http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
16 Maja 2024, 07:53:17

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Off Topic (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  To był mecz
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 80 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: To był mecz  (Przeczytany 259107 razy)
Jeziorm 1

Wiadomości: 27


« Odpowiedz #525 : 20 Listopada 2012, 15:43:46 »

Nie przesadzałbym z tym zachwytem nad dopingiem bo na mecz z dużą kosą przyszło 40 tyś ludzi i to nie dziwi, ale są czasy jakie są i większośc stadionów jest pozamykana i dużo ekip nie może sie pokazać, więc pisanie że leszek najlepszy to gruba przesada , oczywiście tego dnia w poznaniu byli najlepsi Smiley


kiedyś taki mecz - legia-leszek wywoływał mega emocje i było naprawde ciekawie a teraz troche gazet w powietrze, oprawa ( dosyć słaba) i to tyle....szkoda , czasy fejsbuka nadeszły...

wynik sportowy pomijam bo ta liga jest taka dziwna że pewnie dzisiaj legia mogłaby pyknąć lecha 2:0, ta liga jest nieprzewidywalna, bo to EKSTRAKLASA
Zapisane
jaca

Wiadomości: 3661


Jelenia Góra

multi-obsesja


« Odpowiedz #526 : 20 Listopada 2012, 16:22:31 »

Nie przesadzałbym z tym zachwytem nad dopingiem bo na mecz z dużą kosą przyszło 40 tyś ludzi i to nie dziwi, ale są czasy jakie są i większośc stadionów jest pozamykana i dużo ekip nie może sie pokazać, więc pisanie że leszek najlepszy to gruba przesada , oczywiście tego dnia w poznaniu byli najlepsi Smiley


kiedyś taki mecz - legia-leszek wywoływał mega emocje i było naprawde ciekawie a teraz troche gazet w powietrze, oprawa ( dosyć słaba) i to tyle....szkoda , czasy fejsbuka nadeszły...

wynik sportowy pomijam bo ta liga jest taka dziwna że pewnie dzisiaj legia mogłaby pyknąć lecha 2:0, ta liga jest nieprzewidywalna, bo to EKSTRAKLASA
to przedstaw porównywalny klub kibica, chyba nie wiesz o czym piszesz 

' naprawde ciekawie a teraz troche gazet w powietrze " kilka gazet to ja miałem pociętych a takich jak ja było blisko 30 000 kiboli  Grin
Zapisane

Życie jest jak bieg na sto metrów, im szybciej biegniesz tym szybciej się kończy
Jeziorm 1

Wiadomości: 27


« Odpowiedz #527 : 20 Listopada 2012, 19:41:33 »

Przyjacielu uwierz mi że wiem co mówie:)

jest około 10 ekip które są na podobnym poziomie (ultras) a kilka jest lepszych od amici a kto to każdy wie jeśli siedzi w polskim klimacie

ps gazety były a race gdzie? dogadaliście sie w klubie że zamiast rac pójda gazety? mniejsze zło? Smiley

teraz dopiero zobaczyłem lokalizacje - Jelenia Góra , jaca Ty na kolejorza śmigasz?
Zapisane
YacoszeK

Wiadomości: 523


Dąbrowa Górnicza \ Katowice


« Odpowiedz #528 : 20 Listopada 2012, 19:51:10 »

Race... Czemu kibole nie są w stanie zrozumieć, że race są zabronione i klub płaci kary za "inteligentów", którzy tworzą tego typu "oprawę" meczów?Huh?? Fajnie zrobić oprawę z racami, ogniskiem, a co tam - spalmy stadion będzie super na youtube wyglądał i to będzie prawdziwa oprawa... Bez jaj... Smiley

Kibice Lecha zrobili coś innego, coś zgodnego z przepisami, których klub musi przestrzegać (jakie by one nie było, to są to przepisy) - za to należy im się szacunek. Nie musisz ich kochać, lubić, podziwiać - ani Lecha, ani Amici Wink - ale szacunek im się po prostu należy.
Zapisane

Pozdrawiam,
Jacek
jarek001

Wiadomości: 682


Płońsk


« Odpowiedz #529 : 20 Listopada 2012, 20:29:33 »

Istniejej wiele teorii spiskowych... zamach na WTC, grupa bildberg, rodzina Rotschildów itd.
Jedną taka teoria krąży po Polsce że od jednej racy może ktoś lub coś spłonąć czy użycie takiej racy grozi okaleczeniem innych osób.
A tak przy okazji widział ktoś albo słyszał ktoś wieści na temat spalonego stadionu czy poważnych uszkodzeń ciała związanych z użyciem takiej racy?

