http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
11 Maja 2024, 08:51:31

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Off Topic (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  ACTA
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: ACTA  (Przeczytany 17552 razy)
Wojti

Wiadomości: 1184


Gdynia

trolling for pike


WWW
« Odpowiedz #75 : 30 Stycznia 2012, 23:05:11 »

wszystkim nie dogodzisz, a jak patrzysz w to pudło (mam na myśli TV) to zawsze coś się komuś nie podoba
sa dni ze mi ręce opadają
 Wink
Zapisane

"lepiej się z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć"
wobler129

Wiadomości: 2074


Lubuskie

Opad...


« Odpowiedz #76 : 03 Lutego 2012, 19:02:01 »

Nie podpisali jak narazie ( w TV zasłyszałem ).

Dla rozluźnienia atmosfery - nie dla ACTA

V-Unit - V nie dla ACTA (KRADZIONY BIT) OFFICIAL VIDEO
« Ostatnia zmiana: 03 Lutego 2012, 19:14:49 wysłane przez zamki » Zapisane

Nawet jeśli wszyscy już w Ciebie zwątpili - pokaż, że się mylili!

pozdrawiam
Maciej
wobler129

Wiadomości: 2074


Lubuskie

Opad...


« Odpowiedz #77 : 08 Lutego 2012, 17:10:58 »

Tzn. podpisali, ale nie ma ratyfikacji czy jakoś tak.  Wink

W TV widziałem Tuska przyznającego się do błędu, dyskutował 7h z przeciwnikami i zwolennikami. Ciekawe co dalej...
Zapisane

Nawet jeśli wszyscy już w Ciebie zwątpili - pokaż, że się mylili!

pozdrawiam
Maciej
wujek

Wiadomości: 804



« Odpowiedz #78 : 08 Lutego 2012, 18:43:59 »

Pewnie sondaże w dół poleciały, a przy korycie trzeba być, więc czasami można się do błędu przyznać Roll Eyes
Zapisane

Surfcasting
Kiersnowski Artur

Wiadomości: 1770


Koniec żartów Panowie. Zaczęły się schody


« Odpowiedz #79 : 14 Lutego 2012, 17:03:09 »

http://www.joemonster.org/filmy/41982/Niemcy_dziekuja_Polakom
Zapisane

zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #80 : 16 Lutego 2012, 08:14:53 »

Acta ?  to pikuś... w porównaniu z tym bo będzie jeszcze ostrzej.
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
mekamil
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 3011


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #81 : 16 Lutego 2012, 08:42:34 »

Przecież w Polsce już tak jest. Celnicy mogą otwierać wszystkie przesyłki z krajów spoza UE i chętnie to czynią. W przypadku znalezienia podróbek wysyłają pismo do adresata, żeby zgodził się na zniszczenie nieoryginalnego towaru, bo inaczej sprawa trafi do sądu. Jakoś nie widzę odważnego, który się nie zgodzi na utylizację i będzie próbował bronić się przed sądem chyba, że faktycznie racja jest po jego stronie i nie sprowadza podróbek.
Więc wydaje mi się, że ta ustawa akurat nic u nas nie zmieni.
Nie rozumiem tylko, w jaki sposób mają być odpowiedzialni przewoźnicy? Fedexa oskarżą? China post puszczą z torbami?
Zapisane

dyskusja z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem - poprzewraca figury, nasra na szachownicę i powie, że wygrał!
Grzesiek_Maynard

Wiadomości: 155

Poznań


« Odpowiedz #82 : 16 Lutego 2012, 08:56:11 »

Kamil, masz na myśli sytuację, kiedy my dwaj, koleżeńsko i prywatnie wyślemy sobie coś? Obowiązujące przepisy, nawet jeżeli wydają się ostrzejsze niż ACTA, nie dają takich możliwości do dalszego rozbudowywania prawa, a o to tu chodzi i to jest niebezpieczne. Zmierza to wprost do globalnego totalitaryzmu i trzeba się powoli godzić z myślą, że albo przyjdzie nam walczyć o podstawowe prawa jakie mamy i szanujemy lub przyjąć model światowego społeczeństwa, które będzie całkowicie kontrolowane. Dla naszego własnego dobra i bezpieczeństwa oczywiście. ACTA to nie pierwsza i nie ostatnia regulacja, mająca mieć wpływ na przepływ wiedzy, informacji, dóbr - przede wszystkim tych podstawowych dla naszej egzystencji (zyski dla wytwórni to tylko wisienka na torcie). To wszystko co się teraz dzieje jest preludium do takich globalnych zmian, które będą obowiązywały cały wysoko rozwinięty świat. Straszak w postaci wciąż nakręcanych przez "świat zachodni" krajów islamskich, czy też światowy terroryzm albo "ochrona środowiska" zawsze będą dawały różnym grupom rządzącym legitymację do tworzenia tego typu praw. Ostatnio przyjrzałem się bliżej całej tej machinie urzędniczej UE i jest to przerażające. A skrót ZSR-UE nabiera powoli bardziej realnego znaczenia, niż kiedy był wykrzykiwany przez "programowych eurosceptyków", u początków rozszerzania się Unii...

