http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
12 Maja 2024, 14:10:09

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Off Topic (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Aukcja allegro
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Aukcja allegro  (Przeczytany 18473 razy)
castingowiec

Wiadomości: 57


« Odpowiedz #45 : 09 Lutego 2010, 13:51:28 »

Teraz  podoba mi się Twoja odpowiedź,  wcale nie twierdzę,że o jakości kołowrotka decyduje ilość łozysk i chyba nie jest to już  światowy trend. Chociaż ceny multików  Daiwy  czy Shimano z  ilością łożysk 10 - 13 są bardzo przesadzone, ale w końcu 2/3 ceny płacimy za firmę.  Natomiast co do jakosci , to przedmiotowy multik  gdyby na nim umieszczono nazwę jedej z w/w firm  nie odbiegał  od innych multików tych firm. To jest naprawdę fajny multik.
Zapisane
woyan

Wiadomości: 332


Gliwice


« Odpowiedz #46 : 11 Lutego 2010, 07:49:16 »

Witam, znam dobrze tego Ron Thompsona http://www.allegro.pl/show_item.php?item=919577476 . Trzy (jeżeli dobrze pamiętam) lata temu w przypływie rezygnacji z castingu odsprzedałem go na Allegro i gdybym właśnie nie kupił nowego kija o podobnym przeznaczeniu (ten mój mimo, że tylko do 25g ale ma ekstremalnie mocny i gruby dolnik) to już bym licytował. Nie mam w tym żadnego interesu, ale tylko duży sentyment do tego Ron Thompsona, więc mocno polecam Wam jako świetną wędkę rzeczną i do połowu z plaży. Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 11 Lutego 2010, 08:27:19 wysłane przez woyan » Zapisane
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #47 : 11 Lutego 2010, 20:44:00 »

Cytat: woyan
Witam, znam dobrze tego Ron Thompsona .....--.... więc mocno polecam Wam jako świetną wędkę rzeczną i do połowu z plaży. Pozdrawiam

 Będę obserwował bo własnie szukam kija na  morską plażę. Nie licytuję bo mam już tak, że jak zacznę to cena pójdzie w kosmos i nie kupię.  Tongue
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
giepol

Wiadomości: 257


Leśniczówka/Radawnicy


« Odpowiedz #48 : 18 Lutego 2010, 21:17:51 »

Witam, to chyba lekka przesada: http://www.allegro.pl/item924392411_echosonda_piranhamax_160_nastepca_max_215.html
Zapisane
Novis

Wiadomości: 1553


Łódź

Uć Casting Team, I catch esox and release them all


« Odpowiedz #49 : 18 Lutego 2010, 21:23:21 »

Chyba jedną piąteczkę niechcący dodał Grin
Zapisane
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #50 : 18 Lutego 2010, 22:13:11 »

Lekki off top apropo tej aukcji - od niedawna pojawili się przed dworcami , restauracjami i innymi przybytkami masowo goszczącymi ludzi tak zwani "przewoźnicy osób" nie mylić z taksówkarzami. Dzisiaj był o nich program przestrzegający przed ich usługami gdzie stwaka za kilometr wynosi 90zł. I to niestety nie żart maja prawo tyle żądać a klient jezeli nie zauważy tej złodziejskiej taryfy przed ruszeniem w trasę płacić musi.
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
@Perch@
Gość
« Odpowiedz #51 : 06 Marca 2010, 23:31:39 »

Może ktoś czasem lubi odskoczyć od ruchomej szpuli  Roll Eyes

Nie umieszczamy na forum linków do swoich aukcji. zamki

A to przepraszam, zapomniało mi się  Beer
« Ostatnia zmiana: 09 Kwietnia 2010, 22:20:23 wysłane przez @Perch@ » Zapisane
@Perch@
Gość
« Odpowiedz #52 : 09 Kwietnia 2010, 21:54:18 »

Od kiedy "alledrogo" nalicza opłatę za sprzedaż przedmiotu "kup teraz"  Huh za 450 zł dostałem 14 zł. Wycwanili się, coś mi się zdaje że przestane korzystać z ich usług...
na ebay'u chyba tak nie ma  Huh
Zapisane
Buri
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 2751


Gdańsk


WWW
« Odpowiedz #53 : 09 Kwietnia 2010, 22:01:57 »

A z czego mają żyć jak nie z prowizji od aukcji? Roll Eyes
Zapisane

@Perch@
Gość
« Odpowiedz #54 : 09 Kwietnia 2010, 22:19:50 »

A z czego mają żyć jak nie z prowizji od aukcji? Roll Eyes

Niby racja, ale jak miesiąc temu sprzedawałem coś kup teraz to nie naliczyli mi prowizji...
Zapisane
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #55 : 09 Kwietnia 2010, 22:21:07 »

Zawsze była prowizja od kup teraz. Nie wiem jak wysoka ale była pamiętam to dobrze bo nie wziałem tego pod uwagę i sprzedałem kilkadziesiąt blach praktycznie po kosztach więc utkwiło mi to w pamięci.
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
mekamil
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 3011


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #56 : 09 Kwietnia 2010, 22:21:15 »

Od kiedy "alledrogo" nalicza opłatę za sprzedaż przedmiotu "kup teraz"  Huh za 450 zł dostałem 14 zł. Wycwanili się, coś mi się zdaje że przestane korzystać z ich usług...
na ebay'u chyba tak nie ma  Huh
Od zawsze.
Na allegro masz jedynie 4% ceny sprzedaży minus koszt wystawienia. Na ebayu masz chyba 10.
Zapisane

dyskusja z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem - poprzewraca figury, nasra na szachownicę i powie, że wygrał!
@Perch@
Gość
« Odpowiedz #57 : 09 Kwietnia 2010, 22:34:38 »

Zawsze była prowizja od kup teraz. Nie wiem jak wysoka ale była pamiętam to dobrze bo nie wziałem tego pod uwagę i sprzedałem kilkadziesiąt blach praktycznie po kosztach więc utkwiło mi to w pamięci.

Dzięki @Mekamil za wyjaśnienie  Cool

Zawsze była prowizja od kup teraz. Nie wiem jak wysoka ale była pamiętam to dobrze bo nie wziałem tego pod uwagę i sprzedałem kilkadziesiąt blach praktycznie po kosztach więc utkwiło mi to w pamięci.

@Zamki ja tez teraz poleciałem po kosztach  Angry trudno
Zapisane
Pyzdra

Wiadomości: 272


Legionowo

Ryby są oslizłe i śmierdzą!


« Odpowiedz #58 : 12 Kwietnia 2010, 22:15:08 »

http://www.allegro.pl/item981040077_siec_rybacka_wonton.html
Zapisane

wobler129

Wiadomości: 2074


Lubuskie

Opad...


« Odpowiedz #59 : 12 Kwietnia 2010, 22:34:41 »

Zapisałem sobie Jego numer na dniach zadzwonię   Undecided Wink
Zapisane

Nawet jeśli wszyscy już w Ciebie zwątpili - pokaż, że się mylili!

pozdrawiam
Maciej
Strony: 1 2 3 [4] 5 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!