Wiele widziałem, wiele słyszałem ale nigdy nie widziałem żeby coś komuś się stało na stadionie nie z jego winy.
Takie zakazy są nielogiczne na takiej samej podstawie moglibyśmy zakazać stosowania haczyków i kotwiczek bo wędkarzowi możę coś się stać. A z pewnością wśród nas jest więcej ludzi którzy wylądowało w szpitalu po skaleczeniu na rybach niż kiboli po wystrzale racy.
Zabrońmy posiadania broni bo rośnie zagrożenie z strony napadu z bronią w ręku. Polecam wszystkie artykuły na temat broni i napadów z bronią w ręku na przykładzie szwajcarii.
Zabrońmy szybkiego jeżdzenia! Niech wszyscy jadą 40km/h na autrostradzie a w mieście 10m/h. Będzie mniej wypadków.

Patrząc w ten sposób oprawa lecha podczas meczu też mogła spowodować zagrożenie na stadionie. Pomyślcie co mógłby zrobić jeden niedopałęk jeden kiep. Przecież to cały stadion mógłby się spalić! Oczywiście pisze to z sarkastycznym uśmiechem na twarzy.

Od racy nie jest w stanie się zapalić flaga z materiału nawet synetycznego a stadion ma spłonąć.. no na Boga.


a tak pokazują obecne media sytuacje z kibolami...
Zapisane



Fan jerkowania.
Jeziorm 1

Wiadomości: 27


« Odpowiedz #530 : 20 Listopada 2012, 20:55:25 »

Race... Czemu kibole nie są w stanie zrozumieć, że race są zabronione i klub płaci kary za "inteligentów", którzy tworzą tego typu "oprawę" meczów?Huh?? Fajnie zrobić oprawę z racami, ogniskiem, a co tam - spalmy stadion będzie super na youtube wyglądał i to będzie prawdziwa oprawa... Bez jaj... Smiley

Kibice Lecha zrobili coś innego, coś zgodnego z przepisami, których klub musi przestrzegać (jakie by one nie było, to są to przepisy) - za to należy im się szacunek. Nie musisz ich kochać, lubić, podziwiać - ani Lecha, ani Amici Wink - ale szacunek im się po prostu należy.

Yacoszek inteligencie zlituj sie , co Ty piszesz? byłes chociaz na jednym meczu piłkarskim z oprawą , mega dopingiem itd?

Widziałe Twoje wpisy o siatkówce, no cóż to co dla nas jest pdłoga dla kogoś jest sufitem

ps jazda powyżej predkosci dozwolonych w polsce i nie tylko tez jest zabroniona, chciałbym żebys o tym pamietał jeżdząc autem Smiley


ps 2 spalmy stadion- widziałeś kiedyś spalony stadion, race miałes w ręce?
Zapisane
Jeziorm 1

Wiadomości: 27


« Odpowiedz #531 : 20 Listopada 2012, 20:57:32 »

Jarek nawet nie zauważyłem Twojego wpisu, szacun kolego, napisałes samą prawdę, a ostatnie zdjecie jest zajebiste Smiley
Zapisane
jaca

Wiadomości: 3661


Jelenia Góra

multi-obsesja


« Odpowiedz #532 : 20 Listopada 2012, 21:44:06 »

Przyjacielu uwierz mi że wiem co mówie:)

jest około 10 ekip które są na podobnym poziomie (ultras) a kilka jest lepszych od amici a kto to każdy wie jeśli siedzi w polskim klimacie

ps gazety były a race gdzie? dogadaliście sie w klubie że zamiast rac pójda gazety? mniejsze zło? Smiley

teraz dopiero zobaczyłem lokalizacje - Jelenia Góra , jaca Ty na kolejorza śmigasz?
a co...? jeden lubi córkę drugi teściową a ja wolę obie  Grin
Zapisane

Życie jest jak bieg na sto metrów, im szybciej biegniesz tym szybciej się kończy
Jeziorm 1

