http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
02 Maja 2024, 06:36:05

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Off Topic (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Wydzielone ze 'Szczupak 2013' o endriu24
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] 3 4 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Wydzielone ze 'Szczupak 2013' o endriu24  (Przeczytany 10629 razy)
Buri
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 2751


Gdańsk


WWW
« Odpowiedz #15 : 05 Listopada 2013, 10:00:11 »

Oczywiście, że wiadoma. Od dawna oszukujesz wszystkich forumowiczów. Wstawiasz ryby złowione w okresie ochronnym, oszukujesz z wymiarami ryb, podkładasz nie swoje ryby, łowisz w miejscach zabronionych itd. To jest chamstwo i bezczelność. I dobrze wiesz, że nie chodzi o jednego sandacza. Sam najlepiej wiesz z iloma rybami oszukałeś tylko po to żeby sobie dodać kilka punktów u kolegów. Kłamstwo ma krótkie nogi i zawsze wychodzi na jaw. I nie, nie uczepiłem się ciebie dlatego, że jesteś taki cudowny i ci zazdroszczę tylko dlatego, że jesteś zwykłym oszustem a tego nienawidzę, tym bardziej w gronie kolegów. Jeśli zależałoby to tylko ode mnie to już dawno byś stąd wyleciał.

Poza tym dokładnie teraz pokazałeś jaki jesteś. Najpierw próbowałeś się wykręcić bratem, a teraz jednak się okazuje, że to ty. Oszustwo na każdym kroku, w dodatku z premedytacją. Tfu...
« Ostatnia zmiana: 05 Listopada 2013, 10:02:15 wysłane przez Buri » Zapisane

endriu24

Wiadomości: 646


JELENIA GÓRA

Trening czyni mistrza.


« Odpowiedz #16 : 05 Listopada 2013, 10:12:16 »

Oczywiście, że wiadoma. Od dawna oszukujesz wszystkich forumowiczów. Wstawiasz ryby złowione w okresie ochronnym, oszukujesz z wymiarami ryb, podkładasz nie swoje ryby, łowisz w miejscach zabronionych itd. To jest chamstwo i bezczelność. I dobrze wiesz, że nie chodzi o jednego sandacza. Sam najlepiej wiesz z iloma rybami oszukałeś tylko po to żeby sobie dodać kilka punktów u kolegów. Kłamstwo ma krótkie nogi i zawsze wychodzi na jaw. I nie, nie uczepiłem się ciebie dlatego, że jesteś taki cudowny i ci zazdroszczę tylko dlatego, że jesteś zwykłym oszustem a tego nienawidzę, tym bardziej w gronie kolegów. Jeśli zależałoby to tylko ode mnie to już dawno byś stąd wyleciał.

Poza tym dokładnie teraz pokazałeś jaki jesteś. Najpierw próbowałeś się wykręcić bratem, a teraz jednak się okazuje, że to ty. Oszustwo na każdym kroku, w dodatku z premedytacją. Tfu...
[/quote
Jakim prawem tak twierdzisz jeden pstrag i sandacz  uważaj co mówisz? Pokaz dowody wszystkim  jeśli je masz  . Jeśli nie odszczekasz tego inaczej będę gadać i to  już nie straszenie tylko ja to ci obiecuję.
Zapisane
woyan

Wiadomości: 332


Gliwice


« Odpowiedz #17 : 05 Listopada 2013, 10:20:20 »

Andrzej, po swoich doświadczeniach z ostatnich lat staram się lubić wszystkich ludzi, ale ... mam (miałem) znajomego, który jeździł z nami i nie tylko na ryby. Z każdą złowioną rybą (oczywiście nie przez siebie) musiał mieć zdjęcie. Później chwalił się nią, wszystkim pokazywał zdjęcia itd. Jego kłamstwa, nie tylko te wędkarskie najpierw były śmieszne, później żenujące, a teraz ... a teraz już nie jeździ na ryby, bo nie ma z kim.
Zapisane
Pike
Administrator
*****
Wiadomości: 2693


