http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
09 Maja 2024, 05:43:47

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Sprzętowe (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Pytanie o wędkę Jaxon XT-Pro Spin Caster 2,10m 50-100g
« poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Pytanie o wędkę Jaxon XT-Pro Spin Caster 2,10m 50-100g  (Przeczytany 2048 razy)
Tomek-Pike

Wiadomości: 12


Łódź


« : 21 Lutego 2007, 04:07:30 »

Witam. Czy ktoś zna kij wymieniony w tytule mojego postu, a zatem potrafi powiedzieć o nim coś dobrego lub złego? Mam wędkę castingową do 70g wyrzutu (jeszcze nie łowiłem ani na nią, ani w ogóle przy pomocy kija castingowego i multiplikatora) i coś mi się zdaje, że przydałaby się jeszcze druga, np. do Fatso 14, które waży ponad 90g. Dlatego pytam akurat o tę wędkę, że jest niedroga, a ostatnio wydałem na sprzęt tyle, że niebardzo mogę rozważać coś z innej półki cenowej. Pozdrawiam  Beer
Zapisane
Sumas

Wiadomości: 470


www.namyslow.com.pl


« Odpowiedz #1 : 21 Lutego 2007, 07:07:32 »

Witaj @Tomek-Pike z tym c.w. to tak do końca nie jest, wszystko zależy od producenta. Z niektórych kijków opisanych do np. 28g można wycisnąć conajmniej 2xrazy tyle i to spokojnie.
Najlepiej napisz na początek jaki to kij jest w Twoim posiadaniu (model, producent), a potem poczekaj na opinię użytkowników - to najlepszy sposób dowiedzenia się czegoś więcej o potencjale jaki w nim drzemie.
Moim zdaniem jeśli te 90g to max a kijek opisany do 70 to nawet Jaxon te 20g różnicy powinien wycisnąć - choć pewnie nie będzie to pełny komfort. Najpierw najlepiej spróbować niż zdublować kijki o podobnym c.w. - tymbardziej, że jak piszesz nie bardzo finansowo stoisz.  ok Laughing
Napisz nam o kijku a chłopaki na pewno pomogą i podzielą się spostrzeżeniami.
« Ostatnia zmiana: 21 Lutego 2007, 07:12:31 wysłane przez Sumas » Zapisane

Pozdrawiam serdecznie

Damian

MAREK50

Wiadomości: 714

Zabrze

Silesian Casting Team


« Odpowiedz #2 : 21 Lutego 2007, 07:59:16 »

witaj na forum Fishing
Zapisane
Tomek-Pike

Wiadomości: 12


Łódź


« Odpowiedz #3 : 21 Lutego 2007, 21:12:04 »

Witaj Sumas, witaj Marku. Mam Team Dragon 1.98m do 70g i multiplikator Okumę VS. To mój piąty kij z tej serii, (w tym dwa kupione w tym tygodniu, na które jeszcze nie łowiłem, ale czuję w rękach, że to porządny sprzęt) - więc przypuszczam, że będzie będzie dobry. Dlatego pytam o tego Jaxona, że kupiłem też w tym tygodniu jedną wędkę Dragona z serii HM, tą Okumę i już nie dam rady nabyć niczego ze średniej ani wysokiej półki. Posiadam natomiast Jaxona XT-Pro 2.6m do 32g i jestem nim zachwycony (co oczywiście nie oznacza, że inna wędka z tej serii musi być równie dobra). Pozdrawiam, dziękuję za bardzo dobrą radę i liczę na dalsze Beer
« Ostatnia zmiana: 21 Lutego 2007, 21:14:22 wysłane przez Tomek-Pike » Zapisane
IMMORTAL

Wiadomości: 366


« Odpowiedz #4 : 21 Lutego 2007, 21:32:15 »

Witam.

Jestem szczęśliwym posiadaczem wędki o której mowa z tym, że ja bawię się modelem 1,95.  Smiley
Łowiłem nią cały sezon i nie widze w niej żednych większych wad. Dobrze dobrana akcja. Nie jest to jakieś tam "EXTRA FAST" ale jest dość szybki, dzięki czemu pewnie trzyma rybę i pozwala na wygodne rzucanie multikiem.  Smiley Oczywiście można by wymagać lepszej jakości materiałów. Przelotek, korka, itd. Mi osobiście w zupełności wystarcza.
Sprawdź prosze forumowe archiwów. Już kiedyś poruszalismy temat tego kijaszka.

Pozdrawiam i witam na forum  Beer
Zapisane

Pozdrawiam
Marcin
Tomek-Pike

Wiadomości: 12


Łódź


« Odpowiedz #5 : 21 Lutego 2007, 21:47:44 »

Dzięki Immortal. Co do przelotek, to powiem Ci, że miewałem kijki po 200zł - między innymi Millenium - a że łowię wyłącznie plecionką w żadnym z nich szczytówka nie wytrzymała... tygodnia. Tym Jaxonem łowiłem już w mrozy, dużymi przynętami - grudki lodu piłowały przelotki i nie ma śladu. Jutro przejrzę to archiwum. Pozdrawiam ok Beer
Zapisane
Strony: [1] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!