http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
08 Maja 2024, 05:25:38

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Sprzętowe (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Jerki ROZEMEIJER - zbieram informacje ???
« poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Jerki ROZEMEIJER - zbieram informacje ???  (Przeczytany 2804 razy)
kuba.p

Wiadomości: 130


Grudziądz

NOT KILL !!!


« : 05 Sierpnia 2010, 17:05:48 »

Witam, miał ktoś przyjemność łowić na jerki ROZEMEIJER-a Huh
Zbieram opinie.....

Pozdrawiam Kuba
« Ostatnia zmiana: 03 Września 2010, 10:08:57 wysłane przez kuba.p » Zapisane

Pozdrawiam
Kuba
kuba.p

Wiadomości: 130


Grudziądz

NOT KILL !!!


« Odpowiedz #1 : 06 Sierpnia 2010, 16:31:34 »

 Shocked NIKT Z KOLEGÓW NIE TESTOWAŁ TYCH JERKÓW Huh
Zapisane

Pozdrawiam
Kuba
kuba.p

Wiadomości: 130


Grudziądz

NOT KILL !!!


« Odpowiedz #2 : 03 Września 2010, 10:08:21 »

 Grin naprawdę nikt nie łowił na Bertusy?? Ciekawie wygląda Motivator i Assasinator  ok
Magic Glide podobny jest do sweeper-a.
Może jedna ktoś tym walczył???

Pozdrawiam Kuba Fishing
« Ostatnia zmiana: 03 Września 2010, 10:10:18 wysłane przez kuba.p » Zapisane

Pozdrawiam
Kuba
kuba.p

Wiadomości: 130


Grudziądz

NOT KILL !!!


« Odpowiedz #3 : 14 Września 2010, 15:26:59 »

No to będę pierwszy  Grin Nabyłem kilka sztuk i mam nadzieję tej jesieni je użyć - tylko czas, ciągle go brakuje  Sad
Pozdrawiam Wszystkich Fishing
Zapisane

Pozdrawiam
Kuba
mekamil
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 3011


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #4 : 15 Września 2010, 13:48:12 »

A jakie modele i rozmiary kupiłeś? Bo niektóre mi się podobają, ale średnio chciało mi się inwestować, żeby znowu się okazało, że to nie to, co chciałem Smiley
Zapisane

dyskusja z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem - poprzewraca figury, nasra na szachownicę i powie, że wygrał!
wierzbolp

Wiadomości: 6


« Odpowiedz #5 : 15 Września 2010, 22:58:43 »

Heya,
ćwiczę na razie bez powodzenia Performera, jest trochę mułowaty w moim odczuciu. Albo jak kto woli,
jest powolny i majestatyczny  Grin 
Zapisane
kuba.p

Wiadomości: 130


Grudziądz

NOT KILL !!!


« Odpowiedz #6 : 20 Września 2010, 08:38:27 »

A jakie modele i rozmiary kupiłeś? Bo niektóre mi się podobają, ale średnio chciało mi się inwestować, żeby znowu się okazało, że to nie to, co chciałem Smiley
 
Hej, mam MAGIC GLIDE, DŁUGOŚĆ 17,5 CM, MASA 110 GR - chodzi jak sweeper lub pike (mam bardzo mocne postanowienie przetestować go dokładnie bo na sweepera miałem już fajne ryby i mój znajomy też); MOTIVATOR, DŁUGOŚĆ 13 CM, MASA 70 GR - chodzi podobnie jak slider, w opadzie lusterkuje -  moim zdaniem najciekawsza propozycja Rozemeijera; ASSASINATOR, DŁUGOŚĆ 14 CM, MASA 75 GR - spokojny slider; PERFORMER, DŁUGOŚĆ 18 CM, MASA 145 GR - dostojny ale jak na tak dużą masę pracuje super - moja opinia. Warto kilka sztuk mieć, tym bardziej, że udało mi się je kupić przez znajomego za 25zł/szt z wysyłką (myślę, że udało by się jeszcze coś załatwić w tej cenie). Niestety miałem czas tylko w sobotę rano, łowiłem od 6,00-10,30 i  Angry NIC! Łowiło nas kilku i padł tylko 1 okonek  Grin Pogoda była fajna, pochmurno, wiatr mocny zachodni, południowo-zachodni - warunki wymarzone! Ale ryby tak nie uważały.
Zapisane

Pozdrawiam
Kuba
kuba.p

Wiadomości: 130


Grudziądz

NOT KILL !!!


« Odpowiedz #7 : 20 Września 2010, 08:41:18 »

Heya,
ćwiczę na razie bez powodzenia Performera, jest trochę mułowaty w moim odczuciu. Albo jak kto woli,
jest powolny i majestatyczny  Grin 

Hej. Ten jest drugi do przećwiczenia - pierwszy to MAGIC GLIDE - jest teraz na tapecie.
Dam znać jak wypadną następne testy  Grin
Pozdrawiam
Zapisane

Pozdrawiam
Kuba
kuba.p

Wiadomości: 130


Grudziądz

NOT KILL !!!