Poznań


WWW
« Odpowiedz #18 : 05 Listopada 2013, 10:27:31 »

Niestety ze względu na takie osoby nie ma sensu robić jakichkolwiek konkursów. Skoro chwalisz się nieswoimi rybami, złapany za rękę mówisz, że to nie Ty, za wszelką cenę chcesz spełniać swoje niezdrowe ambicje, nie można Ci zaufać. Z przykrością muszę stwierdzić, że do ostatniego konkursu "największe na casting" mam spore wątpliwości. Zasady były jednak ustalone - koleżeńskie zaufanie, którym Ciebie niestety nie można darzyć.
Nasze całe forum miało i nadal ma opierać się na przyjaźni, wzajemnym zaufaniu, pomocy koleżeńskiej jeśli zachodzi taka potrzeba. Niechętnie wypraszam kogokolwiek, jednak czasem jest to konieczne, inaczej cierpi na tym całą społeczność.

Andrzej, proszę abyś nie udzielał się na forum i nie uwidaczniał naszego logo (czapka, koszulka) gdyż nie chciałbym aby ktoś nas identyfikował z Tobą.
Zapisane

endriu24

Wiadomości: 646


JELENIA GÓRA

Trening czyni mistrza.


« Odpowiedz #19 : 05 Listopada 2013, 10:32:48 »

Woyan na jeste tu na forum nie poto by ktoś mnie odbierał jak jakaś gwiazdę tylko że dzięki wam nabyłem doświadczenia i wiedzy a że na rybach jeste średnio co 2 czy 3 dzień pozwala mi to na dużą naukę ci co mni znają wiedza ze tej pasji poświęca cały swój czas i dorobek , nie poto by szpanować tylkodla siebię .
« Ostatnia zmiana: 05 Listopada 2013, 10:36:30 wysłane przez endriu24 » Zapisane
tad85

Wiadomości: 267


Gdynia


« Odpowiedz #20 : 05 Listopada 2013, 11:42:33 »

Kiedy pierwszy raz się zalogowałem na tym forum opadła mi szczęka jak mili okazali się ludzie żyjący tym forum. Od paru z nich dowiedziałem się paru ciekawych rzeczy i nowych technik łowienia. Z zaciekawieniem czytałem wszystkie posty śp. Big-M. Pomimo że nie miałem okazji poznać osobiście uważam że był to człowiek wielki jeśli chodzi o casting i niesamowicie pomocny. Takich osób jest na tym forum teraz niewiele albo się JUŻ poprostu nie udzielają w takim stopniu jak wcześniej. Wszyscy skaczecie sobie do gardeł - nie wnikam w Wasze osobiste konflikty ale to co jest wyciągane na ogólne forum niszczy je poprostu. Gdybym miał się teraz zarejestrować na m.pl to po przeczytaniu wojny między Bartkiem i Andrzejem o jakieś zdjęcia ryb bym porostu podziękował. Albo czepianie się że szczupak zagryzł offseta w kąciku pyska?? Dlaczego owe forum nie może żyć takim spokojem jak np. Castmania?? Te dwa fora to jak porównanie nieba i ziemi... Co do Andrzeja - jak dla mnie spoko człowiek który złapał meeeega rybska na Żarnowcu żałuje że nie miałem okazji poznać i pogratulować zdobyczy ok Czy wstawia zdjęcia swoich ryb czy nie - nie mi to oceniać - chłopak ma swoje sumienie i raczej wie co robi
Zapisane

Pozdrawiam
Tadek
Buri
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 2751


Gdańsk


WWW
« Odpowiedz #21 : 05 Listopada 2013, 11:57:12 »

