http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
16 Maja 2024, 14:00:07

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Off Topic (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Kiedy mogę zacząć sprzedawać?
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Kiedy mogę zacząć sprzedawać?  (Przeczytany 5833 razy)
PLECIONA

Wiadomości: 679


Denmark

ZIG ZAG Action!


WWW
« Odpowiedz #15 : 17 Czerwca 2013, 22:44:22 »

Może zapytam wprost;

Czy ten nieszczęsny kołowrotek można sprzedać na naszym forum czy nie ?
Proste pytanie i prosta odpowiedz, ewentualnie jakaś porada konkretna.
Pozdrawiam serdecznie.



Napisz mi priva "na brudno", powieszę w Realu.
Zapisane
pe-te-ro

Wiadomości: 154


Brzeg woj. opolskie


« Odpowiedz #16 : 18 Czerwca 2013, 12:15:56 »

maniek1972.    może mi  powiesz , jaki błąd zrobiłem chcąc sprzedać kołowrotek. Przeczytałem jeszcze raz regulamin i  jedynie mogę sobie zarzucić , że nie brałem czynnego udziału w życiu poralu , ale ja dopiero zaczynam. Ludzie nie przeginajcie. Ja nie jestem handlarzem , tylko człowiekiem który chce mieć jakieś hobby.
Proszę, powiedz jesli możesz , o co dokładnie chodzi a nie odsyłaj mnie do regulaminu.

Może ja dodam od siebie parę groszy. Na początku swej przygody z castingiem na tym forum przerabiałem dokładnie to samo i tak samo byłem zaskoczony. Nie powiem. Nawet wkurzony. Dziś z perspektywy czasu uważam jednak że zasada tu panująca trochę dziwna ale sprawdza się na dłuższą metę. Na formum pozostają ludzie dzięki którym to forum żyje nie tylko w dziale "kupię - sprzedam -zamienię" ale w każdym innym. Aktywnie uczestnicząc w życiu formum będąc nowicjuszem nie błądzisz jak dziecko we mgle. Kupując zaś coś od kolegów z forum minimalizujesz ryzyko utraty kasy w wyniku ewentualnego oszustwa co na innych forach jest dość często spotykanym zajwiskiem. Koleś loguje się , sprzedaje ,zgarnia kasę i znika.

Czytaj , pisz, pytaj a do działu kupię -sprzedam zaglądnij jak już będziesz pewien tego co chcesz. Ja nim kupiłem pierwszy kołowrotek decyzję o wyborze modelu zmieniałem z 10 razy a i tak nie do końca bylem zadowolony z tego co w końcu kupiłem ( Daiwa Viento Smiley ). Potem były kolejne zakupy. Te już bardziej przemyślane bo bazowały na opiniach i doświadczeniach kolegów.

  
Zapisane
jazzmad

Wiadomości: 145


gda


« Odpowiedz #17 : 09 Lipca 2013, 12:06:31 »

LOGAN; nie pisz mi o szacunku, bo ja wszystkich ludzi szanuję. Ale jak proszę o konkretną odpowiedz , to nie pisz mi w kółko ...czyt. regulamin.
A mimo to bardzo mnie dziwi , że robicie ze mnie intruza, bo chcę kupić sobie coś fajnego z casta , ale portfel mam tylko jeden i oczywiste że trzeba coś za coś zamianiać.
Czyli sprzedawać i kupować. A w temacie kołowrotka i taj dalej nikt mi konkretnego nie odpowiedział. Jestem zapewne intruzem , bo chciałem go sprzedać, ale na pewno nie pieniaczem i chciałem poznać fajnych i przyjaznych ludzi którzy mnie coś na stare lata nauczą. albo nawet będę mógł się umówić i pojechać na ryby.
Chyba po to jest to forum moi mili ?

W 100% się z Tobą zgadzam. Nie lubie tego forum wlaśnie ze względu na to ze są lepsi i gorsi... są tu tacy ktorzy codziennie wystawiaja cos na sprzedarz i ci najbardziej oponują kiedy ktoś nowy chce coś sprzedać. Hipokryzja na poziomie harcore! argumętowana regulaminem. Ciekawe czy moderator usunął by twojego posta gdyby był zainteresowany zakupem oferowanego przez Ciebie kołowrotka... sam sobie na to pytanie odpowiedz. Byle zrobić obcemu pod górke to takie typowe! Brzydze się tym.