Wiadomości: 27


« Odpowiedz #533 : 20 Listopada 2012, 21:50:26 »

spoko Wink
Zapisane
YacoszeK

Wiadomości: 523


Dąbrowa Górnicza \ Katowice


« Odpowiedz #534 : 21 Listopada 2012, 06:53:20 »

jarek001 - istnieje coś takiego jak sarkazm, ironia... Wink  Beer
Zapisane

Pozdrawiam,
Jacek
YacoszeK

Wiadomości: 523


Dąbrowa Górnicza \ Katowice


« Odpowiedz #535 : 21 Listopada 2012, 07:05:07 »

Race... Czemu kibole nie są w stanie zrozumieć, że race są zabronione i klub płaci kary za "inteligentów", którzy tworzą tego typu "oprawę" meczów?Huh?? Fajnie zrobić oprawę z racami, ogniskiem, a co tam - spalmy stadion będzie super na youtube wyglądał i to będzie prawdziwa oprawa... Bez jaj... Smiley

Kibice Lecha zrobili coś innego, coś zgodnego z przepisami, których klub musi przestrzegać (jakie by one nie było, to są to przepisy) - za to należy im się szacunek. Nie musisz ich kochać, lubić, podziwiać - ani Lecha, ani Amici Wink - ale szacunek im się po prostu należy.

Yacoszek inteligencie zlituj sie , co Ty piszesz? byłes chociaz na jednym meczu piłkarskim z oprawą , mega dopingiem itd?

Widziałe Twoje wpisy o siatkówce, no cóż to co dla nas jest pdłoga dla kogoś jest sufitem

ps jazda powyżej predkosci dozwolonych w polsce i nie tylko tez jest zabroniona, chciałbym żebys o tym pamietał jeżdząc autem Smiley


ps 2 spalmy stadion- widziałeś kiedyś spalony stadion, race miałes w ręce?


1 - Tak byłem na takich meczach - zrezygnowałem. (Widzę, że nie czytałeś wszystkich moich postów w tym wątku...)

2 - Proszę nie obrażać - tekst o podłodze i suficie jest mocno nie na miejscu...

3 - Prędkość prędkością, a mandaty powinny być tak wysokie jak w pozostałych krajach Europy... Jakoś po wyjeździe z Polski Polak potrafi jechać zgodnie z przepisami...

4 - sarkazm, ironia - wiem powtarzam się, ale skoro nie każdy to widzi...  A spalony stadion - tak, widziałem jak się zaje@@@ jara sektor w czasach fantastycznego dopingu i demolowania wszystkiego co się da z okazji spotkania z kibicami drużyny gości...

Wytłumaczcie mi w takim razie jedno... Skoro jesteście wielkimi fanami swoich zespołów (i za to Szacun ode mnie) i tworzycie oprawę meczów z racami, petardami itp. - i za to są nakładane na klub kary finansowe, a z drugiej strony większość klubów boryka się z problemami finansowymi - to czemu sami dobijacie swoje kluby finansowo? Kasy w klubie nie ma, a co tam, odpalimy race, będzie fajnie  i parę tysięcy złociszy klub zapłaci kary za to - co z tego, że nie mają kasy na takie kary Smiley

Lech/Amica zrobiła coś innego - ale należy ich zmieszać z błotem bo są Lechem/Amicą... Nie jestem ich wiernym kibicem, nawet żadnym ich kibicem nie jestem Wink ale potrafię docenić to, co tworzą podczas meczów u siebie.

Zapisane

Pozdrawiam,
Jacek
jarek001

Wiadomości: 682


Płońsk


« Odpowiedz #536 : 21 Listopada 2012, 08:25:39 »

jarek001 - istnieje coś takiego jak sarkazm, ironia... Wink  Beer
:-)  Beer Laughing
nowy zarząd chce zliberalizowac obecne prawo na stadionach także race wrócą na stadiony.