Kiedy pierwszy raz się zalogowałeś zacząłeś od handlu na szeroką skalę...
Zastanowiłeś się może przez chwilę dlaczego pomocni ludzie, którzy tworzyli to forum odsunęli się na bok? Bo mają dość oszustów, ludzi wzniecających afery, handlarzy i nabijaczy postów, którzy jedyne co mają do powiedzenia to " ok", " Laughing" lub  "Beer"
Jaka wojna między mną a endriu, o czym ty mówisz? Pokazywanie palcem oszusta to prywatna wojna? Uważasz, że wszystko jest OK? Dostaję telefony, maile i privy od ludzi, którym to się nie podoba. I to jest poprawna postawa. Chamstwo i oszustwo trzeba tępić. Dla ciebie spoko człowiek i wg ciebie ma swoje sumienie? Przybij mu piątkę.
Endriu łowi dużo ładnych ryb, ale widać jemu to mało skoro musi co i rusz oszukiwać kolegów.

Jeśli podoba Ci się spokój castmanii to cieszę się, jednak z doświadczenia wiem, że nie potrwa to długo. Przyrost anonimowych użytkowników zabija spokój i rodzinną atmosferę. Najlepszy przykład masz tutaj.
Zapisane

tad85

Wiadomości: 267


Gdynia


« Odpowiedz #22 : 05 Listopada 2013, 12:15:02 »

Jak będę miał okazję przybiję mu piątkę za ryby z Żarnowca ok Dobrze może i zacząłem ale się sporo zmieniłem od tamtego czasu....Ty też nie jesteś święty ale nie mam zamiaru prać brudów na forum bo nie od tego ono jest. Jak Wiecie że Andrzej oszukuje ze zdjęciami to zróbcie mu bana na wstawianie fotek i branie udziału w konkursach na największą rybę ale wydaje mi się że jego doświadczenie w łowieniu jest duże i pomocne na forum dla wielu nowych osób. Staram się szanować ludzi którzy mi pomagali stawiać pierwsze kroki w castingu....od Ciebie miałem pierwszy multik z wyższej pólki i pomogłeś mi kiedyś jak miałem problemy. Nie mam ochoty się sprzeczać z Toba czy z kimś innym. Każdy z Nas ma swoje zdanie i z reguły je przedstawia. To tyle w tym temacie
Zapisane

Pozdrawiam
Tadek
jaca

Wiadomości: 3661


Jelenia Góra

multi-obsesja


« Odpowiedz #23 : 05 Listopada 2013, 12:31:14 »

Temat był tak podtrzymany bo wcześniej była rozmowa mojego brata z Jacą który wyżej wymieniony link wstawił na swojakach o czym dowiedział sie mój brat i chciał mnie obronić bo przecież Jaca nic nie na do niego ,tylko moja osoba mu kole w oczy , ale przecież trochę dymu zawsze miłe widziane to Bartek tym razem wstawił  ten link , po co? to raczej wiadomo sprawa.  
Nie bardzo rozumiem  Shocked czym mnie w oczy kolesz  Shocked od dłuższego czasu jedynie oszukujesz i próbujesz nabierać ludzi . Szczerze powiem, że jak  Rycho zadzwonił do mie w tej sprawie to zbaraniałem , aż mnie zatkało... kolejna próba oszustwa.  
Zapisane

Życie jest jak bieg na sto metrów, im szybciej biegniesz tym szybciej się kończy
BOB

Wiadomości: 3530


Warszawa

Robert


« Odpowiedz #24 : 05 Listopada 2013, 15:14:16 »

Andrzeju, ja wiem najlepiej ile razy mnie i innym pomogłeś poza forum. Dostałem od Ciebie mnóstwo porad i konkretnej pomocy (kiedy inni nie reagowali) za co jestem Ci bardzo wdzięczny i nie obawiam się napisać tego publicznie. Jak zresztą wiesz miałem prywatnie sporo żalu do Ciebie za jedną z poprzednich Twoich "wpadek". Ale temat dla mnie osobiście jest zamknięty. Dlatego bez jakiejkolwiek złośliwości jak człowiek co nie bądź sporo starszy od Ciebie, proszę cię i namawiam- zanim coś zrobisz a potem będziesz musiał to wyjaśniać... przemyśl wszystko dwa razy
sorki, że to piszę, wybacz ale robię to starając się myśleć o Tobie pozytywnie
Zapisane

