http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
12 Maja 2024, 17:45:08

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Rod building/Lure building (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Mój pierwszy raz
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 3 ... 6 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Mój pierwszy raz  (Przeczytany 18317 razy)
mekamil
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 3011


Łódź

Uć Casting Team


« : 02 Października 2008, 21:16:12 »

To znaczy pierwszy raz bawię w rodbuildera. Smiley
Spinningowego szklaka najpierw obrałem z lakieru. Wyszedł taki ładny mozaikowy brąz. Wtarłem, więc tylko dwie warstwy żywicy, żeby kolor pozostał. Zakończenie dolnika i pazur wykonałem z drewna, które przez kilka dni moczyłem w lakierze do parkietów. Uchwyt spinningowy bardzo mi się spodobał, bo skówki ma metalowe. Pianki wziąłem od starego spina. Dzisiaj wyschło i mogę się pochwalić.  Wink
Niestety aparat mam kiepski, w realu wygląda to naprawdę nieźle. Blank mieni się włókienkami szkła, a zalakierowane na błysk drewno też mieni się niczym hologram  Laughing
Zapisane

dyskusja z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem - poprzewraca figury, nasra na szachownicę i powie, że wygrał!
mekamil
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 3011


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #1 : 02 Października 2008, 21:16:37 »

...
Zapisane

dyskusja z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem - poprzewraca figury, nasra na szachownicę i powie, że wygrał!
mekamil
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 3011


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #2 : 02 Października 2008, 21:20:57 »

Swoją drogą miałem nadzieję, że na zlocie już go będę mógł przetestować, ale żywica schnie dłużej niż przewidywałem Grin no i nie zdążyłem jeszcze założyć przelotek.
« Ostatnia zmiana: 02 Października 2008, 21:22:32 wysłane przez mekamil » Zapisane

dyskusja z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem - poprzewraca figury, nasra na szachownicę i powie, że wygrał!
wujek

Wiadomości: 804



« Odpowiedz #3 : 02 Października 2008, 21:23:28 »

 ok przelotki też zmieniałeś Huh
Zapisane

Surfcasting
mekamil
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 3011


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #4 : 02 Października 2008, 21:25:09 »

ok przelotki też zmieniałeś Huh
Kupiłem komplet dwustopkowych, bo w spinie były chyba tylko cztery i to tandetne strasznie. Lips Sealed
Zapisane

dyskusja z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem - poprzewraca figury, nasra na szachownicę i powie, że wygrał!
wujek

Wiadomości: 804



« Odpowiedz #5 : 02 Października 2008, 21:28:47 »

W wakacje chciałem przerobić spining, teraz czasu nie mam Roll Eyes a widzę, że efekt jest dobry ok ok ok
Zapisane

Surfcasting
JJ

Wiadomości: 3591


Jabłonna


« Odpowiedz #6 : 02 Października 2008, 21:39:59 »

Kamil, ładnie Ci to wyszło!
Zapisane

Pozdrawiam
mekamil
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 3011


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #7 : 02 Października 2008, 22:27:17 »

Dzięki  ok
Jeszcze jak położę przelotki to ciekaw jestem efektu, bo nić będzie biała Grin
No i trochę się boję, żeby mi równo wyszły...
Zapisane

dyskusja z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem - poprzewraca figury, nasra na szachownicę i powie, że wygrał!
mottle

Wiadomości: 246


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #8 : 03 Października 2008, 07:40:10 »

Mocne  Shocked a ile to waży ?
Zapisane

Nie denerwuj się.......................to tak jakbyś mścił się na własnym zdrowiu za głupotę innych
Buri
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 2751


Gdańsk


WWW
« Odpowiedz #9 : 03 Października 2008, 09:07:17 »

Nieźle ok Jeśli mogę coś zasugerować to lepiej by wyglądało jakbyś doszlifował pianki do kształtu elementu z którym się stykają i unikaj śladów kleju na łączeniu.
Czekamy na przelotki.
Zapisane

aal

Wiadomości: 49


Kobyłka k. W-wy


« Odpowiedz #10 : 03 Października 2008, 10:18:29 »

Niestety, z mojego doświadczenia wynika, że kije które zostają wyciągnięte z czeluści szafy, szybko tam wracają...
Rzadko kiedy spełnią nasze wymagania użytkowe - niestety człowiek bardzo szybko przyzwyczaja się do dobrego. Mogą być jednak bardzo przydatne w nauce zbrojenia wędzisk - zdobyte doświadczenia pomogą nam zmierzyć się ze sprzętem bardziej wymagajacym.
Zapisane
mekamil
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 3011


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #11 : 03 Października 2008, 15:37:33 »

Mocne  Shocked a ile to waży ?
Nie wiem na razie Wink , zważę jak będzie gotów.
Nieźle ok Jeśli mogę coś zasugerować to lepiej by wyglądało jakbyś doszlifował pianki do kształtu elementu z którym się stykają i unikaj śladów kleju na łączeniu.
Czekamy na przelotki.
Dzięki. Właśnie myślałem o doszlifowaniu i tak pewnie zrobię przy dalszej obróbce. Klej niestety wylazł troszkę przy elementach lakierowanych, ale i tak niewiele. Myślałem, że znacznie gorzej mi to wyjdzie. Przelotki zakładam w przyszły weekend Smiley
Niestety, z mojego doświadczenia wynika, że kije które zostają wyciągnięte z czeluści szafy, szybko tam wracają...
Rzadko kiedy spełnią nasze wymagania użytkowe - niestety człowiek bardzo szybko przyzwyczaja się do dobrego. Mogą być jednak bardzo przydatne w nauce zbrojenia wędzisk - zdobyte doświadczenia pomogą nam zmierzyć się ze sprzętem bardziej wymagajacym.
Jakiś czas temu pokazywałem na forum 'telecasta', którego zrobiłem z trzech starych, połamanych spinningów. W tej chwili jest to kij, z którym chyba najczęściej jestem na rybach, mimo, że tandetą wieje strasznie Grin
Zapisane

dyskusja z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem - poprzewraca figury, nasra na szachownicę i powie, że wygrał!
pawas2

Wiadomości: 785

Warszawa


« Odpowiedz #12 : 03 Października 2008, 15:47:11 »

Kamil,to kiedy można złożyć zamówienie  Tongue wyszło całkiem nieżle  ok
Pozdrawiam.Paweł
Zapisane

Pozdrawiam.Paweł
mekamil
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 3011


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #13 : 03 Października 2008, 15:51:04 »

Kamil,to kiedy można złożyć zamówienie  Tongue wyszło całkiem nieżle  ok
Pozdrawiam.Paweł
Haha Laughing
Nie sądzę abym faktycznie miał zostać rodbuilderem z prawdziwego zdarzenia  Wink
Zapisane

dyskusja z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem - poprzewraca figury, nasra na szachownicę i powie, że wygrał!
rabarbar

Wiadomości: 639


korbiarz :-)


« Odpowiedz #14 : 03 Października 2008, 16:21:28 »

Fajnie to wyszło jak na "pierwszy raz" i bez profesjonalnych urządzeń i komponentów.  ok
Zapisane

Pozdrowienia
Beer
Strony: [1] 2 3 ... 6 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!