http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
15 Maja 2024, 06:05:05

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Podsumowanie sezonu 2011 nasze wzloty i upadki..
« poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Podsumowanie sezonu 2011 nasze wzloty i upadki..  (Przeczytany 7834 razy)
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« : 24 Grudnia 2011, 22:45:28 »

 U mnie nie ma o czym zbytnio pisać sukcesów raczej nie było a i o upadki ciężko jak się mało co na rybach było.  Undecided
« Ostatnia zmiana: 11 Listopada 2013, 20:26:15 wysłane przez Yotaar » Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
YacoszeK

Wiadomości: 523


Dąbrowa Górnicza \ Katowice


« Odpowiedz #1 : 24 Grudnia 2011, 23:04:53 »

A u mnie "aż" jeden wzlot, ale za to poważny.
W 2011 rozpocząłem wędkowanie i przystąpiłem do braci wędkarskiej oraz wstąpiłem w opiekuńcze ramiona multiplikator.pl Smiley

Jak o zdobycze chodzi to szału nie było, więc chwalić się więcej nie ma czym Smiley
« Ostatnia zmiana: 11 Listopada 2013, 20:26:33 wysłane przez Yotaar » Zapisane

Pozdrawiam,
Jacek
RAFAL1101

Wiadomości: 165


Sztum

koło nr 25 Sztum - http://pzwsztum.mky.pl/


« Odpowiedz #2 : 24 Grudnia 2011, 23:57:25 »

A u mnie wszystko na PLUS Smiley Przede wszystkim w końcu zakupiłem pierwszą łódke, na razie z silnikiem elektrycznym MINN Kota - 50 Lbs. Miesiąc temu zakupiłem porządną echosonde LOWRANCE HDS 5. No i na zakończenie sezonu dostałem swoją tzw. życiówke Szczupak - 89cm i 4,90kg. Złapałem złotego karasia na złoty medal jak i  dwa sumiki, ale nie na medal Smiley wszystkie moje rekordówki nadal mają sie dobrze i pływają sobie wew jeziorkach.

Pod koniec tego roku utworzylismy nowe koło wędkarskie o nazwie OKONEK, bo poprzednie w tej małej mieścinie delikatnie mówiąc działało słabo:)

Nawiązałem nowe znajomości, poznałem fajnych kolegów po kiju, w swoim mieście, jak również tutaj na forum Multiplikatora. W planie mam wybrac się na jakiś zlocik z Wami koledzy z w/w forum.

Życzę w nadchodzącym roku wielu rekordowych okazów, wielu nowych znajomości i samych dobrych wiadomości dotyczących gospodarowania naszymi wodami.
           A tymczasem Wesołych, pogodnych świąt w gronie rodzinnym, zyczę wszystkim kolegom po kiju. Pozdrawiam serdecznie Rafał S.

« Ostatnia zmiana: 11 Listopada 2013, 20:26:57 wysłane przez Yotaar » Zapisane
virtusan

Wiadomości: 1633


Katowice

fan vintage


« Odpowiedz #3 : 25 Grudnia 2011, 08:08:37 »

U mnie - nawet nie było źle...
1. złapałem jazia na casta, do tej pory mój "naj", ok ok ok
2. pobiłem, swój rekord okonia, co na śląskich wodach cieszy, Laughing
3. na razie fizycznie jestem zdrowy (psychicznie - żona ma wątpliwości  Wink)
4. dzieciaki zdrowe ok ok ok

reszta w miarę ok - więc powinienem się chyba cieszyć  Laughing Grin Grin Grin Grin
« Ostatnia zmiana: 11 Listopada 2013, 20:27:14 wysłane przez Yotaar » Zapisane

Tomek
pepol
Najlepszy łowca 2011 roku
*****
Wiadomości: 498


Poznań

Cierpliwości...


« Odpowiedz #4 : 25 Grudnia 2011, 12:41:46 »

Witam serdecznie.

Jeśli chodzi o sezon 2011 to zaliczam go do bardzo udanych.
Ilością ryb nie powalił natomiast poprawiłem swoje trzy życiówki, stoczyłem kilka pojedynków z rzecznymi lokomotywami także na sezon 2012 poprzeczkę zawiesiłem sobie dość wysoko.

Pozdrawiam i do zobaczenia nad wodą.
« Ostatnia zmiana: 11 Listopada 2013, 20:27:36 wysłane przez Yotaar » Zapisane
mekamil
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 3011


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #5 : 25 Grudnia 2011, 13:21:32 »

U mnie raczej słabo, ale na szczęście nie tragicznie.
Po bardzo fajnym rozpoczęciu sezonu w Anglii i potem w Irlandii miałem okres kiedy byle okoneczek malował mi banana na twarzy. Koniec sezonu trochę podnoszący na duchu - dwa wyjazdy na Żarnowiec.
« Ostatnia zmiana: 11 Listopada 2013, 20:28:44 wysłane przez Yotaar » Zapisane

dyskusja z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem - poprzewraca figury, nasra na szachownicę i powie, że wygrał!
rolek
Wyprawy
*
Wiadomości: 1428


LECH POZNAŃ


« Odpowiedz #6 : 25 Grudnia 2011, 15:16:16 »

Nie ukrywam fajny rok
« Ostatnia zmiana: 11 Listopada 2013, 20:29:05 wysłane przez Yotaar » Zapisane

Nie rozmawiaj z idiotą bo sprowadzi Ciebie do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem
Novis

Wiadomości: 1553


Łódź

Uć Casting Team, I catch esox and release them all


« Odpowiedz #7 : 25 Grudnia 2011, 17:23:45 »

