http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
13 Maja 2024, 20:03:11

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Rod building/Lure building (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Przelotki do kija pod multik
« poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Przelotki do kija pod multik  (Przeczytany 2586 razy)
catfish

Wiadomości: 1


« : 14 Grudnia 2009, 20:31:22 »

Witam.Potrzebuję odpowiednie przelotki do wedki surfcastingowej o długości 4,5m.Chodzi o typowe przelotki pod multiplikator bo własnie takiego sprzetu mam zamiar używać,a więc niskie na szerokich stopkach,typowo morskie.Zresztą pewnie dobrze wiecie o jakie chodzi Smiley.
Niestety mimo kilkudniowych poszukiwań w sieći jak i w pobliskich sklepach nigdzie nie moge takich znaleźć Undecided.
jak by ktos miał,wiedział kto ma lub wie gdzie można takie przelotki zakupic to proszę o info.
Równie dobrze moge zakupić całą wędke surfcastingową ale w wersji pod multika niestety nic u nas nie ma.U nas bo w Angli czy Chameryce takich wędek jest przewaga.Niestety nie wybieram się w żadne z tych miejsc ani też nikogo tam nie znam.
Więc jak ktoś....... itd. to też proszę o info Smiley
Zapisane
mleczko

Wiadomości: 2035

Katowice- Ligota

Złów i Wypuść


« Odpowiedz #1 : 15 Grudnia 2009, 20:48:51 »

A jakbyś się zwrócił do rodbuildera jakiegoś z takim pytanie gdzie szukac i co albo, żeby on Ci załatwił ?
Zapisane

Jestem Don Kichotem robotem, mam robote,
zamiast wiatraków mam Polaków głupote...
Sławek Oppeln

Wiadomości: 19


« Odpowiedz #2 : 17 Grudnia 2009, 09:28:28 »

Jeśli tylko na Bałtyk to nie muszą być typowe saltwater , wystarczą zwyczajne Forecasty , bodajże typ BUDLG z sic-iem na topie . Irek Matuszewski ma je w ofercie . I dość ekonomicznie wychodzą cenowo . .
Zapisane

Sławek Oppeln Bronikowski
Strony: [1] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!