http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
16 Maja 2024, 13:27:05

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Off Topic (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  To był mecz
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 80 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: To był mecz  (Przeczytany 259120 razy)
boczek

Wiadomości: 84


Gdańsk


« Odpowiedz #345 : 18 Czerwca 2012, 08:42:11 »

Oj Logan, pojechałeś trochę z tymi WF-stami.  Wink  Nie ma co do jednego wora wszystkich wrzucać. Osobiście znam dwóch nauczycieli tej specjalności, którzy dają z siebie wszystko. Wyniki mają tez doskonałe jak na warunki w jakich pracują.


Oftop...
PS.; Rozwój fizyczny młodego człowieka ważnym jest, wiadomo lecz zamiast 5% "łorlików" można było zainwestować w rozwój matematyczno-techniczny młodych dzieci. Ot chociażby koła modelarskie, koła zainteresowań technicznych. nauka logicznego myślenia w życiu lepiej się przydaje, niż "piłka kopana". Inżynierów/techników będzie procentowo więcej niż zawodowych piłkarzy.  Maksyma "igrzysk i chleba" sprawdza się wtedy, gdy jest chleb a nie tylko igrzyska. Ale to temat przy  Beer.


Zapisane
Kiersnowski Artur

Wiadomości: 1770


Koniec żartów Panowie. Zaczęły się schody


« Odpowiedz #346 : 18 Czerwca 2012, 08:50:26 »

Tomek po części zgadzam się z Tobą. Przede wszystkim to media kształtują mody. Jak by został położony nacisk na Siatkówkę, Ręczną (wczoraj nasza reprezentacja zakwalifikowała się do MŚ 2013) czy inne sporty i byłoby ich dużo więcej niż marnej kopanej, to moda by się zmieniła. Ale Radośni Kibice Siatkówki, którzy się bawią i cieszą, nie robią napierdalanek i ustawek, to nie jest news, a to że wszyscy, praktycznie cały świat i wszystkie drużyny siatkówki jakie u nas grały, twierdzą że nigdzie nie spotkali się z takim kibicowaniem jak w Polsce, nawet wielka Brazylia twierdzi że nasi kibice są lepsi niż ich. Tak nawiasem znawcy tematu twierdzą że Polska Liga Siatkówki znajduje się w czołowej światowej trójce. Wyżej stawiają Włoską, która jest lepsza i Rosyjską która jest najbogatsza.
Lepiej pokazać bandytów w szalikach i roztrąbić bo to jest news. Acha proszę odrożnić bandytów w szalikach od normalnych radosnych teraz smutnych kibiców kopanej. Ich też nie pokazują, bo to nie jest news. To jest właśnie chore. Ja tam wolę o wiele bardziej Siatkówkę czy Ręczną.

Taki dowcipek najnowszy a propo wf-stów.
Świebodzin.
 W tamtejszej szkole podstawowej doszło do bójki między nauczycielem WF a Zajęć Praktyczno-Technicznych. Wygrał pan od ZPT.
 Wprawdzie karate to karate, ale co młotek, to młotek!
Zapisane

jarek001

Wiadomości: 682


Płońsk


« Odpowiedz #347 : 18 Czerwca 2012, 09:57:29 »

Arku, nie daj się zwieść przekazom medialnym z wydarzeń min. przed meczem z Rosją bo to jest zakłamany obraz tego co działo się na meczu. Nie trzeba długo szukać zdjęć czy filmików jak wszyscy razem się bawaili. A tego by nie było gdyby Gronkiewicz Watz nie pozwoliła na przemarsz ruskich z czerwonymi szmatami przez miasto. Teraz tylko czekać aż tusk obarczy za złe wyniki reprezentacji ultrasów...
Inna sprawa jest taka że w sport a w zasadzie rywalizacja zawsze zastępowała te bardziej negatwyne wydarzenia jak wojny itp. działo się tak od tysięcy lat zaczeło się od olimiad greckich i trwa do dziś. Od sportu nie można oddzielić emocji nawet tych skrajnych, dzięki właśnie emocjom ludzie dopingują swoje drużyny a że burdy się dzieją nie są niczym nadzwyczajnym. To są poprostu męskie zachowania tylko prawidzwy facet ma na tyle odwagi by dostać w ryj i się nie rozpłakać odrazu.

Polecam ten link Grafa
Zapisane



Fan jerkowania.
Wojti

Wiadomości: 1184


Gdynia

trolling for pike


WWW
« Odpowiedz #348 : 18 Czerwca 2012, 15:29:52 »

....... Wiesz jak to jest z WFistami? Jak nie potrafisz zrobić nic konstruktywnego to idziesz uczyć do szkoły, jak nie potrafisz nawet tego to idziesz uczyć WFu (nie mam nic do WFistów, takie powiedzonko krąży w środowisku nauczycielskim).

