http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
12 Maja 2024, 11:24:39

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Off Topic (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Bałagan nad wodą
« poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Bałagan nad wodą  (Przeczytany 2325 razy)
rolek
Wyprawy
*
Wiadomości: 1428


LECH POZNAŃ


« : 13 Maja 2008, 13:41:36 »

Zainspirowany syfem jaki otacza nas nad wodą wpadłem na cudowny pomysł wklejania zdjęć , konkretnie miejsc które pozostawiają po sobie wędkarze.Wiem że wielu z kolegów chodzi z aparatem nad wodą a więc pokażcie burdel jaki napotykacie na swojej drodze.A to na dobry początek ,obiecuję że będzie tego więcej Undecided
Zapisane

Nie rozmawiaj z idiotą bo sprowadzi Ciebie do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem
Salmo_Salar
Gość
« Odpowiedz #1 : 13 Maja 2008, 14:32:15 »

A te zdjęcia mają służyć... jakiemu celowi Huh To znajdzie lepszy burdel Huh Jest czym się chwalić... Undecided

Pozdr.

Salmo
Zapisane
wizard

Wiadomości: 413


Połaniec

LWWL - Lepiej widoczni widocznie lepsi


« Odpowiedz #2 : 13 Maja 2008, 14:46:27 »

j/w
Zapisane

Sam pracuję na swą przyszłość nie tłumacząc niby pechem
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #3 : 13 Maja 2008, 14:51:28 »

Tomaszku jeżeli by miało to poskutkować poprawą to raczej te fotki słał bym do właściciela -- dzierżawcy wody lub do organizacji zajmujących się ochroną przyrody. Wstawianie tutaj takich fotek nic poza obciążeniem serwera nie da bo nie sądzę, żeby syfiarze lub dzierżawcy zasyfionych wód tutaj zaglądali. Roll Eyes
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
rolek
Wyprawy
*
Wiadomości: 1428


LECH POZNAŃ


« Odpowiedz #4 : 13 Maja 2008, 15:55:17 »

Zbiniu masz rację , ale zagladają tu wędkarze którzy tak syfią . I może co niektóry sie zastanowi jak będzie opuszczał łowisko. Sam dobrze wiesz ile worków ze śmieciami zbierasz po takich wędkarzach. Może ktoś sie zastanowi jak to przeczyta.
Zapisane

Nie rozmawiaj z idiotą bo sprowadzi Ciebie do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #5 : 13 Maja 2008, 17:47:35 »

Cytat: rolek
Zbiniu masz rację , ale zagladają tu wędkarze którzy tak syfią . I może co niektóry sie zastanowi jak będzie opuszczał łowisko. Sam dobrze wiesz ile worków ze śmieciami zbierasz po takich wędkarzach. Może ktoś sie zastanowi jak to przeczyta.

 Tomciu mam nadzieję, że nikt z tego portalu nie syfi nad wodą. ok Jesteśmy tu w większośći osobami znającymi się jak nie ze zlotów to ze spotkań w lokalnych środowiskach. Portal pracuje na bazie wspaniałego koleżeństwa.  ok Myślę, że dlatego nie jest to miejsce lubiane przez syfiarzy jak i innych dzięciołów zajmujących się rujnowaniem przyrody. Sam mam z pięćset takich fotek ale nie zmieni nic wstawienie tutaj chociażby jednej bo 100%, że nikt z winnych tu nie zagląda. Tongue Przekonałem się w trakcie pracy w terenie, że są to ludzie którym wszystko jest obojętne oprócz ich własnych dup. Mają gdzieś głęboko porządek, limity, wymiary a są i tacy bezczelni że i nawet opłat nie robią. Wiemy o tym wszyscy. Jak z tym walczyć ?? Spotkałem się na jesieni z grupką w sumie to jeeszcze dzieciaków które zebrały po takim jednym cały jego syf przywieziony z domu przy okazji ryb do wywalenia na łąke obok jeziora i jak wypłynął wysmarowały mu auto ketchupem poobklejały folia po mięsie szyby,powtykały papiery w szpary w drzwiach wogóle ubabrały mu cały samochód  tym wszystkim co wywlił na łąkę. Szkoda, że nie dane mi było zobaczyć jego gęby po tym jak spłynął na widok jego auta. Shocked Ale ten człowiek juz ani razu nie przywiózł swoich śmieci nad wodę. Nie twierdzę, że jest to dobry pomysł na walke  ale zwrócić uwagę zawsze można. W końcu ktoś zrozumie. Na patrolach często zwraca się uwagę na czystość łowisk i każe sprzątać. A jak sprzątaja i ślą joby na "tych" co nabrudzili. Z reguły w przyszłości te miejsce bywa już czyste. ok
W ubiegłym roku fotki z takim syfem i opisem miejsca oraz przypuszczeniami kto to mógł zrobić zamieściła u mnie prasa lokalna. Miejsce te jest dzisiaj czyste. ok Ludzie boją się napiętnowania przez społeczeństwo i tylko wstyd przed szerszą publia ich powstrzyma. Może warto dogadać się z jakimś redaktorem z lokalnej gazety żeby zamieszcał co jakiś czas takie fotki i pisał kilka gorzkich słów w temacie.? Niewątpliwie jest to problem ale jakby  skrywany o tym sie prwie całkowicie milczy moż jak zacznie to wypływać na światło dzienne ludzie zaczną się wreszcie wstydzić tego co robią.

 U mnie takie fotki leżą na biurku gdzie wędkare przychodzą robić opłaty. Mają je w zasięgu wzroku przez te kilka minut niektórzy nie reagują ale są i tacy co sie wkurzeają. Czy to poprawi  stan nad wodą nie wiem. Ale niech widzą co pozostawiają nad wodą.
« Ostatnia zmiana: 13 Maja 2008, 17:49:31 wysłane przez zamki » Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
Salmo_Salar
Gość
« Odpowiedz #6 : 13 Maja 2008, 18:23:38 »

Taki śmietnik zostawiają raczej niedzielni grunciarze i spinningiści którzy przyjechali nawalić się jak stodoła i wrócić z uśmiechniętą morda do domu. A o biwakowiczach to szkoda języka strzępić Lips Sealed

Jakbym ja pokazał zbiornik obstawiony dookoła grillami, samochodami, ludźmi i cały ten burdel to bym przebił wszystkich bo to jest woda "niczyja" i nikt tam karty nie będzie sprawdzał przez jakiś czas zatem to kolebka chamstwa i ogólnej niewiedzy na temat skutków śmiecenia. Może jest jeden "plus" już tam nikt nie przyjedzie bo będzie musiał wkońcu po kimś sprzątnąć by dojechać nad wodę Sad

Pozdr.

Salmo
Zapisane
IMMORTAL

Wiadomości: 366


« Odpowiedz #7 : 13 Maja 2008, 19:00:52 »

Smuci mnie to, że ludzie przyjeżdżają samochodami wypchanymi do granic możliwości a wracając nie znajdują miejsca na małą reklamówkę za śmieciami....
Zapisane

Pozdrawiam
Marcin
Salmo_Salar
Gość
« Odpowiedz #8 : 13 Maja 2008, 19:02:31 »

Otóż to. Nie było ciężko nieść kilka butelek z piwskiem ale puste jakoś bardziej ciążą Tongue

Pozdr.

Salmo
Zapisane
Strony: [1] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!