http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
09 Maja 2024, 21:52:20

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Sprzętowe (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Rozmyślania nad długością kija - c.d.
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 [3] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Rozmyślania nad długością kija - c.d.  (Przeczytany 9183 razy)
yacaré
Wyprawy
*
Wiadomości: 291


Delmenhorst/Bremen


« Odpowiedz #30 : 26 Stycznia 2007, 10:48:16 »

@Lukasz: Dzieki za info, to jest zasieg c.w. ktory mnie wlasnie interesuje. Dokladnie chodzi mi o kij do przynet typu Salmo Fatso i Slider 10 - 12S+. Interesowal by mnie tez troche lzejszy kij w zakresie 1-2 oz.
Do wiosny juz niedaleko (choc od dwoch dni ujemne temperatury i nawet pare mm sniegu spadlo), wiec moze "skonkretujemy" to troche? Potrzebowalbym tez reszte komponentow, ale pobawic bym sie chcial sam... Smiley

Pozdrawiam
--Yacaré--
Zapisane
Sumas

Wiadomości: 470


www.namyslow.com.pl


« Odpowiedz #31 : 26 Stycznia 2007, 12:29:32 »

Cześć @Yacare -czyżby mała domowa fabryczka Huh  ok
Zapisane

Pozdrawiam serdecznie

Damian

yacaré
Wyprawy
*
Wiadomości: 291


Delmenhorst/Bremen


« Odpowiedz #32 : 26 Stycznia 2007, 13:42:24 »

Czesc Sumas,

tak, taka mala manufaktura, spowodowana brakiem odpowiednich kijow na rynku niemieckim i latentna zylka "zrob to sam"  Grin
Nie jestem nadwymiar wybredny, ale tez nie spotkalem jeszcze gotowego kija, ktory odpowiadal mi we wszystkich paramatrach: Dlugosc, c.w., akcja, rodzaj i dlugosc dolnika, uchwyt, przelotki... najwyzszy czas wiec sprobowac.
Oczywiscie trzeba by bylo wziac kilka blankow do reki, pomachac i porownac, ale mysle po takiej reklamie tu na forum i przy przystepnej cenie "surowca" ryzyko raczej minimalne...

Pozdrawiam
--Yacaré--

Zapisane
Łukasz Masiak
Klub
*
Wiadomości: 173


Gdańsk


WWW
« Odpowiedz #33 : 26 Stycznia 2007, 15:26:28 »

@Lukasz: Dzieki za info, to jest zasieg c.w. ktory mnie wlasnie interesuje. Dokladnie chodzi mi o kij do przynet typu Salmo Fatso i Slider 10 - 12S+. Interesowal by mnie tez troche lzejszy kij w zakresie 1-2 oz.
Do wiosny juz niedaleko (choc od dwoch dni ujemne temperatury i nawet pare mm sniegu spadlo), wiec moze "skonkretujemy" to troche? Potrzebowalbym tez reszte komponentow, ale pobawic bym sie chcial sam... Smiley

Pozdrawiam
--Yacaré--
Jak tylko będe realizował zamówienie to dam znać , fajnie jak prędzj byśmy się skontaktowali telefonicznie , bo wolę dokładnie "przesłuchać" kazdego klijenta Grin. Bo często wychodza pewne niuanse i potrzeby odnośnie blanku które można pominąć w korespondencji.
ps mocna wędka to świetny wybór  na początek zabawy ze zbrojeniem. Jak by co to służę pomocą
 
Zapisane

Z Pozdrowieniami Łukasz Masiak Rodmas
yacaré
Wyprawy
*
Wiadomości: 291


Delmenhorst/Bremen


« Odpowiedz #34 : 29 Stycznia 2007, 13:22:06 »

Swietnie! Skontaktuje sie z Toba telefonicznie, a jesli wyjdzie jakis ciekawy wynik majsterkowania, pochwale sie tu na forum  Grin

Pozdrawiam
--Yacaré--
Zapisane
Yotaar
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 694


Jaworzno

Silesian Casting Team


« Odpowiedz #35 : 07 Lutego 2007, 01:01:40 »

Yotaar
Nie zaczynaj Grin Ja zacząłem jesienią i wpadłem po uszy. Do tej pory zrobiłem 4 kije a w planach mam 100 następnych Grin Właśnie Seeker się kręci i schnie Grin
Polecam książkę Rod-Building Guide autorstwa Toma Kirkmana.

Postaram się za jakiś czas siąść z Łukaszem i spisać jego wiedzę. Mogą powstać ciekawe artykuły. Smiley

Właśnie dotarła książka. Dla zainteresowanych rod buildingiem, a zdaje się, że takich coraz więcej: kupiłem na amazon.com, całkowity koszt ok. 60 PLN. Bardzo dużo ilustracji. Odnoszę wrażenie, że pisana "dla ludzi". Nie wiem czy zbuduję jakis kij, ale na pewno podszkolę angielski, bo mało który tekst tak mnie zainteresował.  Szukając ksiażek trafiłem też na Rod Building Basics DVD by Skimmer . Może ktoś zna? Ja się nie zdecydowałem, bo chociaż fajnie byłoby oglądać, to bałem się, że mój angielski nie pozwoli na zrozumienie komentarzy.


Zapisane

Pozdrawiam
Yotaar
Buri
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 2751


Gdańsk


WWW
« Odpowiedz #36 : 07 Lutego 2007, 01:18:57 »

Rod Building Guide to świetna książka. Przystępnie napisana. Podaje większość informacji jakie należy przyswoić przed uzbrojeniem pierwszego kija. Reszty trzeba się nauczyć na własnych błędach ok
« Ostatnia zmiana: 07 Lutego 2007, 01:23:22 wysłane przez Buri » Zapisane

Strony: 1 2 [3] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!