http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
16 Maja 2024, 08:48:48

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Off Topic (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  To był mecz
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 80 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: To był mecz  (Przeczytany 259108 razy)
Logan

Wiadomości: 1985


Bydgoszcz

Machaj wendą, ryby będą!


« Odpowiedz #285 : 09 Maja 2012, 15:23:45 »

Nie wiem jak jest w Poznaniu, ale jak jeszcze mieszkałem w Stolicy to kumpel z bloku wybrał się z dziewczyną na mecz. Najpierw dostał po ryju i złamali mu nos a potem spędził noc na komisariacie bo zatrzymała go policja jako podejrzanego o udział w ustawce.
Zapisane

Mój dziadek mówił: Do byka nie podchodź od przodu, do konia od tyłu, a do idioty nie podchodź w ogóle...
krychu

Wiadomości: 269


Poznań


« Odpowiedz #286 : 09 Maja 2012, 15:52:35 »

Dlatego zapraszam do poznania gdzie kibice są kulturalni - piłkarze nie zawsze:)
Zapisane
Czez

Wiadomości: 157


Warszawa


« Odpowiedz #287 : 09 Maja 2012, 15:58:09 »

Logan, demonizujesz  Wink
Chodzę z 8-letnim synem na Legię. Ludzie z dziećmi na rekach na sektor rodzinny przychodzą! Zapewniam, że czuję się bezpiecznie, a przede wszystkim nie martwię się o bezpieczeństwo synka.
Na mecze dojeżdżamy komunikacja miejską, często rozbujanymi autobusami  Grin i tam również nie martwię się o bezpieczeństwo.
Ciekawiej bywa w niższych ligach, że o klasach nie wspomnę  Tongue

Obawy o bezpieczeństwo to ja miałem na Narodowym w trakcie meczu Polska - Portugalia, czy mi synka w tłoku nie zadepczą. Gdyby tam ktoś wtedy zasłabł, to cienko widzę szanse na uratowanie.
Zapisane

Logan

Wiadomości: 1985


Bydgoszcz

Machaj wendą, ryby będą!


« Odpowiedz #288 : 09 Maja 2012, 16:24:50 »

Może i trochę demonizuję. Po prostu za dużo miałem styczności z kibolami. Ta akcja z kumplem była parę ładnych lat temu (od około 4 nie mieszkam w Wawce).
Z drugiej strony widziałem na własne oczy (po fakcie) co zostało ze stadionu w Bydgoszczy, a to nie napawa optymizmem.

Z resztą piłką interesuję się już tylko tyle co grają moi bratankowie i ciekawszymi meczami w telewizji. Ostatnio jakoś wolę boks. Tam też się leją po pyskach, ale przynajmniej są jakieś zasady.
Zapisane

Mój dziadek mówił: Do byka nie podchodź od przodu, do konia od tyłu, a do idioty nie podchodź w ogóle...
OlekD

Wiadomości: 186


Gniezno


« Odpowiedz #289 : 09 Maja 2012, 17:05:18 »

Cytuj
No jeżeli dla Ciebie to jest zabawne... Dla mnie to było by przykre gdyby nie było tragiczne. Jak się tak dzieci wychowuje to potem się nie ma co dziwić ustawkom i niszczeniu stadionów.

Wyluzuj, gdyby ta dziewczynka śpiewał wersję, że się tak wyrażę "oryginalną" to rzeczywiście można by się zastanawiać kim są jej rodzice i jak ją wychowują. Tutaj bardziej chodzi o żart, widać, że mała nawet nie wie o czym śpiewa ok

Cytuj
Ostatnio jakoś wolę boks. Tam też się leją po pyskach, ale przynajmniej są jakieś zasady.

Ja również w ostatnim czasie oglądam więcej boksu niż piłki nożnej. Może dlatego, że coś się zaczyna dziać w Polskim boksie zawodowym i kilku naszych bokserów ma szansę zaistnieć w tym światku.
Zapisane
vaski

Wiadomości: 70


Poznań

Każdy z nas to wie... co w życiu liczy się...


« Odpowiedz #290 : 09 Maja 2012, 18:04:39 »

Panowie!!!
Na KOLEJORZU tak jak kolega @Krychu napisał jest bezpiecznie, jest sektor dla dzieci tuż przy "kotle", zapewniam że dzieciaki swym dopingiem głośno wspierają Naszą dumę, nikomu by przez głowę nie przeszło by tam wpaść i zrobić zadyme Smiley no chyba że przyjezdni Wink. Strasznie dużo się zmieniło od momentu postawienia nowego obiektu, kultura osobista ludzi wzrasta (mam nadzieję że wszędzie Wink), polecam wszystkim ruszyć się na meczyk swojej ukochanej drużyny i sprawdzić jak jest ok
 
Zapisane
Wojti

Wiadomości: 1184


Gdynia

trolling for pike


WWW
« Odpowiedz #291 : 10 Maja 2012, 00:14:35 »

Panowie dajcie spokój z naszą słaba liga i klubowymi podziałami
- niepotrzebne bicie piany

teraz trzeba trzymać kciuki za fart Smudy - wyjście z grupy to cel nr 1
Zapisane

"lepiej się z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć"
Szkwał

Wiadomości: 439


Skawina małopolskie


« Odpowiedz #292 : 10 Maja 2012, 07:21:45 »