NIECH SIĘ WĘDKI GNĄ A NIE ŁAMIĄ
mekamil
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 3011


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #25 : 05 Listopada 2013, 15:37:07 »

Dobrze może i zacząłem ale się sporo zmieniłem od tamtego czasu....
Cool
Nie masz może jakiegoś Recorda 41 na zbyciu?
Zapisane

dyskusja z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem - poprzewraca figury, nasra na szachownicę i powie, że wygrał!
krychu

Wiadomości: 269


Poznań


« Odpowiedz #26 : 05 Listopada 2013, 17:30:37 »

Dobrze może i zacząłem ale się sporo zmieniłem od tamtego czasu....
Cool
Nie masz może jakiegoś Recorda 41 na zbyciu?
Record ma u kolegi dożywocie Grin
Zapisane
tad85

Wiadomości: 267


Gdynia


« Odpowiedz #27 : 05 Listopada 2013, 20:56:07 »

Dobrze może i zacząłem ale się sporo zmieniłem od tamtego czasu....
Cool
Nie masz może jakiegoś Recorda 41 na zbyciu?
Dobrze może i zacząłem ale się sporo zmieniłem od tamtego czasu....
Cool
Nie masz może jakiegoś Recorda 41 na zbyciu?
Record ma u kolegi dożywocie Grin
widzę że przez kolegów przemawia mentalność typowego polaka - to że niektórzy z was nie potrafią czytać ze zrozumieniem to nie moja wina. Koniec tematu z mojej strony ok
Zapisane

Pozdrawiam
Tadek
garowy

Wiadomości: 389


I tu i tam...


« Odpowiedz #28 : 06 Listopada 2013, 17:23:24 »

Tadziu, z całym szacunkiem, ale kupowanie okazyjnie dwóch młynków po to, żeby zaraz sprzedać z zyskiem bardziej chyba zalatuje polską mentalnością...czy mi się wydaje?
Zapisane

Honneur et fidélité
tad85

Wiadomości: 267


Gdynia


« Odpowiedz #29 : 06 Listopada 2013, 20:00:15 »

Tadziu, z całym szacunkiem, ale kupowanie okazyjnie dwóch młynków po to, żeby zaraz sprzedać z zyskiem bardziej chyba zalatuje polską mentalnością...czy mi się wydaje?
@Garowy wybacz ale z całym szacunkiem sytuacja nie wyglądała tak jak myślisz. Nie kupiłem dwóch żeby zaraz na jednym zarobić korzystając z dobroci sprzedającego (nigdy tak nie postępowałem i nie postąpie) - to że ktoś to w ten sposób odebrał i przedstawił odrazu na forum robiąc ze mnie złodzieja bo jest bardziej szanowany i lubiany - to już nie moja wina. Wyjaśniłem całą sytuację na privie osobie od której kupiłem Recordy. Ja nie mam zamiaru się KAŻDEMU z tego tłumaczyć. Chcecie nalewajcie się i szydźcie dalej ze mnie i innych osób które wam nie pasują. Mnie to w.... ok Wchodzę na to forum po to aby się czegoś dowiedzieć - nauczyć, a nie po to aby się sprzeczać z co drugą pamiętliwą osobą. Czy kogoś kiedyś oszukałem sprzedając cokolwiek?? No właśnie....więc odpuśćmy sobie to czepialstwo. Dla mnie temat jest zakończony
Zapisane

Pozdrawiam
Tadek
Strony: 1 [2] 3 4 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!