http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
16 Maja 2024, 11:24:24

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Off Topic (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  To był mecz
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 80 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: To był mecz  (Przeczytany 259113 razy)
jarek001

Wiadomości: 682


Płońsk


« Odpowiedz #300 : 08 Czerwca 2012, 20:01:09 »

Płakać, śmiać się czy iść na ryby?
Zapisane



Fan jerkowania.
bob61

Wiadomości: 37

06-200 , 02-353


« Odpowiedz #301 : 08 Czerwca 2012, 20:07:57 »

No to byliśmy gościnni i daliśmy dupy.
Zapisane

Robert
jaca

Wiadomości: 3661


Jelenia Góra

multi-obsesja


« Odpowiedz #302 : 08 Czerwca 2012, 20:18:27 »

Płakać, śmiać się czy iść na ryby?

"Polacy nic się nie stało..."  Roll Eyes
Zapisane

Życie jest jak bieg na sto metrów, im szybciej biegniesz tym szybciej się kończy
Wojti

Wiadomości: 1184


Gdynia

trolling for pike


WWW
« Odpowiedz #303 : 08 Czerwca 2012, 20:40:41 »

z przebiegu meczu remis chyba sprawiedliwy?
oczywiście, ze nie możemy sie cieszyć z tego remisu

Smuda limit szczęścia wykorzystał przy losowaniu a w meczu z Grecja dal ciała bo nie zrobił zmian  ...

 
Zapisane

"lepiej się z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć"
jaca

Wiadomości: 3661


Jelenia Góra

multi-obsesja


« Odpowiedz #304 : 08 Czerwca 2012, 21:46:55 »

z przebiegu meczu remis chyba sprawiedliwy?
oczywiście, ze nie możemy sie cieszyć z tego remisu

Smuda limit szczęścia wykorzystał przy losowaniu a w meczu z Grecja dal ciała bo nie zrobił zmian  ...

 
Byle nie Brożek  Shocked
Zapisane

Życie jest jak bieg na sto metrów, im szybciej biegniesz tym szybciej się kończy
Wojti

Wiadomości: 1184


Gdynia

trolling for pike


WWW
« Odpowiedz #305 : 08 Czerwca 2012, 22:00:58 »

z przebiegu meczu remis chyba sprawiedliwy?
oczywiście, ze nie możemy sie cieszyć z tego remisu

Smuda limit szczęścia wykorzystał przy losowaniu a w meczu z Grecja dal ciała bo nie zrobił zmian  ...

 
Byle nie Brożek  Shocked

np. Grosik. Wolski
każdy z nich dal by trochę świeżości
Zapisane

"lepiej się z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć"
jarek001

Wiadomości: 682


Płońsk


« Odpowiedz #306 : 08 Czerwca 2012, 22:38:04 »

Polska - Rosja... to będzie pogrom. Chyba trzeba będzie kupić krople nasercowe albo iść na ryby.
Zapisane



Fan jerkowania.
spin1

Wiadomości: 133


Łódź


« Odpowiedz #307 : 08 Czerwca 2012, 23:24:31 »

Polska - Rosja... to będzie pogrom. Chyba trzeba będzie kupić krople nasercowe albo iść na ryby.

 Jak pójdziesz na ryby to i tak nie rozłożysz nawet wędki , tylko będziesz wydzwaniał z pytaniem o wynik , więc chyba lepiej zaopatrzyć się w krople Beer Beer Beer i zostać z "gałami" wlepionymi w TV i się leczyć.
Zapisane
wojciiech

Wiadomości: 558


Ostrów/Toruń


« Odpowiedz #308 : 09 Czerwca 2012, 00:02:12 »

Polska - Rosja... to będzie pogrom. Chyba trzeba będzie kupić krople nasercowe albo iść na ryby.

Bez urazy Jarek, ale kibice z takim podejściem nie są potrzebni tej kadrze Smiley

A gdybyś uważnie przyglądał się Rosji, to zauważyłbyś, że tacy wspaniali to oni nie byli...
Zapisane
jarek001

Wiadomości: 682


Płońsk


« Odpowiedz #309 : 09 Czerwca 2012, 08:21:13 »

Ja nie kibicuje temu zespołow ;->i. Proszę tylko nie myślcie że nie jestem patriotą (choć dla mnie to puste pojęcie nie odzwierciedlające moich prawdziwych uczuć do ojczyzny) bo nie kibicuje zespołowi którego część składu, bynajmniej moim zdaniem powinna oglądać euro z kanapy np. Perquis. A wczorajszy mecz pokazał że zawodnicy są bez formy mimo swojego młodego wieku, coś takiego jak obrona nie istnieje, Lewandowski nie jest wcale taki super. A najśmieszniejsze jest to że sądziłem że reprezentacja Smudy i PZPN-u wygra z Grekami(mimo wszystko najsłabszym zespołem w grupie a teraz najgorszym zespołem w grupie jest Polska) a tutaj zooonk. Grając z przewagą jednego zawodnika nie potrafili zrobić ani jednej akcji bramkowej za to Grecy tak i Smuda dziś musi dziękować Bogu za ten remis. To wszystko o czymś świadczy.
A Rosja wygra z reprezentacją nazwijmy to Polski bez dwóch zdań, ich gra była skuteczna, piękna a zawodnicy Rosji mi zaimponowali zapałem do gry, chęcią zwycięstwa, umiejętnościami i przede wszystkim formą. Czyli w zasadzie wszystkim czego zespół Smudy nie ma. Mi zaimponowali po prostu, owszem Wojtku gra Polski w pierwszej połowie była ładna itd ale druga połowa pokazała co ten zespół ma "najlepszego" w swoich umiejętnościach. Dobrze że ten Tytoń jest...
Zapisane



Fan jerkowania.
wojciiech

Wiadomości: 558


Ostrów/Toruń


« Odpowiedz #310 : 09 Czerwca 2012, 11:05:22 »

Dobra, nie będę się bawił w zbijanie takich argumentów.