Mam nadzieję że uda im się to osiągnąć bo szansa jest, a po za tym zaczyna się w mediach pozytywne "pompowanie" atmosfery wokół kadry.A wiadomo że dobra atmosfera dobrze wpływa na wszystkich od zawodników aż po kibiców.
Zapisane
krychu

Wiadomości: 269


Poznań


« Odpowiedz #293 : 10 Maja 2012, 10:37:45 »

No ciekawe jak to będzie.Nadzieje są jak zawsze oby wyszło jak nigdy.Kto ma bilety na mecze?
Ja idę na Włochy-Chorwacja i Chorwacja-Irlandia Północna.
Zapisane
Logan

Wiadomości: 1985


Bydgoszcz

Machaj wendą, ryby będą!


« Odpowiedz #294 : 10 Maja 2012, 11:04:58 »

Wielkim optymistą nie jestem ale z drugiej strony wstyd by było gdyby organizator nie wyszedł z grupy.
Zapisane

Mój dziadek mówił: Do byka nie podchodź od przodu, do konia od tyłu, a do idioty nie podchodź w ogóle...
jarek001

Wiadomości: 682


Płońsk


« Odpowiedz #295 : 10 Maja 2012, 11:56:35 »

Ja patrze na wszystko z troszkę innej perspektywy.
Otóż chodzę na mecze koszykówki kobiecej w Toruniu mimo że atmosfera jest bardzo rodzinna to dzieci jest niewiele a rodzin prawie wcale. Tak sobie myślę że dzieje się tak bo stadion to nie jest najlepsze miejsce dla dzieci i rodzin (bynajmniej nie chodzi mi o tzw. kiboli) dzieci lubią się szybko nudzić no i kobiety potrafią się szybko znudzić i zacząć "jęczeć". Na stadionach nawet tych najnowocześniejszych łatwo jest zgubić swoją pociechę albo co gorsze skaleczyć itp.. Nawet zagranicą w tej części "cywilizowanej" obrazki z szczęśliwą rodziną i piknikami są rzadkością. Śmieszą mnie opinie pójdziesz na mecz to "dostaniesz po ryju" ja chodzę na mecze różnych drużyn Lechii, Legii, Elany byłem dwa razy na Lechu i jakoś żyje i nikt mnie ani moich kumpli nie zaczepiał...
A co do "złych" kiboli i robienia zamieszania jest tylko tworem tvnowskiej i GW propagandy sukcesu PO i ich wymysłem bo te środowiska sprzeciwiają się robieniom ludziom z mózgów kału. Z resztą w taki sposób wygląda demokracja w Polsce pod rządami PO że grupy odstające od poglądów socjalistycznych partii są spychane na margines dotyczy to tv trwam (której nie oglądam żeby było jasne), kiboli i konserwatywnej części społeczeństwa. A prawda jest taka że kibole czyli ultrasi są w każdym kraju bez wyjątku (polecam youtube) i też się biją, też niszczą stadiony ale u nas kibol staje się problemem na skale reformy emerytur. A czy Polska reprezentacja wyjdzie z grupy? Pewnie wyjdzie jak zawsze czyli będą trzy mecze mecz otwarcia, mecz o wszystko i mecz o honor.
Zapisane



Fan jerkowania.
jarek001

Wiadomości: 682


Płońsk


« Odpowiedz #296 : 10 Maja 2012, 12:31:34 »

Ciekawy film holenderskiej TV o polskich kibicach.
Filmik
Zapisane



Fan jerkowania.
Kiersnowski Artur

Wiadomości: 1770


Koniec żartów Panowie. Zaczęły się schody


« Odpowiedz #297 : 12 Maja 2012, 22:00:42 »

Bayern-Borussia 2:5. Lewandowski strzelił 3. Asysty Błaszczykowskiego i Piszczka.
Zapisane

Wojti

Wiadomości: 1184


Gdynia

trolling for pike


WWW
« Odpowiedz #298 : 12 Maja 2012, 22:45:14 »

Bayern-Borussia 2:5. Lewandowski strzelił 3. Asysty Błaszczykowskiego i Piszczka.

oby tylko przed Euro nikt z nich kontuzji do doznał
Zapisane

"lepiej się z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć"
PLECIONA

Wiadomości: 679


Denmark

ZIG ZAG Action!


WWW
« Odpowiedz #299 : 08 Czerwca 2012, 19:05:31 »

1:0 Grin
i dwie żółte dla greków (jak to się mówi u mnie) "z dupy" Grin
O już grają...

1:1 Cool

Karny....
BRAWO dla bramkarza!!!

Ogólnie...  Cool
Zważywszy na fakt, że słabi Grecy mało Nas nie zlali,  bardzo słaby mecz w Naszym wykonaniu i totalna  kiła jako widowisko. Nie było nawet poprawnie. To oczywiscie moje zdanie. A rosjanie Nas rozjadą Lips Sealed
« Ostatnia zmiana: 09 Czerwca 2012, 16:04:55 wysłane przez PLECIONA » Zapisane
Strony: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 80 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!