http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
15 Maja 2024, 19:15:01

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Rod building/Lure building (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Małe wierconko.
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Małe wierconko.  (Przeczytany 59034 razy)
golsyl1980

Wiadomości: 1124


Szczytno/Sztokholm

Sport ,to stan umysłu .


« Odpowiedz #60 : 15 Lutego 2008, 12:58:37 »

 Zamki ,to o czym piszesz to już wyższa szkoła jazdy - kinetyka  ok
Zapisane
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #61 : 15 Lutego 2008, 13:00:26 »

Na konkretne prace mechaniczne nad przeróbka szpuli trzeba będzie poczekac do jesini jak nie zimy. A teraz spróbuje jeszcze poszalec z dalszym wierceniem. Jest jeszcze cały czop szpuli do zabawy narazie nie ruszony.  ok Myslę, że "domowymi metodami" da sie z tą szpulką zejść z 24 gr pierwotnej wagi do 15 gr. nie nadwyrężając jej zbytnio.
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #62 : 15 Lutego 2008, 13:06:28 »

Cytat: mekamil
Czekam na info jak efekty 'wierconka' w praktyce! Wink

 Spróbuję dzisiaj porzucać z tej szpuleczki po wierceniu czopu. Sam jestem ciekawy. Laughing
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
Pike
Administrator
*****
Wiadomości: 2693


Poznań


WWW
« Odpowiedz #63 : 15 Lutego 2008, 13:09:59 »

OOOO  w mordę przecież ja na fizie w budzie nie byłem taki wylewny nigdy nawet pytany na ocenę   Laughing Laughing Laughing Laughing
Potrzeba matką wynalazku  ok
Z zaciekawieniem czytam tę dyskusję. Czekam na info jak efekty 'wierconka' w praktyce! Wink

Najbliższy zlot nad Bobrem będzie okazją do porównania właściwości rzutowych poszczególnych mulników i zbadania efektów tubingu różnych modeli ok.
Zapisane

zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #64 : 15 Lutego 2008, 18:28:38 »

Panowie zszedłem z masą szpulki po dzisiejszej zabawie na 16 gr. Przypomnę, że fabrycznie ma 24 gr. Nie dobrałem sie jeszcze na porządnie do boków które maja około 1,2 mm grubości czyli jest  tu jeszcze odrobina do zdjęcia. Ale w sumie to już niewiele da się odchudzic tę szpulkę ze względu na to, ze ma cholernie grubą oś. Jest to stalowy bolec o srednicy około 6 mm i długości około 30 mm.  Tongue W scorpionie gabaryty tego elementu sa o ponad połowę mniejsze. ok Ale świta mi juz pomysł jak to wyeliminować. Niestety jednak te prace chciał nie chciał musza poczekac  do jesieni. Oczywiście szpulkę wezmę na zlot do pokazania. Nawinąłem tę samą linkę która była przed pracami i rzucałem z tego samego kija -->>zanotowana  znaczna poprawa  ok gdzie wcześniej musiałem jednak w jakis sposób się gimnastykowac z 5 gr przynętą teraz praktycznie lata bez problemowo. ok
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
Sumas

Wiadomości: 470


www.namyslow.com.pl


« Odpowiedz #65 : 15 Lutego 2008, 19:22:07 »

Zamki - pełen szacuneczek i oby tak dalej - jeszcze trochę i zgłoszę się ze swoją maszynką na tunning  Laughing
Zapisane

Pozdrawiam serdecznie

Damian

zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #66 : 15 Lutego 2008, 19:24:44 »

Cytat: Sumas
Zamki - pełen szacuneczek i oby tak dalej - jeszcze trochę i zgłoszę się ze swoją maszynką na tunning  Laughing

 Mam nadzieję, że będę miał czas w przyszłą zime to zajmę się bardziej tuningiem. Mam kilka pomysłów. Laughing Beer Beer
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #67 : 15 Lutego 2008, 19:32:10 »

To teraz mi powiedzcie co trzeba do rozwiercenia szpulki od scorpiona, to może i ja sie pobawię, o ile będę miał takie narzędzia ok
Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
JJ

Wiadomości: 3591


Jabłonna


« Odpowiedz #68 : 15 Lutego 2008, 19:33:43 »

Wiertło. No i wiertarka, z nią będzie łatwiej Wink Grin
Zapisane

Pozdrawiam
TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #69 : 15 Lutego 2008, 19:35:53 »

Eeee  Undecided a czy taka ręczna sie nada?  Wink
Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
wełpa

Wiadomości: 1770


Schneidemühl


« Odpowiedz #70 : 15 Lutego 2008, 19:48:19 »

Eeee  Undecided a czy taka ręczna sie nada?  Wink
Na pewno się nada tylko trochę dłużej zajmie wiercenie. Grin Grin.pozdro wełpa.
Zapisane

Bo człowiek bez pasji nudzi swoją duszę.
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #71 : 15 Lutego 2008, 19:57:43 »

Cytat: TomCast
To teraz mi powiedzcie co trzeba do rozwiercenia szpulki od scorpiona, to może i ja sie pobawię, o ile będę miał takie narzędzia ok

 Nie polecam wiercić szpulki od scorpiona bez dobrych narzędzi.
Koniecznie trzeba by zanaczyć miejsca nawierceń. Szpulka lekka i juz dosyć mocno ażurowana każde zejście otworu w bok spowoduje brak wyważenia. Napewno nie zaznaczysz miejsca wiercenia punktakiem jak to się czyni standartowo prezy wierceniu stali tu trzeba by zapiąć szpulkę w podzielnicę i zaznaczać miejsca frezując mikro dołki. No chyba że chcesz zaryzykować. Huh
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #72 : 15 Lutego 2008, 20:03:42 »

Ups  Shocked to ja nie mam takich cudaków  Sad chyba sobie jednak odpuszczę, mówi sie trudno.
Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #73 : 15 Lutego 2008, 20:08:23 »

Cytat: TomCast
Ups  Shocked to ja nie mam takich cudaków  Sad chyba sobie jednak odpuszczę, mówi sie trudno.

 Nie noooo nie poddawaj się tak szybko.  Grin Jeżeli masz suwmiarkę, multidremel i troszkę samozaparcia to powinno sie udać. Grunt, zeby dobrze wytrasować miejsca nawierceń. Multidremelem z małym frezem kulkowym średnicy około 1,5 mm wyfrezujesz malenkie dołki w tych miejsach co umożliwi wywiercenie otworu bez zjechania w bok. Troszkę to upierdliwe i czasochłonne ale pozwoli zrobić wszystko jak należy. ok
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #74 : 15 Lutego 2008, 20:11:55 »

Multidremelem Shocked ja nawet nie wiem co to, albo jeszcze nie wiem że wiem Huh
Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!