada 2006, 22:56:07 »

Hehehe ;)Dobre ok
Zapisane
Buri
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 2751


Gdańsk


WWW
« Odpowiedz #28 : 22 Stycznia 2007, 21:49:28 »

Miałem dziś nie bywałą okazję potrzymać Szatana za rękę... Grin Grin Oglądałem u Łukasza kij uzbrojony na prototypowym blanku o nazwie "Satan" Grin Blank 6' 8-15lb x-fast. Blank jest podrasowaną wersją IC602L, która była podrasowaną wersją IC602 (na tym blanku mamy obecnie testowy kij) Grin X-fast to mało powiedziane. Kij pracuje na ostatnich 20cm Shocked Grin Zastosowanie Alconite`ów nic a nic nie pogorszyło dynamiki blanku. Dla fascynatów sztywnych wędek rewelacja. Kij podobnie do np. Elitki zachowuje jakby się nie ładował, tzn trudno to zobaczyć bez zwolnionego tempa. Grin
Pokaże wam jak jest ładnie wykończony, ale mam jakieś problemy z USB. Jak je zarzegnam to wstawię.
 Beer
Zapisane

big_m

Wiadomości: 1969


Węgorzewo


« Odpowiedz #29 : 22 Stycznia 2007, 21:54:18 »

znowu dzisiaj nie zasnę Huh
Zapisane

Niechaj wodziki będą Ci zawsze łaskawe,
a szpula Twoja niech nie ma końca...
Strony: 1 [2] 3 4 5 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!