« Odpowiedz #8 : 26 Listopada 2010, 10:45:32 »

Używał ktoś te jerki jesienią - są jakieś efekty?
Zapisane

Pozdrawiam
Kuba
kuba.p

Wiadomości: 130


Grudziądz

NOT KILL !!!


« Odpowiedz #9 : 18 Kwietnia 2012, 19:03:51 »

Odświeżam  wątek - może są nowe wiadomości
Zapisane

Pozdrawiam
Kuba
PLECIONA

Wiadomości: 679


Denmark

ZIG ZAG Action!


WWW
« Odpowiedz #10 : 18 Kwietnia 2012, 22:28:12 »

Mam i używam Grin modeli: Assasinator i Motivator. Mogłyby wolniej tonąć, ale świetnie kolebią się  w opadzie. Ryby je lubią, to żelazna pozycja, mam je zawsze ze sobą. Największą ich wadą jest ich marnej jakości lakier! Zaledwie kilka ryb potrafi oskubać je do podkładu. Marnie to wygląda, bo powłoka odchodzi płatami. W zamian za to można je tanio nabyć.
Szczupaki bardzo lubią te modele- nie wiem, który bardziej, ale to w ogóle nie istotne!  Trzeba tylko mieć obydwa Grin. Magic Guida będę męczył w tym sezonie, bo pracuje naprawdę nieźle. Reszty Bertusów nie sprawdzałem.
Zapisane
kuba.p

Wiadomości: 130


Grudziądz

NOT KILL !!!


« Odpowiedz #11 : 19 Kwietnia 2012, 10:02:26 »

Mam i używam Grin modeli: Assasinator i Motivator. Mogłyby wolniej tonąć, ale świetnie kolebią się  w opadzie. Ryby je lubią, to żelazna pozycja, mam je zawsze ze sobą. Największą ich wadą jest ich marnej jakości lakier! Zaledwie kilka ryb potrafi oskubać je do podkładu. Marnie to wygląda, bo powłoka odchodzi płatami. W zamian za to można je tanio nabyć.
Szczupaki bardzo lubią te modele- nie wiem, który bardziej, ale to w ogóle nie istotne!  Trzeba tylko mieć obydwa Grin. Magic Guida będę męczył w tym sezonie, bo pracuje naprawdę nieźle. Reszty Bertusów nie sprawdzałem.

Dzięki bardzo - właśnie o to mi chodziło. Szukałem czegoś co tonie szybko. Zeszły sezon kończyłem łowiąc w dość szybkim dryfie (teraz szukam czegoś co spowolni łódź przy silnym jesiennym wietrze) na wodzie 4-5m i brakowało mi przynęty szybko tonącej. Sprawdzę je na pewno w tym roku, mam: 2 Motivatory i 1 Magica . Co do lakieru można zawsze je pokryć 1 warstwą czegoś twardszego lub jak piszesz kupić nowy bo ceny do tej pory były rozsądne. Pozdrawiam  Kuba
Zapisane

Pozdrawiam
Kuba
Wojti

Wiadomości: 1184


Gdynia

trolling for pike


WWW
« Odpowiedz #12 : 19 Kwietnia 2012, 15:10:13 »

MAGIC GLIDE, DŁUGOŚĆ 17,5 CM, MASA 110 GR
- ja już coś miałem na niego, dużo nie łowiłem bo mam za słaby sprzęt, z tym ze praca tej przynęty napiewa mnie optymizmem  ok
Zapisane

"lepiej się z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć"
Włodas

Wiadomości: 443


Warszawa


« Odpowiedz #13 : 19 Kwietnia 2012, 19:06:40 »

Zeszły sezon kończyłem łowiąc w dość szybkim dryfie (teraz szukam czegoś co spowolni łódź przy silnym jesiennym wietrze)
Witam!

Może dryfkotwa ??

np. takie cóś  Smiley

http://www.szopeneria.pl/pl/p/Dryfkotwa-50x108cm/2460

Pozdrawiam!
Zapisane

Nie mogę zasnąć w nocy, jak sobie pomyślę, że po mojej śmierci, żona sprzeda cały mój sprzęt wędkarski po cenie za którą myśli, że go kupiłem. Laughing Laughing Laughing
kuba.p

Wiadomości: 130


Grudziądz

NOT KILL !!!


« Odpowiedz #14 : 20 Kwietnia 2012, 15:16:27 »

Zeszły sezon kończyłem łowiąc w dość szybkim dryfie (teraz szukam czegoś co spowolni łódź przy silnym jesiennym wietrze)
Witam!

Może dryfkotwa ??

np. takie cóś  Smiley

http://www.szopeneria.pl/pl/p/Dryfkotwa-50x108cm/2460

Pozdrawiam!

Witam!

Opis dryfkotwy mówi o zaczepieniu jej do dziobu lub rufy, czy można ją mocować do burty celem dryfu bocznego - w przypadku gdy na łodzi wędkują 2 osoby?

Pozdrawiam
Zapisane

Pozdrawiam
Kuba
Strony: [1] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!