http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
09 Maja 2024, 05:25:20

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Doniesienia znad wody
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 61 62 [63] 64 65 ... 410 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Doniesienia znad wody  (Przeczytany 1223421 razy)
Michumm

Wiadomości: 1730


Nysa/Wrocław


« Odpowiedz #930 : 07 Grudnia 2006, 16:23:10 »

Wyskoczyłem dziś na chwile na zandery. Efektem tego był jeden sandazyk 30cm i reklamówka z Biedronki Grin Grin Grin
Zapisane

Nie wedka czyni wedkarza.




Sławek

Wiadomości: 316


Polska północna :)

wobki


« Odpowiedz #931 : 07 Grudnia 2006, 18:55:56 »

A ta reklamówka była pełna  Beer Beer Beer BeerLaughing czy sam ją napełniłeś?? Grin
Zapisane

Pozdrawiam i połamania kija życzę Smiley
Michumm

Wiadomości: 1730


Nysa/Wrocław


« Odpowiedz #932 : 07 Grudnia 2006, 19:47:04 »

Sama sie napełniła, z dna ją wyrwałem i akurat zahaczyła się za "uszy" Straszny opór. Grin
Zapisane

Nie wedka czyni wedkarza.




Kamil

Wiadomości: 1477


Zabrze

Silesian Casting Team


WWW
« Odpowiedz #933 : 08 Grudnia 2006, 18:30:07 »

Dniówkę spędziłem nad jez. Goczałkowice rano złowiłem okonia 30 cm.i kilka w granicach 10cm.
cholerny wiatr,wysoka fala i zimno  Fishing nic to jeszcze zostało kilka dni więc będę łowił dalej Laughing
Zapisane

Siemka
Michumm

Wiadomości: 1730


Nysa/Wrocław


« Odpowiedz #934 : 08 Grudnia 2006, 18:44:57 »

We wrocku cieplutko, po miescie chodziłem dzisiaj w krótkich spodenkach i t-shirtcie  Laughing Laughing Laughing Laughing ok ok ok ok Oczywiście poważnie mówie.
Zapisane

Nie wedka czyni wedkarza.




Kamil

Wiadomości: 1477


Zabrze

Silesian Casting Team


WWW
« Odpowiedz #935 : 08 Grudnia 2006, 18:54:39 »

Michumm ja miałem przed sobą pasmo Beskidów więc wiało od gór  Laughing
Zapisane

Siemka
Michumm

Wiadomości: 1730


Nysa/Wrocław


« Odpowiedz #936 : 08 Grudnia 2006, 19:14:17 »

hehe, u mnie wiało górą, wiec nie odczuwałwem tego, niby było zimno, wg.  meteorologów, natomiast temp odczuwalna było ok 20 stopni, naprawde był skwar. Poczułem sie jakkbym na wiosne łowił bolenie.
Zapisane

Nie wedka czyni wedkarza.




tomek72

Wiadomości: 399


Toruń


« Odpowiedz #937 : 08 Grudnia 2006, 20:24:32 »

Ja wczoraj byłem, ale do dzisiaj jakoś się pozbierac nie mogę..Przez chwilę pogadałem z miejscowym "wędkarzem" i na jego pytanie "i jak?" odpowiedziałem, że kilka złapałem, ale drobnych, takich 37-40cm  a on na to i "nie wziął pan? bo ja takie biorę to juz całkiem duże szczupaki, w zeszłum sezonie złapałem ich chyba ze sto, jak ja nie wezmę to ci od siatek wezmą".... Temat kłusoli przewija się na tym forum już dość często, tylko, że my wypuszczamy nawet te wymiarowe i może myślimy, ze nasza wewnętrzna złość na tych innych coś naprawi, że wymyślimy tutaj na forum jakieś limity i wymiary coś poprawi..a to tylko mżonka...Nie wiem co robić..może to idiotyczne, ale napiszmy jakieś pismo wspólnie do ministerstwa, coś zacznijmy robić konstruktywnego...Może to ruszy jakąś materię na górze...bo jak my normalni użytkownicy wód nie zaczniemy się burzyć to kto??..
Zapisane
Michumm

Wiadomości: 1730


Nysa/Wrocław


« Odpowiedz #938 : 08 Grudnia 2006, 20:26:34 »

Tomku, temat rzeka,  postów o Tym juz tysiące było. Jest to przykre oczywisciie.
Zapisane

Nie wedka czyni wedkarza.




tomek72

Wiadomości: 399


Toruń


« Odpowiedz #939 : 08 Grudnia 2006, 20:33:01 »

Zgoda Michumm..temat rzeka, postów setki, ale co z tego wynika...? Myślisz, że temat naszego forum wychodzi na większa wodę...Pisaliście kiedyś jakieś pismo do Ministerstwa, ma ktoś z tym jakieś doświadczenie? Bo ja będę chciał takie pismo napisac, chocby dowiedzieć się jaka bedzie na to pismo odpowiedz...
Zapisane
Michumm

Wiadomości: 1730


Nysa/Wrocław


« Odpowiedz #940 : 08 Grudnia 2006, 20:37:04 »

Tak, pisalismy z kilkoma ludzmi + podoisy z forum J********** niestety zero odzewu. Niestety, jedyne to co to sie w********* i tyle.
Zapisane

Nie wedka czyni wedkarza.




Kamil

Wiadomości: 1477


Zabrze

Silesian Casting Team


WWW
« Odpowiedz #941 : 08 Grudnia 2006, 20:47:52 »

Ja w tym tygodniu zrobiłem pierwszy  :)wysłałem do mojego okręgu w Katowicach pismo z prośbą o zmiany w regulaminie a mianowicie:
wprowadzenie limitu rocznego
wprowadzenie wymiaru górnego dla szczupaka,sandacza,pstrąga pot.
i.t.d
czekam na odpowiedż Laughing
Zapisane

Siemka
Michumm

Wiadomości: 1730


Nysa/Wrocław


« Odpowiedz #942 : 08 Grudnia 2006, 20:50:59 »

Kamil, bardzo dobrze, chwała Ci za to, oby to poskutkowało, bo w moim okręgu, odpisano mi że "niestety, bez zgody głównego zarządu nic nie możemy zrobić" . ...i ch**
Zapisane

Nie wedka czyni wedkarza.




Kamil

Wiadomości: 1477


Zabrze

Silesian Casting Team


WWW
« Odpowiedz #943 : 08 Grudnia 2006, 20:58:46 »

Michał mogą jak zechcą  ok
Zapisane

Siemka
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #944 : 10 Grudnia 2006, 23:56:08 »

Cytat: Kamil
Ja w tym tygodniu zrobiłem pierwszy  :)wysłałem do mojego okręgu w Katowicach pismo z prośbą o zmiany w regulaminie a mianowicie:
wprowadzenie limitu rocznego
wprowadzenie wymiaru górnego dla szczupaka,sandacza,pstrąga pot.
i.t.d
czekam na odpowiedż Laughing

   A jak kontrolować przestrzeganie limitów jak nikt nie chce wypełniać rejestrów??? MENTALNOŚĆ jest popaprana  i gdyby była okey nie było by problemu.Nie wolno dopuścić aby nasi młodzi następcy popadli w taki sam mięsiarski stan jak nasi poprzednicy.Tu widzę lekarstwo. Mam syna 11-to latka który umie wypuszczac złowione  ryby a najwazniejsze że wie poco to robi. Od nowego roku zakładamy w kole szkółkę dla dzieciaków po to właśnie żeby je uczyć jak szanować to co w wodzie jeszcze pozostało.
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
Strony: 1 ... 61 62 [63] 64 65 ... 410 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!