Starałem się skupić na szczupaku. Okonia też lubię. Pod względem ilościowym było bardzo dobrze, niestety jakościowo słabo.Ale wyciągnąłem parę wniosków i myślę, iż następny  sezon będzie bardziej owocny. ok
P.S Roluś, ja Ci chyba tą miotłę skonfiskuję Grin
« Ostatnia zmiana: 11 Listopada 2013, 20:29:21 wysłane przez Yotaar » Zapisane
Wojti

Wiadomości: 1184


Gdynia

trolling for pike


WWW
« Odpowiedz #8 : 25 Grudnia 2011, 21:09:17 »

u mnie sezon na plus (ogromna ilość wyjazdów), nie można narzekać pobiłem kilka swoich życiówek, poznałem wielu wspaniałych kolegów wędkarzy
łowiłem w jeziorach jak i w morzu, z brzegu z łodzi i na lodzie .... u mnie sezon trwa od 01.01 do 31.12
najwięcej satysfakcji przyniosły mi takie ryby jak: szczupak 104cm (złowiony w pojedynkę na łodzi), sandacz 68cm (spinning w nocy), pierwsza tegoroczna troć morska, kilowy okoń
inne gatunki: belona, śledź, płoć (takie ponad 35cm),

natomiast co do sprzętu: to zbudowanie własnej windy trollingowej i złowienie przy jej pomocy kilku zębatych
kilka przypicowanych (przemalowanych) po mojemu woblerów okazały się bardziej skuteczne

porażka, dobra szkoła pokory: 2 dniowa wyprawa na jezioro sielawowe Mausz
foki - do tego nigdy nie miałem szczęścia, albo operator slaby albo byłem sam na łodzi
« Ostatnia zmiana: 11 Listopada 2013, 20:29:38 wysłane przez Yotaar » Zapisane

"lepiej się z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć"
Rodryk

Wiadomości: 5

Kraków


« Odpowiedz #9 : 26 Grudnia 2011, 00:50:56 »

Było dobrze. Sprawdziły się moje założenia teoretyczne i zastosowane techniki. Dobrze czytałem wodę. Zdecydowanie stawiam na slider 10 lub 12 cm w kolorze SNO tonący. Wymiarowych zębaczy było jednak mało. Największego - wypuściłem. Za sukces uważam popływać i znaleść zębacza w wytypowanym miejscu.
« Ostatnia zmiana: 11 Listopada 2013, 20:30:29 wysłane przez Yotaar » Zapisane
rolek
Wyprawy
*
Wiadomości: 1428


LECH POZNAŃ


« Odpowiedz #10 : 26 Grudnia 2011, 12:19:54 »

Jeszcze dodam ,że miałem okazję połowić z kilkoma kumplami z forum. OOOOjjjj miło powspominać. ok ok

« Ostatnia zmiana: 11 Listopada 2013, 20:31:02 wysłane przez Yotaar » Zapisane

Nie rozmawiaj z idiotą bo sprowadzi Ciebie do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem
Logan

Wiadomości: 1985


Bydgoszcz

Machaj wendą, ryby będą!


« Odpowiedz #11 : 26 Grudnia 2011, 16:56:48 »

U mnie rok wypadł pomyślnie choć miałem mniej czasu na rybki. Przerzuciłem ponad 100 sztuk szczupaków choć większość (jakieś 80%) była poniżej wymiaru. Podobnie koledzy, z którymi łowię więc chyba po prostu taki rok. Kilka ładnych z początku sezony spadło z powodu źle dobranego kija. Na szczęście po Żarnowcu byłem już pewien o co chodzi i teraz mam fajny, choć budżetowy kijek. To mój pierwszy rok przełowiony przede wszystkim jerkami i muszę przyznać że znalazłem swoich ulubieńców zarówno w modelu jak i w kolorze. Inne gatunki ryb odstawiłem na bok.

Na przyszły rok planuję poszukać pstrągów zanim zacznie się sezon szczupakowy.

Z poza wędkarskich podsumowań to miałem okazję poznać na żywo kilka osób z forum i zdecydowanie będę się starał załapać się na jakiś zlot w 2012. Mam taż nadzieję że spotkania "U Szwejka" staną się nową świecką tradycją a grono się nam powiększy.
« Ostatnia zmiana: 11 Listopada 2013, 20:31:25 wysłane przez Yotaar » Zapisane

Mój dziadek mówił: Do byka nie podchodź od przodu, do konia od tyłu, a do idioty nie podchodź w ogóle...
endriu24

Wiadomości: 646


JELENIA GÓRA

Trening czyni mistrza.


« Odpowiedz #12 : 26 Grudnia 2011, 22:59:55 »

Zgadzam się z tobą ROLEK@ miło po wspominać ok ,dla mnie ten sezon był bajeczny, mnóstwo sandaczy i pstrągów a to wszystko jeszcze w fajnym towarzystwie mam nadzieje że najbliższy zlot pozwoli znów spotkać się w naszym klubowym gronie i miłej atmosferze Smiley Mam nadzieje że każdemu dopisze nowy sezon kropkowy i trotkowy 1 stycznia ok
« Ostatnia zmiana: 11 Listopada 2013, 20:31:44 wysłane przez Yotaar » Zapisane
bassy

Wiadomości: 927


Lublin


« Odpowiedz #13 : 10 Lutego 2012, 14:41:10 »

było w miarę, aczkolwiek tylko 1 życiówka pstrąg 57 cm
« Ostatnia zmiana: 11 Listopada 2013, 20:32:00 wysłane przez Yotaar » Zapisane

POZDRAWIAM
   MARCIN
Strony: [1] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!