Zapisane
Pike
Administrator
*****
Wiadomości: 2693


Poznań


WWW
« Odpowiedz #18 : 09 Lipca 2013, 12:37:41 »


W 100% się z Tobą zgadzam. Nie lubie tego forum wlaśnie ze względu na to ze są lepsi i gorsi... są tu tacy ktorzy codziennie wystawiaja cos na sprzedarz i ci najbardziej oponują kiedy ktoś nowy chce coś sprzedać. Hipokryzja na poziomie harcore! argumętowana regulaminem. Ciekawe czy moderator usunął by twojego posta gdyby był zainteresowany zakupem oferowanego przez Ciebie kołowrotka... sam sobie na to pytanie odpowiedz. Byle zrobić obcemu pod górke to takie typowe! Brzydze się tym.


Przykro mi, że nie zrozumiałeś sensu zapisów umieszczonych w regulaminie. Może wystarczyło by przeczytać go jeszcze raz i zastanowić się nad powodem umieszczenia poszczególnych punktów. Pomogę Ci.
Jeśli ktoś wchodzi na forum tylko dlatego, że na allegro trzeba zapłacić za wystawienie przedmiotu lub można zgarnąć negatywa jeśli coś jest niesprawne to nie powinien tu tego przedmiotu wystawiać. Jak odróżnimy uczciwe zamiary od tych nieuczciwych? Otóż można zrobić to jedynie po fakcie. Jeśli wystawia coś kolega, którego osobiście znam ze zlotów, wędkarskich spotkań to mogę kupować od niego np. kołowrotek w ciemno. Kolejna sprawa, to kameralne forum a nie giełda. Jeśli każdy będzie mógł logować się ( wyłącznie w celu sprzedaży)  i wystawiać co mu się podoba, za chwilę będziemy mieli tu pchli targ, serwery spuchną od zdjęć i pojawią się pretensje, że coś znowu nie działa  Wink

Na koniec warto dodać, że każdy na forum jest mile widziany, jednak nikogo nie trzymamy na siłę...
Zapisane

mekamil
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 3011


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #19 : 09 Lipca 2013, 13:39:01 »

W 100% się z Tobą zgadzam. Nie lubie tego forum wlaśnie ze względu na to ze są lepsi i gorsi... są tu tacy ktorzy codziennie wystawiaja cos na sprzedarz i ci najbardziej oponują kiedy ktoś nowy chce coś sprzedać. Hipokryzja na poziomie harcore! argumętowana regulaminem. Ciekawe czy moderator usunął by twojego posta gdyby był zainteresowany zakupem oferowanego przez Ciebie kołowrotka... sam sobie na to pytanie odpowiedz. Byle zrobić obcemu pod górke to takie typowe! Brzydze się tym.




Ja jestem ciekaw dlaczego moderator jeszcze ciebie nie usunął, bo prosisz się o to średnio raz w miesiącu. Zresztą skoro nie lubisz tego forum to po prostu tu nie zaglądaj. Forum na pewno na tym nie straci, a wręcz przeciwnie
Zapisane

dyskusja z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem - poprzewraca figury, nasra na szachownicę i powie, że wygrał!
Maraf

Wiadomości: 1233

Poznań


« Odpowiedz #20 : 09 Lipca 2013, 15:35:03 »

Ja jestem ciekaw dlaczego moderator jeszcze ciebie nie usunął, bo prosisz się o to średnio raz w miesiącu. Zresztą skoro nie lubisz tego forum to po prostu tu nie zaglądaj. Forum na pewno na tym nie straci, a wręcz przeciwnie


Masz lajka Kamil  Smiley
M.
Zapisane

coincidentia oppositorum...
wobler129

Wiadomości: 2074


Lubuskie

Opad...


« Odpowiedz #21 : 09 Lipca 2013, 16:20:24 »

..............................

......Nie lubie tego forum wlaśnie ze względu na to ze są lepsi i gorsi....

Nie mogę... Jak czegoś nie lubię to tego NIE ROBIĘ! A jeśli już robię - to tylko gdy muszę - np. w pracy. Więc powiedz mi gdzie tu jest logika i po co się logujesz i piszesz, skoro nie lubisz tego forum? Nie męcz się Wink   
Zapisane

Nawet jeśli wszyscy już w Ciebie zwątpili - pokaż, że się mylili!

pozdrawiam
Maciej
rd1_68

Wiadomości: 263


« Odpowiedz #22 : 09 Lipca 2013, 16:41:41 »

Popieram kolegę wyżej - nie męcz się bo się spocisz.....
Zapisane
Strony: 1 [2] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!