http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
13 Maja 2024, 05:02:50

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Rod building/Lure building (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Pytanie
« poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Pytanie  (Przeczytany 2989 razy)
RADAR

Wiadomości: 249


« : 30 Grudnia 2010, 21:41:04 »

Mam pytanie do naszych forumowych fachowców od budowy wędek.Czy uszkodzenie takie jak na fotce da się naprawić?Nie wiem czy jest to widoczne na foto ale blank pod przelotką został zmiażdżony.
Zapisane
RADAR

Wiadomości: 249


« Odpowiedz #1 : 30 Grudnia 2010, 21:41:46 »

cd.
Zapisane
mekamil
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 3011


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #2 : 30 Grudnia 2010, 21:59:55 »

Widać.
Powiem szczerze, że nawet nie mam pomysłu.
Jeśli to kij jednoczęściowy to może przyciąć go w tym miejscu i wstawić spigot (bo ta przelotka wygląda na pierwszą).
Zapisane

dyskusja z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem - poprzewraca figury, nasra na szachownicę i powie, że wygrał!
Kiersnowski Artur

Wiadomości: 1770


Koniec żartów Panowie. Zaczęły się schody


« Odpowiedz #3 : 30 Grudnia 2010, 22:05:04 »

generalnie się nie znam, ale na zdjęciu to wygląda bardziej jak popękany lakier a nie blank.
Zapisane

mekamil
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 3011


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #4 : 30 Grudnia 2010, 22:09:50 »

Artur, przyjrzyj się, na pierwszym zdjęciu wyraźnie widać podłużne pęknięcie blanku i to sporo za omotką.
Zapisane

dyskusja z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem - poprzewraca figury, nasra na szachownicę i powie, że wygrał!
RADAR

Wiadomości: 249


« Odpowiedz #5 : 30 Grudnia 2010, 22:21:07 »

Kamil ma rację ,blank trachnął na odcinku ok.4cm.Jest to kij w dwu składzie i w dodatku pod korbę Tongue.Kolega zwrócił sie do mnie o radę a ja sie znam jak....słabo Grin A moze ktos wie gdzie można by dokupić część szczytowa do DAIWA EXCELER TROC 3,15 15-45g?
Zapisane
golsyl1980

Wiadomości: 1124


Szczytno/Sztokholm

Sport ,to stan umysłu .


« Odpowiedz #6 : 30 Grudnia 2010, 22:44:09 »

 Podejrzewam ,że dokupienie szczytówki przekroczy sporo wartość połowy nowego kija .Ja tak miałem w przypadku dwóch kijów ,chyba że ktoś ma na zbyciu pasującą część .
Jeśli chodzi o naprawę ,to ja wkleiłem w środek dopasowany (czyt. doszlifowany ) kawałek jakiegoś starego blanku .Na razie kijek sprawny (jest niestety pewne przesztywnienie , tego raczej nie unikniesz  Lips Sealed ) ale ja jestem laikiem jeśli chodzi o skomplikowane naprawy  Undecided
 pozdro .
« Ostatnia zmiana: 31 Grudnia 2010, 08:00:51 wysłane przez golsyl1980 » Zapisane
endriu24

Wiadomości: 646


JELENIA GÓRA

Trening czyni mistrza.


« Odpowiedz #7 : 31 Grudnia 2010, 09:21:42 »

Witam jest jeszcze jeden sposób, a mianowicie można do srodka wstawić kawełk blanku i dać do położenia na wieszk siatke z mikro oplotemwłukna weglowego. W wrocławiu robili mi mi tak kiedyś top do tyczki bo był lekko zmiażdżony , wydaje mi sie że jak póżniej w te miejsce wstawiom tobie przelotke powinno być ok. Zadzwoń do sklepu KROKODYL .http://www.krokodyl.sklep.pl/ i poproś Łukasza Panasiuka mi top trzym do dziś a to około już 2 lata a za naprawe zapłaciłem około 40zł . Grin
« Ostatnia zmiana: 31 Grudnia 2010, 10:06:03 wysłane przez zamki » Zapisane
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #8 : 31 Grudnia 2010, 10:10:36 »

Cytat: RADAR
Mam pytanie do naszych forumowych fachowców od budowy wędek.Czy uszkodzenie takie jak na fotce da się naprawić?Nie wiem czy jest to widoczne na foto ale blank pod przelotką został zmiażdżony.

Radar jeżeli chodzi o ten kij  to Tu MAsz sporo wieści o jego jakości nie wiem czy wart jest dalszego zachodu. Może trochę brutalnie wszedłem w temat ale czasem lepiej raz stracić i odżałować niz łudzić się.  ok
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
RADAR

Wiadomości: 249


« Odpowiedz #9 : 31 Grudnia 2010, 15:19:19 »

Zamki tylko jak ja mam wytłumaczyć koledze że jego kij to badziewie Roll Eyes Zwłaszcza że kijek fartowny i już kilka troci wyciągnął.Prosił mnie o pomoc to próbuję się dowiedzieć czy jest jakiś sposób ażeby toto poskładać.Podam mu adres sklepu który polecił endriu24 może cos zaradzą.
Zapisane
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #10 : 31 Grudnia 2010, 15:27:37 »

No fakt niezręczny temat. Jednak kij nie jest badziewny jedynie trzeba na niego mocno uważać.
Jak widać było sporo uszkodzeń tej daiwy moze w serwisach przygotowali sie lekko na zapas niech się kolega dowie
być moze bez problemu dokupi górę.
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
Strony: [1] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!