http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
09 Maja 2024, 23:11:30

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Rod building/Lure building (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Blanki Shikari
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Blanki Shikari  (Przeczytany 15788 razy)
Łukasz Masiak
Klub
*
Wiadomości: 173


Gdańsk


WWW
« Odpowiedz #45 : 25 Stycznia 2007, 09:46:45 »

Właśnie , co sądzisz o hypalonie Łukaszu.

 Po prostu wolę korek bo to naturalny  produkt. Lubię takie połączenie nowoczesności , (dobre blanki , przemyślane dobranie przelotek )z tradycją , a dla mnie to dobrej jakości korek .W tej chwili pracuję nad nowymi kompozytami korkowymi w różnych kolorach. Pianki  będą niedługo w ofercie j,ak ktoś sobie będzie życzył. Myślę, że najlepiej taką rękojeść korkową jest zobaczyć na żywo , bo zdjęcia nie oddają subtelnych przejść kolorów. Korek niejest tak krzykliwy jak pianka . Mam takie odczucie  , że to jak wykończyć ekskluzywny samochód plastikiem zamiast egzotycznym drewnem .Ale to moje zdanie , w końcu robimy wędki na zamówienie.

Pozdrawiam
Zapisane

Z Pozdrowieniami Łukasz Masiak Rodmas
bassy

Wiadomości: 927


Lublin


« Odpowiedz #46 : 25 Stycznia 2007, 09:55:05 »

No właśnie ja nie znoszę tych wstawek z drewna w samochodzie - tylko aluminium i kevlar Grin
Zapisane

POZDRAWIAM
   MARCIN
Tarłoś

Wiadomości: 320


Gdańsk


« Odpowiedz #47 : 25 Stycznia 2007, 10:45:53 »

Witam
Ja też nie znoszę "tych wstawek z drewna" jeżeli są z imitacji drewna podobnie jak plastikowy kewlar i plastikowe aluminium , a taka jest większość wstawek. Natomiast prawdziwe egzotyczne drewno odpowiednio wkomponowane w nowoczesne wnętrze - samochód, wędke itp robi niesamowite wrażenie i co najważniejsze jest to domeną najlepszych. Tak trzymaj Łukaszu:  korek, drewno i inne szlachetne materiały podkreślają charakter i wyjątkowość wyrobów nie seryjnych.
Pzdr.
Tarłoś
Zapisane

Pozdrawiam
 Tarłoś
blacharz

Wiadomości: 348


Wronki


« Odpowiedz #48 : 25 Stycznia 2007, 11:23:42 »

czy wędka z czarną pianką nie jest równie ładna, a niekiedy ładniejsza od wędki ż z korkiem ?
wiem, że to zależy jaki kto ma gust, a o tym to już się nie dyskutuje

Pozdrawiam
Zapisane

nic na siłę
Łukasz Masiak
Klub
*
Wiadomości: 173


Gdańsk


WWW
« Odpowiedz #49 : 25 Stycznia 2007, 11:33:22 »

czy wędka z czarną pianką nie jest równie ładna, a niekiedy ładniejsza od wędki ż z korkiem ?
wiem, że to zależy jaki kto ma gust, a o tym to już się nie dyskutuje

Pozdrawiam

 Też uważam , że o gustach się nie dyskutuje. Myślę że @Tarłoś myslał o czymś innym. Cyrkonia  może wyglądać ładniej niż diament ale nigdy nim nie będzie. Ale jeszcze raz powtarzam wędki są na zamówienie i wykonuję każdy projekt , jeżeli jest to możliwe, jednak każda firma ma jakąś drogę której się trzyma i z czym jest kojarzona . W Rodmas wybraliśmy taki kierunek.

Pozdrawiam Łukasz
Zapisane

Z Pozdrowieniami Łukasz Masiak Rodmas
bassy

Wiadomości: 927


Lublin


« Odpowiedz #50 : 25 Stycznia 2007, 12:13:04 »

      Dokładnie, o gustach się nie dyskutuje. Poza tym Tarlos ja mówiłem o drewnianych wstawkach a nie o plastiku imitujacym drewno (bo to tandeta), nie rób nadinterpretacji Laughing. Mnie po prostu styl karocy nie bawi, nawet jak wstawki są z klonu cukrowego czy mahoniu.
Zapisane

POZDRAWIAM
   MARCIN
rabarbar

Wiadomości: 639


korbiarz :-)


« Odpowiedz #51 : 25 Stycznia 2007, 12:19:40 »

A mi się podobają uchwyty np. z różanego drewna w wędkach. ok
Zapisane

Pozdrowienia
Beer
bassy

Wiadomości: 927


Lublin


« Odpowiedz #52 : 25 Stycznia 2007, 12:29:27 »