@Logan
no to pojechałeś po całości   Grin Grin Grin

myślę, ze wyciąganie na gorąco wniosków na temat Euro nie ma sensu
ja z niecierpliwością czekam na kolejne mecze (mam swojego faworyta  ok)


"Piłka nożna to taka dyscyplina, gdzie na boisku gra 22 zawodników, ale zawsze wygrywają Niemcy."

« Ostatnia zmiana: 18 Czerwca 2012, 21:19:02 wysłane przez Wojti » Zapisane

"lepiej się z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć"
Wojti

Wiadomości: 1184


Gdynia

trolling for pike


WWW
« Odpowiedz #349 : 21 Czerwca 2012, 22:59:08 »

jakoś cicho się zrobiło w tym wątku
czyżby po odpadnięciu Polski wszyscy definitywnie przestawili się na właściwy tor czyli wędkarstwo?  Laughing

no cóż Ronaldo dziś nosa utarł co po niektórym co go krytykowali i wygwizdywali z trybun ok
Zapisane

"lepiej się z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć"
Logan

Wiadomości: 1985


Bydgoszcz

Machaj wendą, ryby będą!


« Odpowiedz #350 : 22 Czerwca 2012, 07:39:12 »

Ja tam nie wiem co oni mają do tego gościa. Jak ktoś chce płacić takie pieniądze za jego grę to niech płaci. Szkoda tylko, że sędziowie nie są ponad tym i często jak jest faul na Ronaldo (nawet całkowicie oczywisty) to i tak nie gwiżdżą.

Niemniej widać było po piłkarzach, że faza grupowa dała im w kość.
Zapisane

Mój dziadek mówił: Do byka nie podchodź od przodu, do konia od tyłu, a do idioty nie podchodź w ogóle...
Kiersnowski Artur

Wiadomości: 1770


Koniec żartów Panowie. Zaczęły się schody


« Odpowiedz #351 : 22 Czerwca 2012, 08:13:08 »

A ja czekam na Finał LŚ w siatce, na początku lipca będzie rozgrywany.
Zapisane

jarek001

Wiadomości: 682


Płońsk


« Odpowiedz #352 : 22 Czerwca 2012, 08:16:43 »

A ja czekam na Finał LŚ w siatce, na początku lipca będzie rozgrywany.
ok Beer

Zapisane



Fan jerkowania.
Szkwał

Wiadomości: 439


Skawina małopolskie


« Odpowiedz #353 : 22 Czerwca 2012, 09:29:22 »

 Finałowy turniej Ligi Światowej to będzie piękna impreza, ale i zarazem próba sił przed olimpiadą. Trzymam kciuki za naszych ok
Zapisane
Kiersnowski Artur

Wiadomości: 1770


Koniec żartów Panowie. Zaczęły się schody


« Odpowiedz #354 : 22 Czerwca 2012, 11:55:38 »

Ja na finał LŚ doczekać się nie mogę. Jak by nie bylo nasi są realnymi kandydatami do zwycięstwa zarówno w LŚ jak w IO. Miejsce poza podium na pewno będzie porażką, tak mi się wydaje.
Zapisane

Szkwał

Wiadomości: 439


Skawina małopolskie


« Odpowiedz #355 : 22 Czerwca 2012, 13:19:01 »

Zgadzam się że są kandydatami do zwycięstwa. Ale samo to nie wystarczy. Chłopaki muszą naprawdę dobrze zawalczyć. A mają godnych przeciwników.
Zapisane
jarek001

Wiadomości: 682


Płońsk


« Odpowiedz #356 : 22 Czerwca 2012, 13:27:28 »

Wszyscy się śmieją z ronaldo... ten typ nie jest nic lepszy. Zaraz padną oskarżenia o rasizmlol
Zapisane



Fan jerkowania.
Kiersnowski Artur

Wiadomości: 1770


Koniec żartów Panowie. Zaczęły się schody


« Odpowiedz #357 : 22 Czerwca 2012, 13:40:31 »

Zgadzam się że są kandydatami do zwycięstwa. Ale samo to nie wystarczy. Chłopaki muszą naprawdę dobrze zawalczyć. A mają godnych przeciwników.

To oczywiste.
Zapisane

PLECIONA

Wiadomości: 679


Denmark

ZIG ZAG Action!


WWW
« Odpowiedz #358 : 27 Czerwca 2012, 20:47:21 »

Dziś obstawiam 1:1 i rozstrzygnięcie w karnych. Zakład o  Beer?
Zapisane
Włodas

Wiadomości: 443


Warszawa


« Odpowiedz #359 : 27 Czerwca 2012, 22:36:25 »

Dziś obstawiam 1:1 i rozstrzygnięcie w karnych. Zakład o  Beer?

OK  Laughing
Zapisane

Nie mogę zasnąć w nocy, jak sobie pomyślę, że po mojej śmierci, żona sprzeda cały mój sprzęt wędkarski po cenie za którą myśli, że go kupiłem. Laughing Laughing Laughing
Strony: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 80 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!