http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
12 Maja 2024, 14:21:09

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Off Topic (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  A co obok wędkarstwa?
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] 3 4 ... 15 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: A co obok wędkarstwa?  (Przeczytany 39321 razy)
Urso
Administrator
*****
Wiadomości: 1328


Holandia

Chcieć to móc


WWW
« Odpowiedz #15 : 07 Marca 2007, 23:08:39 »

Przez długi czas obok wędkarstwa mój wolny czas wypełniały różne sporty walki. Przeszedłem wiele dróg, lepszych i gorszych  Grin, ale ostatecznie stanęło na Luta Livre (odpowiednik Submission Wrestling w BJJ). Poświęciłem temu kilka ostatnich lat i sprawiało mi to wielką radość. Miałem przyjemność wziąć udział w kilku zawodach z większymi lub mniejszymi sukcesami. Niestety nowe obowiązki, koniec studiów i kilka innych czynników sprawiły, że od roku nie byłem na treningu. Mam nadzieję, że jeszcze do tego wrócę.
Od jakiegoś czasu porywa mnie nowa pasja, którą jak widzę podzielam z Darkiem  Smiley. Na razie sprawiłem sobie enduro (Yamaha XT350) i uskuteczniam jazdę po lasach. W tym sezonie planuję jednak zakup czegoś silniejszego do jazdy po asfalcie. Muszę przyznać, że sprawia mi to tyle samo frajdy co wędkarstwo i czasami mam poważny dylemat co wybrać, ale staram się to sprawiedliwie dozować  Grin.
Zapisane

Z wędkarskimi pozdrowieniami
Tomek
Darek

Wiadomości: 1367


Warszawa


« Odpowiedz #16 : 07 Marca 2007, 23:12:02 »

Przez długi czas obok wędkarstwa mój wolny czas wypełniały różne sporty walki. Przeszedłem wiele dróg, lepszych i gorszych  Grin, ale ostatecznie stanęło na Luta Livre (odpowiednik Submission Wrestling w BJJ). Poświęciłem temu kilka ostatnich lat i sprawiało mi to wielką radość. Miałem przyjemność wziąć udział w kilku zawodach z większymi lub mniejszymi sukcesami. Niestety nowe obowiązki, koniec studiów i kilka innych czynników sprawiły, że od roku nie byłem na treningu. Mam nadzieję, że jeszcze do tego wrócę.
Od jakiegoś czasu porywa mnie nowa pasja, którą jak widzę podzielam z Darkiem  Smiley. Na razie sprawiłem sobie enduro (Yamaha XT350) i uskuteczniam jazdę po lasach. W tym sezonie planuję jednak zakup czegoś silniejszego do jazdy po asfalcie. Muszę przyznać, że sprawia mi to tyle samo frajdy co wędkarstwo i czasami mam poważny dylemat co wybrać, ale staram się to sprawiedliwie dozować  Grin.

Tomku, to wpadłeś na AMEN... ja też zaczynałem od enduro... turystycznego, od Hondy Transalp... potem zachciało mi sie street'a, clasic'a... taka ewolucja...  ok ok ok Laughing
Zapisane
peresada

Wiadomości: 1930


British Columbia


« Odpowiedz #17 : 07 Marca 2007, 23:17:38 »

aha, trochę nie na temat - sorry. nie chcę zakładać nowego wątku. przekazuję pozdrowienia dla wszystkich użytkowników naszego forum od @jerzego.
pozdrawiam!
Zapisane

Czy dążę w górę w akrobatycznej wędrówce po
pionowym urwisku, czy leżę na upłazie w
ścianach, patrząc tylko na turnie,
zawsze mam to samo niezachwiane poczucie,
ze stykam się z największym sensem mego
życia...
bregande

Wiadomości: 257


Wrocław


« Odpowiedz #18 : 07 Marca 2007, 23:24:10 »

#burgandowy,...
niech i tak będzie.

