http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
12 Maja 2024, 01:30:20

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Off Topic (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Aktywne święta
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 [3] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Aktywne święta  (Przeczytany 8810 razy)
mekamil
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 3011


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #30 : 24 Marca 2008, 10:05:32 »

@mekamil
osobiście preferuję ten typ http://www.do-itmolds.com/prodsplitringclev.aspx?c=152
Pozdrawiam
Mara
Jeśli są mocne to ok. Ja mam raczej złe doświadczenia z tym typem strzemiączek  Tongue
Zapisane

dyskusja z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem - poprzewraca figury, nasra na szachownicę i powie, że wygrał!
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #31 : 24 Marca 2008, 10:49:21 »

Cytat: mleczko
a trzeci zakupiłem ot tak sobie na Belony na jeden wypad  ok

 Miał być  mój. !!!
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #32 : 24 Marca 2008, 10:53:54 »

Cytat: mekamil
Tylko takich i tym podobnych strzemiączek używam:

To dobrze, że Mistrz Yukon patrzy, może się dołączy do dyskusji Wink

 A przed montażem poleruję dolną część i zakładam pod strzemiączko dwa koraliki szklane .
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
mekamil
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 3011


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #33 : 24 Marca 2008, 10:57:56 »

Ostatnio kupiłem duuużo szklanych koralików, żeby montować zamiast dystansu. Kiedyś miałem obawy, bo pękały, ale teraz prędzej zrywam blaszkę niż mi zdąży pęknąć.
Zapisane

dyskusja z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem - poprzewraca figury, nasra na szachownicę i powie, że wygrał!
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #34 : 24 Marca 2008, 11:03:47 »

Cytat: mekamil
Ostatnio kupiłem duuużo szklanych koralików, żeby montować zamiast dystansu. Kiedyś miałem obawy, bo pękały, ale teraz prędzej zrywam blaszkę niż mi zdąży pęknąć.

 No widzisz. Laughing A wracając do tematu to zaraz ruszam na spacer z wędeczka pomimo trzy stopniowego mrozu. ok Laughing
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
mekamil
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 3011


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #35 : 24 Marca 2008, 11:07:05 »

Ja się jutro wyrwę, bo dzisiaj to sypie niemiłosiernie, a ciśnienie tak przygrzmociło, że już dzięki samej autosugestii nic bym nie złowił  ok Co najwyżej katar Tongue
Zapisane

dyskusja z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem - poprzewraca figury, nasra na szachownicę i powie, że wygrał!
TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #36 : 24 Marca 2008, 11:59:44 »

Cytat: mekamil
Tylko takich i tym podobnych strzemiączek używam:

To dobrze, że Mistrz Yukon patrzy, może się dołączy do dyskusji Wink

 A przed montażem poleruję dolną część i zakładam pod strzemiączko dwa koraliki szklane .

Te strzemiączka to przeżytek, zacinają sie i ogólnie nie najlepiej pracują. Najlepsze są z drutu lub rurki z przewierconymi dziurkami Smiley
Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
mekamil
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 3011


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #37 : 24 Marca 2008, 12:07:20 »

Wszystko zależy od tego jakiej są jakości. Te drucikowe na zaczepach wykazują piękną tendencję do składania się. No chyba, że są prima sort, a wtedy i tak przeżytki są górą  Wink
A poza tym, to wg mnie najwięcej zależy od paletki i osi...

PS Meppsy też się zacinają? Tongue
« Ostatnia zmiana: 24 Marca 2008, 12:12:04 wysłane przez mekamil » Zapisane

dyskusja z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem - poprzewraca figury, nasra na szachownicę i powie, że wygrał!
TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #38 : 24 Marca 2008, 12:58:28 »

Meppsy to bardzo duża lipa, najmniejsze prawie nigdy dobrze nie startują, ja nie używam ich  już prawie wcale. Wole samoróbki.
Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
mekamil
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 3011


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #39 : 24 Marca 2008, 13:07:42 »

Też uważam, że nie są warte swojej ceny, ale pracę mają b dobrą. Najmniejsze rozmiary często nie chcą pracować, przez nieodpowiednie skrzydełko, albo przeciążoną paletkę (nadrukiem, albo naklejką). Drut w nich też warto wymienić i jest git. Serio, serio..
Zapisane

dyskusja z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem - poprzewraca figury, nasra na szachownicę i powie, że wygrał!
wełpa

Wiadomości: 1770


Schneidemühl


« Odpowiedz #40 : 24 Marca 2008, 13:38:50 »

No i po spotkaniu duuuużo świeżego powietrza jeden kropek (na czterech ok)ale najważniejsze to spotkać się z przyjaciółmi.Podobno takie rzeczy to tylko w erze  Laughing Laughing.pozdro wełpa.
Zapisane

Bo człowiek bez pasji nudzi swoją duszę.
tomek72

Wiadomości: 399


Toruń


« Odpowiedz #41 : 26 Marca 2008, 23:27:46 »

Jeżeli chodzi o obrotówki, żadko trafiłem na taką, która startuje nawet przy delikatnym zakręceniu, nie wspomne o tych prowadzonych powoli z nurtem. Wrzystko prawie trzeba szarpnąc... Znam Gościa (mam nadzieję, że nie czyta) bo by mnie zamordował  Grin. Gościu robi blachy, może nie piękne a pracujace nienagannie od 30 lat. Te strzemiączka o którym pisaliście nawierca a szerokość dostosowuje do szerokości otworu paletki. On uważa, że cienkie strzemiączka się nie nadaja bo muszą mieć szerokośc zbliżoną do otworu..bo bija i takie tam...Nie wiem o co w tym chodzi, ale wiem jak te obrotki pracują  Smiley czysta poezja....i o dziwo nigdy nie złowiłem tyle ryb proporcjonalnie do ich użytkowania z innymi przynętami jak na nie. Na fotce czarne paski jak by się odlepiały-to refleksy, paski trzymają sie dobrze Smiley oczywiścię są tez z innymi paletkami.....Pozdrawiam
Zapisane
TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #42 : 27 Marca 2008, 07:19:40 »

Jak dla mnie bardzo dobre mini wirówki robi Aszychmin. Każdy element jest polerowany, wszystko starannie złożone i pracuje bez żadnego problemu Smiley Z tego co pamiętam to Ssamer ma jeszcze wiróweczki jakiegoś gościa,które nienagnanie pracują, ale to On musi powiedzieć co to jest bo ja nie pamiętam.
Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
mekamil
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 3011


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #43 : 27 Marca 2008, 12:58:57 »

Na Zlot wezmę wszystkie części do budowy wirówek to się pobawimy  Fishing
Zapisane

dyskusja z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem - poprzewraca figury, nasra na szachownicę i powie, że wygrał!
Strony: 1 2 [3] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!