http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
14 Maja 2024, 04:46:00

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Drużno 2012
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 13 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Drużno 2012  (Przeczytany 41786 razy)
Grabciu

Wiadomości: 6

Toruń


« Odpowiedz #45 : 27 Września 2012, 09:09:44 »

ok, jutro ruszam. Urlop klepniety, wsio dograne, prognozy super - 16-17 stopni, pełne zachmurzenie i mozliwe przelotne opady - szczuplemu powinno to odpowiadac. Wiatr nie jakis porywisty wiec i woda zmacona za bardzo nie bedzie.

Mam nadzieję że jakieś większe się pokażą bo 1-go poza jednym 60-takiem to same krociaki byly.

Dam znać jak poszło
Zapisane
gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« Odpowiedz #46 : 30 Września 2012, 19:40:52 »

ok, jutro ruszam. Urlop klepniety, wsio dograne, prognozy super - 16-17 stopni, pełne zachmurzenie i mozliwe przelotne opady - szczuplemu powinno to odpowiadac. Wiatr nie jakis porywisty wiec i woda zmacona za bardzo nie bedzie.

Mam nadzieję że jakieś większe się pokażą bo 1-go poza jednym 60-takiem to same krociaki byly.

Dam znać jak poszło
No jak tam?
Zapisane
Grabciu

Wiadomości: 6

Toruń


« Odpowiedz #47 : 01 Października 2012, 15:16:10 »

zdecydowanie ponizej oczekiwan. bylismy we 2 i zlowilismy po kilka szczuplych na glowe ale najwiekszy mial marne 61cm wiec porazka. inni co splywali mieli podobne efekty - 5-10 ryb ale krociaki.

ziela na wodzie juz mniej ale woda dosc wysoka - pod murek. do tego dosc mocno wychodzila z jeziora - w kanale dosc mocny uciag w kierunku Elblaga.

daje sobie spokoj do listopada...
Zapisane
golenia

Wiadomości: 43

Olsztyn/Biskupiec


« Odpowiedz #48 : 01 Października 2012, 18:17:42 »

Witam!
Ja byłem 29.09. Drużno jest jeszcze bardzo zarośnięte.Pływaliśmy na lewo od kanału,prawie pod samym brzegiem. Bardzo dużo niewymiarów ,kilka 60+,najlepsza przyneta sandra z antyzaczepem. Widzieliśmy piękne szczupaki ale nie reagowały na przynęty. też czekam do listopada narazie szkoda czasu
pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 01 Października 2012, 18:27:49 wysłane przez golenia » Zapisane
slawito

Wiadomości: 34


« Odpowiedz #49 : 01 Października 2012, 18:23:10 »

Witam!
Ja byłem 29.08. Drużno jest jeszcze bardzo zarośnięte.Pływaliśmy na lewo od kanału,prawie pod samym brzegiem. Bardzo dużo niewymiarów ,kilka 60+,najlepsza przyneta sandra z antyzaczepem. Widzieliśmy piękne szczupaki ale nie reagowały na przynęty. też czekam do listopada narazie szkoda czasu
pozdrawiam
popraw date bo Cie za kłusola wezmą;)
jakie kolory przynęt są najlepsze?
Zapisane
golenia

Wiadomości: 43

Olsztyn/Biskupiec


« Odpowiedz #50 : 01 Października 2012, 18:30:16 »

acha...dzięki.
perła z czerwoną głową,dobre brania też mieliśmy na cherokee perłowy kilka na atomowego kurczaka
Zapisane
gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« Odpowiedz #51 : 01 Października 2012, 19:00:24 »

Dzięki za informację ok
Zapisane
szpaczek23

Wiadomości: 2


« Odpowiedz #52 : 05 Października 2012, 18:17:11 »

Witam kolegów po kiju:)
Nie wiem czy w tym miejscu-jeśli tak to proszę o przeniesienie. Chciałbym w razie gdyby komuś z różnych przyczyn nie udało się skompletować załogi, na Drużno zaoferować swoją skromną osobę:)) Różnie bywa i się czasami układa i czasem albo kogoś brakuje, tudzież cała ekipa rezygnuje a mi jak na złość nie udało się zarezerwować ://. Oczywiście dokładam się do kosztów. Nie mam za daleko(45km) więc można mnie, że tak powiem w ostatniej chwili powiadomić. A i chyba najważniejsze-z racji specyfiki pracy(szkoła) w grę wchodzi tylko sobota i niedziela, no jakby się kto uparł to i czwartek(mało lekcji to się coś wymyśli Grin )
Piszę akurat tu, bo próbowałem już kilkanaście bądź kilkadziesiąt razy dodzwonić, żeby zarezerwować łajbę ale bez skutku-nikt nie odbierał-zresztą kilku znajomych także nie dodzwoniło się......
Pozdrawiam
Zapisane
_ronin

Wiadomości: 363


Warszawa


« Odpowiedz #53 : 05 Października 2012, 20:30:59 »

Witam kolegów po kiju:)
Nie wiem czy w tym miejscu-jeśli tak to proszę o przeniesienie. Chciałbym w razie gdyby komuś z różnych przyczyn nie udało się skompletować załogi, na Drużno zaoferować swoją skromną osobę:)) Różnie bywa i się czasami układa i czasem albo kogoś brakuje, tudzież cała ekipa rezygnuje a mi jak na złość nie udało się zarezerwować ://. Oczywiście dokładam się do kosztów. Nie mam za daleko(45km) więc można mnie, że tak powiem w ostatniej chwili powiadomić. A i chyba najważniejsze-z racji specyfiki pracy(szkoła) w grę wchodzi tylko sobota i niedziela, no jakby się kto uparł to i czwartek(mało lekcji to się coś wymyśli Grin )
Piszę akurat tu, bo próbowałem już kilkanaście bądź kilkadziesiąt razy dodzwonić, żeby zarezerwować łajbę ale bez skutku-nikt nie odbierał-zresztą kilku znajomych także nie dodzwoniło się......
Pozdrawiam