Mam na myśli to, "Staruszku" ok że......
Po pierwsze nie wiadomo jakiej pojemności ma być ten motocyk...  I w związku z tym powinien zaufać swojemu synowi na tyle, żeby jego zdrowie było w miarę bezpieczne... Nigdy tego nie określisz dokładnie, bo w drewnianym kościele mu cegła na głowę spadnie... Nie określisz tego Darku do końca i nie da się tego zdefiniować tak bezpośrednio.... Trzeba wyczuć granicę zupełnie indywidualnie i to właśnie miałem na myśli mówiąc o "smyczy". Masz chyba świadomość, że mówię to ze swojej strony- człowieka, który ledwo ma 22 lata.. to jednak pozwala mi stwierdzić, że wiem "mniej więcej czego chcę"... Większość osób Twojego pokolenia w moim wieku miało dzieci! 

 Beer  A nie mówiłem, że zbyt poważnie?
Zapisane
bregande

Wiadomości: 257


Wrocław


« Odpowiedz #19 : 07 Marca 2007, 23:32:43 »

Przepraszam za powielenie, ale to wynik jakiś błędów na forum... wyskoczyło mi, że wiadomość nie została wysłana.....
« Ostatnia zmiana: 07 Marca 2007, 23:34:18 wysłane przez bregande » Zapisane
Darek

Wiadomości: 1367


Warszawa


« Odpowiedz #20 : 07 Marca 2007, 23:38:08 »

1/ usuń jeden post z dwóch identycznych
2/ zgadzam się w całej rozciągłości, jak wcześniej napisałem...
3/ pozdrawiam serdecznie...
4/ to piekne hobby...  ok ok ok Laughing Laughing Laughing
Zapisane
Mynia

Wiadomości: 1158


Bydgoszcz


« Odpowiedz #21 : 08 Marca 2007, 15:38:16 »

Witam.
Widzę (czytam), że są pokrewne dusze ,,,,, dusze motocyklowe  Smiley,,, fajnie.
Poza wędkarstwem mam jeszcze bzika na dwóch punktach (takich głównych, o pomnijeszych nie będę wspominać):
1. snowboard
2. motocykl
Ad. 2. Młodym już człowiek nie jest i w związku z tym przeszedłem przez całą polską produkcję, niemiecką (lata 80-te, 90-te), czeską, i w 3 przypadkach japońską.
Poniżej mój najnowszy ulubieniec ZED.

[załącznik usunięty przez administratora]

[załącznik usunięty przez administratora]
Zapisane

z pozdrowieniami
Marek
Herman
Wyprawy
*
Wiadomości: 418


« Odpowiedz #22 : 08 Marca 2007, 16:23:04 »

@Darek, @mynia- fajne maszynki  Shocked
Ja właściwie nie mam innego hobby poza wędkarstwem (mucha i casting, spinning, metody gruntowe- kolejność nie jest przypadkowa). Czasami mnie coś nachodzi na motocykl, ale na oglądaniu zdjęć się kończy.
Fajne te Wasze maszynki.... Darek, dasz mi się kiedyś kajtnąć na swojej? Tylko będziesz musiał mi pokazać jak biegi zmieniać i czym się hamuje  Grin  Grin  Grin  Roll Eyes Nie myśl sobie, że nie umiem bo troche umiem  Wink. Kiedyś bardzo dużo jeździłem na ...... motorowerze Jawa, produkcji ceskoslowensko  Smiley Właściwie to więcej ją reperowałem niż jeżdziłem  Undecided ale mile to wspominam.
Zapisane
JJ

Wiadomości: 3591


Jabłonna


« Odpowiedz #23 : 08 Marca 2007, 19:01:18 »

