http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
15 Maja 2024, 07:48:11

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Troć 2008
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 17 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Troć 2008  (Przeczytany 51498 razy)
TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #135 : 13 Stycznia 2008, 21:41:46 »

Ano byli,łowili tyle że nic nie złowili. Spore nawisy z lodu ale za słabe zeby na nie wejsc. Miałem branie na wahadelko lecz zacięcie nie skuteczne. Mamy taki plan żeby jeszcze w lutym  sie wybrać to napewno dam znac ze przyjedziemy:)
Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
Pablos

Wiadomości: 761


Gryfice


« Odpowiedz #136 : 19 Stycznia 2008, 19:50:20 »

Dziś kolejny dzień na Redze. Kolega złapał szczupaka 40cm Smiley a mi po krótkiej walce zszedł szczupak jak na moje oko ponad 80cm ok Z jednej strony dobrze że się odhaczył i nic nie odgryzł, lecz z drugiej szkoda, bo mogłbym wreszcie przetestowac sprzęt Fishing Fajnie wiedziec, że jeszcze takie ryby żyją w tej rzece ok
Ogólnie wszystkie trocie łapane teraz to srebrniaki wchodzące do rzeki i wszystkie łapane są poniżej Trzebiatowa Roll Eyes Czyżby sezon na tą rybe się powoli kończył Huh
Pozdrówki Beer
Zapisane

Ż Y J   C H W I L Ą  ! ! !
Agraph

Wiadomości: 412


Barlinek :)


« Odpowiedz #137 : 19 Stycznia 2008, 20:20:35 »

Ja śmigam jutro na Ine. Odezwę się po powrocie.
Zapisane

Wujek Dobra Rada Smiley
Buri
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 2751


Gdańsk


WWW
« Odpowiedz #138 : 19 Stycznia 2008, 20:36:48 »

Czekamy na wieści. Połamania Fishing
Zapisane

Agraph

Wiadomości: 412


Barlinek :)


« Odpowiedz #139 : 20 Stycznia 2008, 18:37:27 »

Dziś Ińskie trocie miały nas głęboko w odbycie  Grin
Zero spławów czy innej aktywności, nie mówiąc o braniach.

pozdr. A.Cz.
Zapisane

Wujek Dobra Rada Smiley
TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #140 : 20 Stycznia 2008, 19:24:15 »

One kiedyś też muszą odpocząć Wink  Beer
Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
wełpa

Wiadomości: 1770


Schneidemühl


« Odpowiedz #141 : 20 Stycznia 2008, 19:37:51 »

Dziś Ińskie trocie miały nas głęboko w odbycie  Grin
Zero spławów czy innej aktywności, nie mówiąc o braniach.

pozdr. A.Cz.
One kiedyś też muszą odpocząć Wink  Beer
Znaczy zrobiły sobie wolne Tongue.Raz w tygodniu wszystkim się należy Laughing.pozdro wełpa.
Zapisane

Bo człowiek bez pasji nudzi swoją duszę.
Komancz

Wiadomości: 83


« Odpowiedz #142 : 20 Stycznia 2008, 19:59:42 »

Dzień nad Regą - dwa dni nad Słupią ....... zero ryb, nawet u innych kolegów ! Ba, nawet koledzy po kiju nie widzieli troci !
Wszyscy narzekają, że tak podłego sezonu nie było.
Zastanawiam się, czy nie czas zakończyć "trociowania" ...... i nie przestawić się na ryby które istnieją.
Zapisane
wełpa

Wiadomości: 1770


Schneidemühl


« Odpowiedz #143 : 20 Stycznia 2008, 20:08:23 »

Dzień nad Regą - dwa dni nad Słupią ....... zero ryb, nawet u innych kolegów ! Ba, nawet koledzy po kiju nie widzieli troci !
Wszyscy narzekają, że tak podłego sezonu nie było.
Zastanawiam się, czy nie czas zakończyć "trociowania" ...... i nie przestawić się na ryby które istnieją.
To znaczy uklejki i płotki ? A fe to się nie godzi ok.pozdro wełpa.
Zapisane

Bo człowiek bez pasji nudzi swoją duszę.
TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #144 : 21 Stycznia 2008, 07:40:55 »

@Komancz nad Drwęcą łowią, kolega ma już dwie na koncie, 90+ i 100+ , a jak my byliśmy to też padło kilka rybek, więc nie ma co panikować. Ryby są ale warto pojeżdzić na mniejsze rzeki Smiley
Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
Pablos

Wiadomości: 761


Gryfice


« Odpowiedz #145 : 21 Stycznia 2008, 19:41:21 »

@Komancz nad Drwęcą łowią, kolega ma już dwie na koncie, 90+ i 100+ , a jak my byliśmy to też padło kilka rybek, więc nie ma co panikować
Ale mi podniosłeś ciśnienie TomCast  ok Shocked
Jeśli gdzieś znajdziesz fotki tych pięknych ryb, to możesz tu powrzucac  ok Beer
Też słyszałem o jakiś spławieniach trociowych na Redze. Jade to sprawdzic we środe Smiley
Pozdrówki Beer
Zapisane

Ż Y J   C H W I L Ą  ! ! !
Komancz

Wiadomości: 83


« Odpowiedz #146 : 22 Stycznia 2008, 11:49:02 »

Czyli wypada pojechać w przyszłym roku, na otwarcie sezonu nad Drwęce !
Jestem przekonany, że jak się zepsuje branie troci, to trzeba czekać trzy lata na następne branie.
Taka panuje u moich kolegów opinia. Sprawdza się ta teoria. Chociaż znam trockistów skutecznych w boju.
Trzy lata temu nad Parsętrą spotkałem Panią Zofię z Dygowa. Pochwaliła się, że złapała 17 troci...... a było to 4 stycznia.
Zapytałem kiedy pojmała tyle ryb...... a ona z wielką szczerością, powiedziała, że w listopadzie i grudniu.
W styczniu to chodzi nad wodę sprawdzić jak się inni męczą.
Zapisane
Bigessox

Wiadomości: 487


« Odpowiedz #147 : 22 Stycznia 2008, 12:06:38 »

Trzeba było babę do rzeki wrzucić i ją wyłowić, ale byłoby trofeum. Wink Smiley Cheesy Grin
Zapisane
Bigessox

Wiadomości: 487


« Odpowiedz #148 : 22 Stycznia 2008, 12:08:00 »

Dziś kolejny dzień na Redze. Kolega złapał szczupaka 40cm Smiley a mi po krótkiej walce zszedł szczupak jak na moje oko ponad 80cm ok Z jednej strony dobrze że się odhaczył i nic nie odgryzł, lecz z drugiej szkoda, bo mogłbym wreszcie przetestowac sprzęt Fishing Fajnie wiedziec, że jeszcze takie ryby żyją w tej rzece ok
Ogólnie wszystkie trocie łapane teraz to srebrniaki wchodzące do rzeki i wszystkie łapane są poniżej Trzebiatowa Roll Eyes Czyżby sezon na tą rybe się powoli kończył Huh
Pozdrówki Beer
Zaczyna się!
Zapisane
Pablos

Wiadomości: 761


Gryfice


« Odpowiedz #149 : 23 Stycznia 2008, 20:13:57 »

Dziś byłem poniżej Trzebiatowa. Po 5 godzinach machania, kiedy juz sie zbierałem, bezszczelnie spławiło się coś koło 40cm  Laughing Z przynętą nie chciało współpracowac Tongue Tyle Fishing
Pozdrówki Beer
Zapisane

Ż Y J   C H W I L Ą  ! ! !
Strony: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 17 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!