Takie hasło powinno przyświecać meczom a nie walka z kibolami. Widać po przykładzie legi warszawa która mimo że posiada największe zaplecze kibiców w Polsce nie może uzbierać pełnego stadionu. Dlaczego? Zakazy z strony ITI - którym nie odpowiadają opraway często wymierzone w pewną gazete czy w kierunku samego TVN-u. Co się stało jak została zamknieta żyleta.
Przypomnijmy sobie modlitwe z filmu "Dzień świra" - jak ktoś się dobrze bawi trzeba mu tą zabawe zabrać i liczyć że ktoś inny sie tym zainteresuje. W podobnej atmosferze był rozgrywany mecz o super puchar Polski - kiboli nie było ani nikogo innego.
A dumne hasła które ciągle przewijają się w TV i innych mediach że kibole to ludzie najgorosi itp i że na mecz nie można przyjść z rodziną co jest absolutnym kłamstwem, są lansowane i pogłebiają stereotypy.
Bez kiboli nie ma Polskiej ligi, żadnej. Dlatego odrobina szacunku dla środowisk które jako jedyne jest się w stanie zaangażować by pojechać na mecz 6000km się należy. Bo często Ci ludzie nie mają nic więcej. Często żyją w biedzie, bez perspektyw i gdy coś im się nie podoba i mówią wprost są za to ganieni i prześladowani. Bo piłka to ich całe życie.
Ci ludzie potrafią ostatni grosz zainwestować w wypad na mecz, zorganizować super oprawy i do tego dobrze się bawić. Za to są prześladowani. Zainteresujcie się sprawa Starucha - 3miesiące siedział w areszcie bez postawionego zarzutu! teraz o 3 dowody robią problem choć własciciele owych dowodów nie zgłaszają żadnych roszczeń wobec Starucha. To jest normalne?
Problem leży tutaj tv, gazety i opnia publiczna zamiast zająć się poważnymi problemami jak rosnąca góra zobowiązań przedsiębiorstw wobec siebie i niemożność uregulowania ich które zagrażają w bardzo poważny sposób gospodarce (np. w branży spożywczej już 50% faktur jest regulowana w terminie powyżej 30dni) czy cichym przez nikogo nie nagłasnianym problemie w postaci ZUS-u.  Ciekawostaka... wiecie że program informatyzacji ZUS-u kosztował tyle samo co projekt wysłania sondy badawczej na Marsa przez NASA? dziekuje za uwage
Zapisane



Fan jerkowania.
YacoszeK

Wiadomości: 523


Dąbrowa Górnicza \ Katowice


« Odpowiedz #537 : 21 Listopada 2012, 09:25:52 »

jarek001 -  Beer

Jeśli zarząd wreszcie zmądrzeje i pozdejmuje niekoniecznie słuszne zasady - to będzie to ruch w bardzo dobrą stronę.

Szacunek należy się ludziom (kibolom), o których piszesz. I ten Szacunek dla nich mam (celowo z dużej litery).
Kiedyś już o tym dyskutowaliśmy i zgodziliśmy się ze sobą, choć różnie patrzymy na sprawy kibiców Smiley

Jak najbardziej jestem za tym, żeby piłka była dla kibiców, a nie dla sponsorów, zarządu, prezesa... Tu też się zgadzamy Smiley
Ale skoro prezes, sponsor płaci - to wprowadza swoje, często chore, zasady - zamykanie sektorów, ograniczenia, walka z kibicami własnego klubu... Gdzie sens??

Mediom zawsze łatwiej napisać, że kibol to samo zło, że to co złe to przez niego... To jest medialne i dobrze się sprzedaje... A że prawda jest "odrobinę" inna - co z tego... Skoro lepiej sprzeda się "inna" rzeczywistość, to po co pisać niewygodną prawdę?? (Mam na myśli wyłącznie sprawy związane z kibicami i sportem - nie są to słowa naruszające choćby w najmniejszym stopniu sprawy polityczne).
Zapisane

Pozdrawiam,
Jacek
Jeziorm 1

Wiadomości: 27


« Odpowiedz #538 : 21 Listopada 2012, 09:51:02 »

Race... Czemu kibole nie są w stanie zrozumieć, że race są zabronione i klub płaci kary za "inteligentów", którzy tworzą tego typu "oprawę" meczów?Huh?? Fajnie zrobić oprawę z racami, ogniskiem, a co tam - spalmy stadion będzie super na youtube wyglądał i to będzie prawdziwa oprawa... Bez jaj... Smiley

Kibice Lecha zrobili coś innego, coś zgodnego z przepisami, których klub musi przestrzegać (jakie by one nie było, to są to przepisy) - za to należy im się szacunek. Nie musisz ich kochać, lubić, podziwiać - ani Lecha, ani Amici Wink - ale szacunek im się po prostu należy.

