http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
16 Maja 2024, 13:34:46

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Okoń - 2012 ograniczenia w okręgu gdańskim.
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Okoń - 2012 ograniczenia w okręgu gdańskim.  (Przeczytany 4894 razy)
drodox

Wiadomości: 621


podlaskie

Niech Zyje ABU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


« Odpowiedz #15 : 10 Lutego 2012, 15:28:14 »

temat stary jak świat zabierać ryby czy nie ? moim zdaniem nie ponieważ w obecnym stanie wód biorąc pod uwagę rybostan zabieranie ryb jest bez sensu sorki ale jeśli chcemy uprawiać sport to nie możemy naszych pupili zjadać  proste  aby wędkowanie było przyjemne  muszą być ryby ! jak je zabijesz co to będzie ?
Zapisane
Logan

Wiadomości: 1985


Bydgoszcz

Machaj wendą, ryby będą!


« Odpowiedz #16 : 10 Lutego 2012, 16:15:58 »

O przepraszam. W zeszłym roku na wiosnę byłem na Wiosennym Szczupaku Wisły organizowanym przez mój okręg i wszystko było na żywej rybie. Trafił się tylko jeden jełop co zabrał leszcza około 70 cm trafionego na paprocha. Zabrał bo ryba nie liczyła się do klasyfikacji jako niedrapieżna. Na dodatek idiota (inaczej się tego nie da nazwać) nie dał mu w łeb od razu tylko łaził do każdego kogo zobaczył i chwalił się zdobyczą. Dopiero po odpowiedniej perswazji ustnej uśmiercił łopatę i spakował do samochodu.
Zapisane

Mój dziadek mówił: Do byka nie podchodź od przodu, do konia od tyłu, a do idioty nie podchodź w ogóle...
Novis

Wiadomości: 1553


Łódź

Uć Casting Team, I catch esox and release them all


« Odpowiedz #17 : 10 Lutego 2012, 19:15:43 »

Logan, pozdrów go....łopatą. Cheesy
Zapisane
Logan

Wiadomości: 1985


Bydgoszcz

Machaj wendą, ryby będą!


« Odpowiedz #18 : 10 Lutego 2012, 20:11:58 »

Przy świadkach nie dało rady. Po samochodzie widać że na biednego nie trafiło. Nad wodą go nie spotkałem bo może by przypadkiem wpadł.
Zapisane

Mój dziadek mówił: Do byka nie podchodź od przodu, do konia od tyłu, a do idioty nie podchodź w ogóle...
Strony: 1 [2] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!