Coś z mojej strony.
Niesamowicie mi zaimponowali chłopacy w pierwszych trzydziestu minutach. Było tak jak ma być zawsze, z wysokim pressingiem, podwojeniami, Murawski rewelacja(szkoda, że Grek wyjął jego strzał), Polanski też całkiem całkiem,  piłka po ziemi w pomocy, potem obiegi skrzydłem albo dalej ziemia - i ostre dośrodkowania.

W głowach przegrali ten mecz, po trzydziestej minucie siedli i dali Grekom grać - i wyszło jak wyszło. Dla mnie mecz zawalił Szczęsny - swoim głupim wyjściem przy pierwszej bramce dla Greków, przy kartce też zachował się głupawo... powinien stracić miejsce w kadrze do czasu, aż przestanie gwiazdorzyć i fotografować się z tatusiem na okładki gazet.

A Grecy pokazali, że takimi waflami, jak ich ochrzciliśmy to oni nie są. Nie są dobrymi piłkarzami, są za to mądrzy. Gol z niczego, umiejętne wymuszanie wolnych, przeciąganie gry.


A Rosjanie petardy - fakt. Ale mocno schematyczni, jak im się pochowa te uliczki w które Arshavin wpuszcza napastników to nie będą już tacy cwani. Czesi mogli zostawiać jeszcze większe dziury na skrajach pola karnego, to byłoby 10:1. A Cech przynajmniej jedną z tych czterech bramek miał na rękawicach, do wypiąstkowania.

Szkoda dopingu na Narodowym, bo był piknikowy, nie tak powinno to wyglądać. Grecy powinni się posrać przy takiej ilości kibiców, a było jak było.
Oby do wtorku, po cichu liczę na remis i lepszą grę naszych.


Z dobrych wiadomości - od października Liga Mistrzów co tydzień w TVP - wreszcie dominacja N przerwana ok
Zapisane
jarek001

Wiadomości: 682


Płońsk


« Odpowiedz #311 : 09 Czerwca 2012, 11:37:35 »

Dobra, nie będę się bawił w zbijanie takich argumentów.
...

Z dobrych wiadomości - od października Liga Mistrzów co tydzień w TVP - wreszcie dominacja N przerwana ok
Fakt nie ma o co się kłócić Wojtku :-) choć My Polacy uwielbiamy sprzeczki, kłótnie :-P taka Nasza narodowa fanaberia Beer
A kolejny mecz będzie sprawdzianem... A co do piknikowania to fakt, flaga Polski z logiem tyskiego to wszystko czego można się spodziewać po kibicach.
A tak się bawią kibice rosji... http://www.youtube.com/watch?v=fw6eVEMO-KI ścierwa.
Zapisane



Fan jerkowania.
Morfi

Wiadomości: 1485


Zabrze

Silesian Casting Team


« Odpowiedz #312 : 09 Czerwca 2012, 11:38:26 »

....
Szkoda dopingu na Narodowym, bo był piknikowy, nie tak powinno to wyglądać. Grecy powinni się posrać przy takiej ilości kibiców, a było jak było.
Oby do wtorku, po cichu liczę na remis i lepszą grę naszych.
...

też myślałem że stadion będzie wrzał !  a tu lipa Undecided
tylko trzeba sobie zdać sprawę, że zdecydowana większość osób na stadionie to "niedzielni kibice" a nie zagorzali fani z klubowych boisk Wink

Pozdrawiam,
Paweł
Zapisane
drodox

Wiadomości: 621


podlaskie

Niech Zyje ABU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


« Odpowiedz #313 : 11 Czerwca 2012, 07:54:41 »

Panowie masakra na szczęście blisko mają do domu więc problemu z powrotem nie będzie to co zrobił Smuda to jest po prostu sabotaż i wygrany mecz o mało nie przegraliśmy może ktoś wie czemu zmian nie było i taki skład grał do końca ?
Zapisane
Kiersnowski Artur

Wiadomości: 1770


Koniec żartów Panowie. Zaczęły się schody


« Odpowiedz #314 : 11 Czerwca 2012, 08:07:44 »

I tą flagą z logiem Tyskiego powinna się zająć prokuratura, bo to podpada pod paragraf. Pamiętacie jaka afera była gdy trener Małysza, Austryjak, na fladze Polskiej miał jakieś logo? Już nie pamiętam czyje. Co do kadry potwierdza się to co już od dawna mówiłem i pisałem, nawet w tym wątku, to niektórzy linczować zdaje się mnie chcieli Wink Wink. Szkoda czasu na papraków, i to się nijak ma do patriotyzmu.

P.S.
http://www.joemonster.org/filmy/45086/Piatek_The_Series_Mocne_slowa_o_EURO_

I ten komentarz wystarczy za wszystko.
« Ostatnia zmiana: 11 Czerwca 2012, 09:25:59 wysłane przez Kiersnowski Artur » Zapisane

Strony: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 80 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!