Cieszmy się że mamy mozliwosc wyboru..............
Zapisane

POZDRAWIAM
   MARCIN
Pike
Administrator
*****
Wiadomości: 2693


Poznań


WWW
« Odpowiedz #53 : 23 Lutego 2007, 09:02:47 »

Trafiło i na mnie, nabyłem droga kupna kijek na blanku PSJ602 w serii SHX. Co prawda nie miałem go w planach, ale kiedy porzucałam nim trochę na targach to już nie chciałem go oddać Łukaszowi Smiley. Jak na razie wrażenia z łowienia bardzo pozytywne. Kijek jest bardzo lekki, ładuje się już od 3g. Jak na razie wyjąłem niż tylko kilka małych okonków, ale w najbliższy weekend postaram się sprawdzić go na pstrągach i wtedy napiszę więcej.
Zapisane

wizard

Wiadomości: 413


Połaniec

LWWL - Lepiej widoczni widocznie lepsi


« Odpowiedz #54 : 29 Stycznia 2008, 10:50:58 »

odnawiam ten watek:
Panowie jaki blank Shikarii by nadawal sie na wedke boleniowa ( castingowa )
Zapisane

Sam pracuję na swą przyszłość nie tłumacząc niby pechem
Łukasz Masiak
Klub
*
Wiadomości: 173


Gdańsk


WWW
« Odpowiedz #55 : 30 Stycznia 2008, 21:44:08 »

Wizard

Kije boleniowe budujemy na bardzo różnych blankch. Wszystko zależy od typu łowiska , ciężaru przynęt oraz twoich indywidualnych preferencji. Na ogół używamy sj663 , cb703 lub 704 , ip765-2, sb703 , mb703, czasmi tez sięgamy po dłuzsze dwuskłady jak st865 ,ist1004-oczywiście mówię o kijach castingowych.

Pozdrawiam Łukasz
Zapisane

Z Pozdrowieniami Łukasz Masiak Rodmas
PawełCastAmator

Wiadomości: 3


« Odpowiedz #56 : 01 Lutego 2008, 10:08:39 »

Witam
Ja jeśli mozna chciałbym zapytac tez o blank Shikari a konktetnie o  blank trawel TP704-3,jakim ugieciem charakteryzuje sie ten
blank? chcę go zastosowac do lekkiego łowienia szczupaków.i zabierać na wyjazdy nie koniecznie typowo wędkarskie,czy jest to dość sztywny blank? przynęty jakie bedę stosował to pływajace slidery7,rippery na max 15gr główkach i błystki max nr 3-4
woda to głownie jeziorka.
Pozdrawiam i licze na pomoc.
Paweł

Zapisane
Łukasz Masiak
Klub
*
Wiadomości: 173


Gdańsk


WWW
« Odpowiedz #57 : 01 Lutego 2008, 13:20:48 »

Ten blank jak najbardziej nadaje sie do takiego łowienia. Jest szybki ale ma piękne progresywne ugięcie.

Pozdrawiam Łukasz
Zapisane

Z Pozdrowieniami Łukasz Masiak Rodmas
PawełCastAmator

Wiadomości: 3


« Odpowiedz #58 : 01 Lutego 2008, 14:07:25 »

Łukaszu dziekuję za informację,w nabliższym czasie zgłoszę się :)widzę też,że blank ma takie parametry jakie lubię w wedkach.czyli progresywne ugięcie a nie takie szczytowe ala picker Laughing Grin, mam jeszcze małe pytanko czy ten kijek nie bałby sie lekkiego przeciązenia np 22-23gramy? mam takie małe jerki. widziałem ze w opisie jest moc 21lb czy to mała pomyłka?bo ten mocniejszy ma chyba tyle samo Huh
kijek chciałbym ubrać w przelotki alconite,mysle ze to najpdpowiedniejsze przelotki :)dodam ze kijek ma wspołpracowac z miltikiem Metanium MG7 i linka okolo 17 lbs.
pozdrawiam Paweł
Zapisane
Łukasz Masiak
Klub
*
Wiadomości: 173


Gdańsk


WWW
« Odpowiedz #59 : 01 Lutego 2008, 16:10:41 »

Ups. powinno być 8-17 lb zaraz będzie poprawione -dzięki za zwrócenie uwagi. Blank można przeciążyć do podanego cw. Jest też on bardzo czuły i zrobiony ze znacznie wyrzszego modułu niż ATCIII. Seria travel ,zarówno muchowa jak i spinningowa należy do moich ulubionych . Sam mam TL704-3 i składam TP702-3 -marzenie na grube pstruchy  Grin.

Pozdrawiam Łukasz
Zapisane

Z Pozdrowieniami Łukasz Masiak Rodmas
Strony: 1 2 3 [4] 5 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!