Witam, na forum ok
Zapisane

Pozdrawiam,
Jacek

brak sposobu jest sposobem , pozbycie się ograniczeń jest ograniczeniem.
gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« Odpowiedz #54 : 05 Października 2012, 20:37:50 »

Witam kolegów po kiju:)
Nie wiem czy w tym miejscu-jeśli tak to proszę o przeniesienie. Chciałbym w razie gdyby komuś z różnych przyczyn nie udało się skompletować załogi, na Drużno zaoferować swoją skromną osobę:)) Różnie bywa i się czasami układa i czasem albo kogoś brakuje, tudzież cała ekipa rezygnuje a mi jak na złość nie udało się zarezerwować ://. Oczywiście dokładam się do kosztów. Nie mam za daleko(45km) więc można mnie, że tak powiem w ostatniej chwili powiadomić. A i chyba najważniejsze-z racji specyfiki pracy(szkoła) w grę wchodzi tylko sobota i niedziela, no jakby się kto uparł to i czwartek(mało lekcji to się coś wymyśli Grin )
Piszę akurat tu, bo próbowałem już kilkanaście bądź kilkadziesiąt razy dodzwonić, żeby zarezerwować łajbę ale bez skutku-nikt nie odbierał-zresztą kilku znajomych także nie dodzwoniło się......
Pozdrawiam
Ja tez witam ok
No czekałem na telefon od kolegi ale cóż/chyba że przypadkowa zbieżność z j.pl/
Zapisane
szpaczek23

Wiadomości: 2


« Odpowiedz #55 : 05 Października 2012, 21:08:36 »

Nie wiem czy te dwa osobliwe powitania, to Wy tak zawsze przy pierwszym poście nowego użytkownika??Czy tylko taki mały przytyk, że miałem się gdzieś przedstawić czy coś w tym stylu?Bo jeśli o to chodzi, to przeczytałem regulaminy(mam nadzieję, że ze zrozumieniem??)i nie ma tam zapisu o przymusie przedstawiania się itp.
@ Gawel. Zbieżność nieprzypadkowa. Nie dzwoniłem, bo rozmyślam odnośnie zamiany. Powody(różnica w cenie) masz na PW. Ale to chyba nie miejsce na wyjaśnienia.
Pozdrawiam
Zapisane
gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« Odpowiedz #56 : 05 Października 2012, 22:10:04 »

Nie wiem czy te dwa osobliwe powitania, to Wy tak zawsze przy pierwszym poście nowego użytkownika??Czy tylko taki mały przytyk, że miałem się gdzieś przedstawić czy coś w tym stylu?Bo jeśli o to chodzi, to przeczytałem regulaminy(mam nadzieję, że ze zrozumieniem??)i nie ma tam zapisu o przymusie przedstawiania się itp.
@ Gawel. Zbieżność nieprzypadkowa. Nie dzwoniłem, bo rozmyślam odnośnie zamiany. Powody(różnica w cenie) masz na PW. Ale to chyba nie miejsce na wyjaśnienia.
Pozdrawiam
Owszem jak najbardziej tylko pamiętaj kolego że na tym forum jak się umówisz to trzeba być ok.
To taki OT.
Pozdrawiam
Zapisane
gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« Odpowiedz #57 : 07 Października 2012, 23:24:28 »

Dzisiaj na Drużnie słabo było/jeszcze ze trzy tygodnie/-b.dużo zielska/twarde/.
Kolega złowil 75cm zębatego i okonia 38cm,było jeszcze pare na kiju ale w zielsku poszły Grin
Testowałem gumy Sebile/słaba wytrzymałość-niestety/
Stan wody średni,pogoda zmienna/upał,deszcz i zimny wiatr/co zapewne wpłynęło na żerowanie.
Nowe łodzie/4szt/są ok-mogą nawet trzy osoby łowić.
Jutro wrzucę fotkę  ok
Zapisane
wobler129

Wiadomości: 2074


Lubuskie

Opad...


« Odpowiedz #58 : 08 Października 2012, 07:47:40 »

Jak dla mnie gumy Sebile są bardzo wytrzymałe jak na gumy. W szczególności jeśli porównamy je z Soft 4play. Guma jest naprawdę mocna.
Zapisane

Nawet jeśli wszyscy już w Ciebie zwątpili - pokaż, że się mylili!

pozdrawiam
Maciej
gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« Odpowiedz #59 : 08 Października 2012, 19:41:07 »

Jak dla mnie gumy Sebile są bardzo wytrzymałe jak na gumy. W szczególności jeśli porównamy je z Soft 4play. Guma jest naprawdę mocna.
To dobrze że dla Ciebie,zresztą widzę że chwalisz też wędki Fenwick to fajnie Wink.Akurat kolega łowił softami i w praktyce okazało się inaczej.
Nie chcę dawać fotki z gumą Sebile bo zrobiłbym kryptoreklamę.
Ja na nie pierwszy raz łowiłem i wyraziłem swoje zdanie ale to chyba już OT w tym wątku. Smiley
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 13 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!