Pozdrawiam
Grzesiek
Zapisane
Kiersnowski Artur

Wiadomości: 1770


Koniec żartów Panowie. Zaczęły się schody


« Odpowiedz #83 : 16 Lutego 2012, 10:46:55 »

Tak nasuwa się na myśl hasło:
"Kontrola, najwyższą formą zaufania" Smiley Smiley.
Zapisane

jarek001

Wiadomości: 682


Płońsk


« Odpowiedz #84 : 16 Lutego 2012, 15:06:41 »

Nie ważne.. po co wpadać w dywagacje polityczne.
« Ostatnia zmiana: 16 Lutego 2012, 15:09:12 wysłane przez jarek001 » Zapisane



Fan jerkowania.
Logan

Wiadomości: 1985


Bydgoszcz

Machaj wendą, ryby będą!


« Odpowiedz #85 : 16 Lutego 2012, 16:45:16 »

Nie ważne.. po co wpadać w dywagacje polityczne.

I kto to mówi...
Zapisane

Mój dziadek mówił: Do byka nie podchodź od przodu, do konia od tyłu, a do idioty nie podchodź w ogóle...
jarek001

Wiadomości: 682


Płońsk


« Odpowiedz #86 : 16 Lutego 2012, 17:44:15 »

Nie ważne.. po co wpadać w dywagacje polityczne.

I kto to mówi...

W swoich postach odnosiłem się do realnego stanu bytu który Nas otacza. To że rząd się wycofał się z ACTA było do przewidzenia (z resztą o tym pisałem). Największą bolączką opozycji do acta była nieświadomość prawa. Sami przyznali na konferencji z premierem że tak jest tzn potwierdzili fakt w którym Polskie prawo się praktycznie nie zmieni. Więc w czym jest problem? Bo ja nie wiem. Nie docierają do mnie argumenty w stylu że nie będzie zamienników itd. Wystarczy zobaczyć na ustawodastwo powstałe dwa badź trzy lata temu w Brukseli(nawiasem mówiąc kilka lat po rozpoczęciu inicjatywy ACTA) które zezwoliło na legalny obrót i wytwarzenie produktów które są zamiennikami leków czy np. części do samochodów. To prawo otworzyło nową ścieżkę dla np. wykorzystania drukarek 3D itd... A tym bardziej nie widze żadnej retoryki w problemie śledzenia i wolności słowa. Czy wolność słowa jest w Polskim internecie? NIE np. komor.pl,polityka youtube czy facebook-a itp portali. Czy państwo śledzi już obywateli? Tak. Czy coś i kto jest w stanie śledzić działania ludzi w całym internecie internecie na całym świecie? NIE i chyba nie musze pisać dlaczego.
A nawet jak coś takiego powstanie to mi to zwisa i leży martwym bykiem z prostej przyczyny ja krzywych ruchów nie robie.
« Ostatnia zmiana: 16 Lutego 2012, 19:50:13 wysłane przez jarek001 » Zapisane



Fan jerkowania.
marqos

Wiadomości: 235


Dzierżoniów


« Odpowiedz #87 : 16 Lutego 2012, 18:34:24 »

uuuu... "jarek001" wzywa na solo. Czy pojedynek odbędzie się wg. zasad zawartych w Polskim Kodeksie Honorowym?
Zapisane

... a gdyby tu było przedszkole w przyszłości ... i wasz synek mały przechodził ... w przyszłości. A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości i wasz synek mały tędy przechodził w przyszłości, którego jeszcze nie macie. Więc nie mówcie mi, że siedzi z tyłu !!!
jarek001

Wiadomości: 682


Płońsk


« Odpowiedz #88 : 16 Lutego 2012, 18:36:20 »

uuuu... "jarek001" wzywa na solo. Czy pojedynek odbędzie się wg. zasad zawartych w Polskim Kodeksie Honorowym?
Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue nie na solo ale na pogadanie Tongue
Zapisane



Fan jerkowania.
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #89 : 16 Lutego 2012, 18:38:09 »

 Na początku napisalem :

Cytat: zamki
       
        Słuchajcie politycznie się zrobiło na naszym forum w związku z ACTA. Do tej pory wyrzucałem takie tematy
        ten zostawię ale proszę bardzo o rozważną dyskusję bez "napierdalanki" żebym nie musiał ingerować wywalając wątek w kosmos.


 Chciałbym nieśmiało przypomnieć jakie podejście mam do tego wątku.
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!