@mynia, może na zlot swoim dwuśladem? Wink
Motocykle mi się podobają, ale świadomie ograniczam się do oglądania zdjęć i rozmów z kolegami  Smiley
W zasadzie główne to wędkarstwo (we wszelkich odmianach, choć ostatnio ograniczone do trzech). No i książki, te odkąd umiem czytać. Choć ostatnio to jest czasem tylko 5 minut przed snem. Ale czasem do rana  Grin
Kiedyś była historia II WŚ, przez kilka lat jazda konna. Cóż, galop leśną ścieżką to jedno z przyjemniejszych doznań  Laughing
Zapisane

Pozdrawiam
krzysztofek

Wiadomości: 226


Raba Wyżna, Rabka-Zdrój


« Odpowiedz #24 : 08 Marca 2007, 19:04:06 »

no cóz ja lubie majsterkować robić remonty naprawy róznego rodzaju uwielbiam grzebać przy elektryce Smiley inna rzecz to "mechanikowanie" smieją sie w domu ze mnie ze jak nie mam raz na miesiac żałoby za paznokciami to chory jestem  Laughing
motocylke wspaniała rzecz marze o kawie ER-5 lub suzuki bandit 600 lub 1200 przecinaki vel szlifierki to motocykle których nie toleruje być moze dlatego ze juz miałem kilka sytuacji na drodze ze prowadząc samochód dostawczy nagle przed zderzakiem lądowała mi taka szlifiera i biła po heblach bo by zaliczył auto przed soba. Lubie czytać jakieś dobre kryminały. Niestety na to wszystko jest z biegiem życia coraz mniej czasu  Embarrassed
Zapisane

"Rzeka powstała podczas potopu i płynie po kamieniach z piwnic czasu. Na niektórych kamieniach są wieczne krople deszczu, pod kamieniami są słowa i niektóre to ich słowa. Wody nie dają mi spokoju" cyt. z filmu R.Redforda "Rzeka życia".
JJ

Wiadomości: 3591


Jabłonna


« Odpowiedz #25 : 08 Marca 2007, 19:23:21 »

Niestety na to wszystko jest z biegiem życia coraz mniej czasu  Embarrassed

Tia, ja poważnie obawiam się emerytury. Moi rodzice są już kilka lat na emeryturze i na wiele rzeczy brakuje im czasu. Może lepiej pracować? Wink
Zapisane

Pozdrawiam
Mynia

Wiadomości: 1158


Bydgoszcz


« Odpowiedz #26 : 08 Marca 2007, 19:31:32 »

JJ - z chęcią bym przyjachał na Zlot ZED'em, czyli moją pasją nr 2. Ale jak powszechnie wiadomo motocykliści nie lubią mieć plecaków (,,,,,tylko Tomasz mi się nie obraź  Grin Grin) i na zlot przyjeżdżam razem z Tomkiem72 moim autem.
Zapisane

z pozdrowieniami
Marek
JJ

Wiadomości: 3591


Jabłonna


« Odpowiedz #27 : 08 Marca 2007, 19:53:08 »

@mynia kufry, kufry widziałem do motocykli  Wink Grin
Zapisane

Pozdrawiam
Mynia

Wiadomości: 1158


Bydgoszcz


« Odpowiedz #28 : 08 Marca 2007, 20:59:56 »

Kufry też są zbędne  Wink Wink
Zapisane

z pozdrowieniami
Marek
Pike
Administrator
*****
Wiadomości: 2693


Poznań


WWW
« Odpowiedz #29 : 08 Marca 2007, 21:32:38 »

Moim głównym hobby jest casting, czasem sięgam po muchówke. W zimowe wieczory łamie głowę nad tym, jak udoskonalić swój sprzęt. Najbardziej przeraża mnie to, jak przyłapuje się na konserwowaniu multiplikatora trzeci raz w ciągu zimy nie łowiąc nim wcale Laughing.
Lubię też robić zdjęcia, jednak efekty tego hobby są mizerne Grin
Jak u większości z Was, tak i u mnie czasu na hobby jest coraz mniej. Praca niestety pochłania większość życia.
Zapisane

Strony: 1 [2] 3 4 ... 15 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!