http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
07 Maja 2024, 13:42:42

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Sandacz - pilchowice
« poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Sandacz - pilchowice  (Przeczytany 3272 razy)
pozdrower

Wiadomości: 81

Olsztyn


« : 02 Grudnia 2010, 22:26:35 »

Koledzy, mimo, ze sezon juz sie konczy nie ma co siedziec w domu i ogladac tv, trzeba planowac kolejny sezon, mianowicie chodzi mi o sandacze, co prawda do czerwca daleko ale chcialbym sie dowiedziec czegos na temat kilku ciekawych zbiornikow np. pilchowice, turawa, orawa, liptowska mara, czy mietków, podzielcie sie doświadczeniami Smiley
pozdrawiam
Zapisane
jacaire

Wiadomości: 28



« Odpowiedz #1 : 08 Grudnia 2010, 14:55:59 »

Koledzy, mimo, ze sezon juz sie konczy nie ma co siedziec w domu i ogladac tv, trzeba planowac kolejny sezon, mianowicie chodzi mi o sandacze, co prawda do czerwca daleko ale chcialbym sie dowiedziec czegos na temat kilku ciekawych zbiornikow np. pilchowice, turawa, orawa, liptowska mara, czy mietków, podzielcie sie doświadczeniami Smiley
pozdrawiam
Z zbiorników które znam (nie znam Orawy i Liptowskiej Mary) z czystym sumieniem polecam Ci Turawę, Pilichy to bardzo trudna woda, wiele osób się o tym przekonało po edycji filmu z Siciną, chłopaki trafili w bardzo nietypowy poziom wody i ryba była zgromadzona, stąd ich świetny wynik, normalnie natomiast regularnie  łowią tylko miejscowi(kilku) a z doskoku jest to za trudna woda
Mietków swoje lata świetności ma już za sobą, ale dalej coś tam można połowić, do tego woda w miarę czytelna.
Zapisane

cezarroo

Wiadomości: 249


Jelenia Góra

No kill


WWW
« Odpowiedz #2 : 08 Grudnia 2010, 16:53:34 »

Jeśli ktoś lubi poćwiczyć swoją cierpliwość to jez. Pilchowickie będzie doskonałe, w tym roku cały czerwiec jeździłem, po kilka razy w tygodniu, łowiłem z łodzi, o różnych porach dnia, efektem był jeden ledwie wymiarowy sandacz, jeden malutki okoń i niewymiarowy szczupak  ok Laughing
Zapisane

pozdrower

Wiadomości: 81

Olsztyn


« Odpowiedz #3 : 08 Grudnia 2010, 17:02:20 »

To realna tragedia... chodzi mi o zbiornik w ktorym ta ryba jeszcze sie znajduje... Na turawie mialem "przyjemnosc" rozpocząc sezon w tym roku ale jesli chodzi o wyniki to... bez komentarza. Nikt sie nie spotkam z liptovska mara albo orava ?
Zapisane
endriu24

Wiadomości: 646


JELENIA GÓRA

Trening czyni mistrza.


« Odpowiedz #4 : 08 Grudnia 2010, 17:50:05 »

Witaj na pilichach jest mnóstwo sandacza ale nie wszyscy umieją je tam łapać, każdy miesiąc to inny rewir jego poszukiwania - na zachętę Grin
« Ostatnia zmiana: 08 Grudnia 2010, 18:54:14 wysłane przez Pike » Zapisane
Strony: [1] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!