http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
13 Maja 2024, 01:01:50

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Rod building/Lure building (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Adres serwisu w Warszawie
« poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Adres serwisu w Warszawie  (Przeczytany 3062 razy)
Krzysztof

Wiadomości: 372


Warszawa


« : 27 Września 2011, 13:29:01 »

Koledzy, Koleżanki
Szukam pracowni w Warszawie, która mogłaby wymienić w wędzisku Rezemajera uchwyt trzymający multik. Wędzisko fajne, alu chwyt do d... . Dokręcając nakrętkę do stopy multiplikatora gwint przeskakuje i nie trzyma  przy pracy z ciężkimi wabikami. A jak trzyma, to przy mocnym wyrzucie luzuje się (przeskok gwintu, zbyt miękka nakrętka i zbyt duży skok gwintu i zbyt mała głębokość gwintu, moim laickim zdaniem).
Szukam solidnego trzymania i fachowca który potrafi zdemontować i założyć co trzeba. Czy ogólnie warto ? Może koszt demontazu i montażu przekracza wartość blanku ?

Pomocy ! Dzięki.

Wędzisko oznakowane jako 50-100 gram. Rozemeijer Qualifier Power Jerk 190. Dobrze obsługuje również lżejsze wabiki.
Założyłem do niego C4 5601.
Zapisane

Pozdrowienia
mekamil
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 3011


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #1 : 27 Września 2011, 13:37:04 »

W wawie masz Fishing-Center na Wawelskiej 9.
Ten kij jest pewnie jednoczęściowy, więc żeby wymienić uchwyt trzeba przezbroić go całego. Koszt pewnie przekroczy wartość samej wędki. Ale z drugiej strony blank jest całkiem niezły, więc może nie traktuj tego, jako tylko wymiany uchwytu, ale przeróbkę całego kija na lepsze komponenty.
Zapisane

dyskusja z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem - poprzewraca figury, nasra na szachownicę i powie, że wygrał!
Krzysztof

Wiadomości: 372


Warszawa


« Odpowiedz #2 : 27 Września 2011, 13:49:16 »

Tak. Jest jednoczęściowy. Dzięki za informacje.
Pojadę, zapytam, dam znać.

Pan Rozemeijer tym razem się nie popisał. Grin
Zapisane

Pozdrowienia
Krzysztof

Wiadomości: 372


Warszawa


« Odpowiedz #3 : 27 Września 2011, 14:02:03 »

Ta pracownia, Fishing-Center w Warszawie, ma zamówień na 3 miesiące ! Zapraszają na wizytę pod koniec listopada. Grin
Zapisane

Pozdrowienia
aal

Wiadomości: 49


Kobyłka k. W-wy


« Odpowiedz #4 : 27 Września 2011, 16:01:24 »

W Warszawie jest jeszcze serwis Salar na ul Waliców (chyba 19). Można zatelefonować i zapytać. Nie mam pewności, czy Fishing Center wykonuje jakieś prace na nie swoich blankach- kiedyś chciałem dokonać małej przeróbki i odesłali mnie właśnie na Waliców.
Zapisane
virtusan

Wiadomości: 1633


Katowice

fan vintage


« Odpowiedz #5 : 27 Września 2011, 16:32:22 »

Może samemu... wiem, że łatwo się mówi, ale faktycznie koszt może przewyższyć wartość kijka...
Zapisane

Tomek
Krzysztof

Wiadomości: 372


Warszawa


« Odpowiedz #6 : 27 Września 2011, 16:53:22 »

Już byłem na Waliców nr 12.
Koszt demontażu i montażu z uchwytem Fuji: ok. 170 zł (bo jednoskład i trzeba wszystkie przelotki demontować). Termin: 3 tygodnie.
Zleciłem.
Mają też tam kilka gotowych kijów Rozemeijera, ale wszystkie z tymi kiepskimi uchwytami.
Zapisane

Pozdrowienia
Strony: [1] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!