http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
09 Maja 2024, 11:55:38

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Sprzętowe (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  JESTEM ZIELONY WEGIER
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 [3] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: JESTEM ZIELONY WEGIER  (Przeczytany 7310 razy)
Urso
Administrator
*****
Wiadomości: 1328


Holandia

Chcieć to móc


WWW
« Odpowiedz #30 : 21 Stycznia 2007, 11:38:27 »

Witaj marekocska na naszym forum  ok. Mam nadzieję, że znajdziesz tutaj odpowiedź na wszystkie nurtujące Cię pytania  Smiley.

Bardzo jestem ciekawy jak trafiłeś na nasze forum i gdzie nauczyłeś się tak dobrze posługiwać naszym językiem?  Cool
Zapisane

Z wędkarskimi pozdrowieniami
Tomek
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #31 : 21 Stycznia 2007, 14:29:28 »

Cytat: JJ
Ale nie niemożliwe, całkiem dobrze Ci wychodziło  Grin

  Musiałem ale już mam swojego MG 1000  Laughing ok i kręcę swoją łapką  Fishing Laughing Beer Beer
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
marekocska

Wiadomości: 99


Wegry - kolo Budapesztu

learn to live with the lure


« Odpowiedz #32 : 21 Stycznia 2007, 16:31:41 »

Witaj marekocska na naszym forum  ok. Mam nadzieję, że znajdziesz tutaj odpowiedź na wszystkie nurtujące Cię pytania  Smiley.

Bardzo jestem ciekawy jak trafiłeś na nasze forum i gdzie nauczyłeś się tak dobrze posługiwać naszym językiem?  Cool

matka polka sie przydaje w takich przyadkach, no i lata spedzone w Krakowie na studiach tez robia swoje  Wink Oj, jak dawno bylo, kiedy lapalem sandacze w Wisle pod klasztorem na Salwatorze  Roll Eyes
m
Zapisane

ugiete kije to cos, co tygrysy lubia najbardziej
Urso
Administrator
*****
Wiadomości: 1328


Holandia

Chcieć to móc


WWW
« Odpowiedz #33 : 04 Lutego 2007, 12:45:31 »

No to jeszcze jak możesz napisz coś o swoim wędkowaniu na Węgrzech  Smiley, może jakieś fotki z rybami  Cool.
Zapisane

Z wędkarskimi pozdrowieniami
Tomek
marekocska

Wiadomości: 99


Wegry - kolo Budapesztu

learn to live with the lure


« Odpowiedz #34 : 04 Lutego 2007, 17:00:38 »

pare fotek mam, ale jak je umiescic? Huh Smiley Spininguje przewaznie albo na suma na stawie gdzie mam karte roczna. Staw ma 4 hektary, czyli nie jest duzy, i jest w nim dosc sporo sumów, jest kilka powyzej 40 kilo, zaryzykowalbym, ze mamy egzemplarze nawet cos kolo 70 kilo.Wiemy gdzie mieszkaja, tylko zlapac sie nie da. Mam lódke, ale tez nie jest latwiej, bo sumy doskonale wiedza, ze jestem tam z ludka na wodzie. Kiedy w nocy próbuje lapac na zywca metoda powierzchniowa (jest kilka sposobów, które w polsce sa nieznane), to normalnie siada pod ludka, i kolysze nia, a czasami uderza o dno. Woda nie jest gleboka, najglebszy punkt ma okolo 1,5m a tam gdzie sumy zeruja glebokosc zmienia sie od 0,5m do 1 metra. Poniewaz sumy noca zeruja na plyciznie!!!!!! Na lowisku wystepuje jeszcze sandacz, i podobno jest pare sztuk boleni i szczupaka. Jesienia chodze spiningowac na Dunaj (mieszkam niedaleko) oraz na starorzecza Dunaju. Tu jest duzo boleni i w tym roku bylo duzo szczupaka, to pewnie w przyszlym roku bedzie raczej wiecej sandacza. Moje zdobycze z tego roku: najwiekszy szczupak mial 68cm + ogon (bo u nas mierzy sie bez pletwy ogonowej), ale byl bardzo smukly, bo nie mial dwóch kilo. Drugi najwiekszy mial 64 cm+ ogon, ten juz wazyl równe 2 kilo. Suma najwiejszego zlapalem ponad rok temu we wrzeszniu, mial 117cm (109+pletwa ogonowa) i wazyl 10,25kg. Skusil sie na ABU Atom 25gr. Sandaczy jak dotad zlapalem malo, w zeszlym roku oprócz paru drobnych, zlapalem jednego lepszego na jiga, mial 44cm + ogon, nie wiem ile wazyl.
Mam kilka zdjec.
m
Zapisane

ugiete kije to cos, co tygrysy lubia najbardziej
Strony: 1 2 [3] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!