Yacoszek inteligencie zlituj sie , co Ty piszesz? byłes chociaz na jednym meczu piłkarskim z oprawą , mega dopingiem itd?

Widziałe Twoje wpisy o siatkówce, no cóż to co dla nas jest pdłoga dla kogoś jest sufitem

ps jazda powyżej predkosci dozwolonych w polsce i nie tylko tez jest zabroniona, chciałbym żebys o tym pamietał jeżdząc autem Smiley


ps 2 spalmy stadion- widziałeś kiedyś spalony stadion, race miałes w ręce?


1 - Tak byłem na takich meczach - zrezygnowałem. (Widzę, że nie czytałeś wszystkich moich postów w tym wątku...)

2 - Proszę nie obrażać - tekst o podłodze i suficie jest mocno nie na miejscu...

3 - Prędkość prędkością, a mandaty powinny być tak wysokie jak w pozostałych krajach Europy... Jakoś po wyjeździe z Polski Polak potrafi jechać zgodnie z przepisami...

4 - sarkazm, ironia - wiem powtarzam się, ale skoro nie każdy to widzi...  A spalony stadion - tak, widziałem jak się zaje@@@ jara sektor w czasach fantastycznego dopingu i demolowania wszystkiego co się da z okazji spotkania z kibicami drużyny gości...

Wytłumaczcie mi w takim razie jedno... Skoro jesteście wielkimi fanami swoich zespołów (i za to Szacun ode mnie) i tworzycie oprawę meczów z racami, petardami itp. - i za to są nakładane na klub kary finansowe, a z drugiej strony większość klubów boryka się z problemami finansowymi - to czemu sami dobijacie swoje kluby finansowo? Kasy w klubie nie ma, a co tam, odpalimy race, będzie fajnie  i parę tysięcy złociszy klub zapłaci kary za to - co z tego, że nie mają kasy na takie kary Smiley

Lech/Amica zrobiła coś innego - ale należy ich zmieszać z błotem bo są Lechem/Amicą... Nie jestem ich wiernym kibicem, nawet żadnym ich kibicem nie jestem Wink ale potrafię docenić to, co tworzą podczas meczów u siebie.



ad 1 no widocznie to ( mecze piłkarskie ) nie sa dla wszystkich - to akurat mnie cieszy że nie każdy smiga na mecze

ad 2 to jest jak najbardziej na miejscu

ad 3 mandaty moga byc tak wysokie np jak w szwajcarii ale zarobki tez musza byc wysokie, no chyba że Tobie taki układ pasuje, mnie nie...

ad 4 pokaz mi ten palący sie stadion przy oprawie? napewno jest jakis filmik, bo to duża sprawa musiała byc, jeśłi chodzi o niszczenie stadionów ( jakieś demolki itd) to uwierz mi że takie cymbały są srogo karane przez osoby które ogarniaja wyjazd, jak sie jedzie w 1,5 czy 2 tys ludzi nie zapanujesz nad wszystkimi, jak to na kazdej masowej imprezie wyglada..

co do kar to nie My to wymyślilismy tylko barany z pzpn i zarzadu ekstraklasy, nikt nie ma wpływu na wysokośc kar a sa one spore i nie wspólmierne do czynów. Tak poza tym legalizacja środków pirotechnicznych ( wg np zasad skandynawskich) jest śmieszna i wiekszośc grup kibicowskich sie na nia nie zgadza i nie zgodzi , więc RACE BĘDĄ !!


co takiego super robia kibice amici? nie kumam tego zachwytu Smiley

tak wogóle to dajmy spokój z ta dyskusją bo ani ja Ciebie ani Ty mnie nie przekonasz do swoich opinii, pozdrawiam i zdrowia zyczę  Beer
Zapisane
jarek001

Wiadomości: 682


Płońsk


« Odpowiedz #539 : 21 Listopada 2012, 10:13:10 »

Mediom zawsze łatwiej napisać, że kibol to samo zło, że to co złe to przez niego... To jest medialne i dobrze się sprzedaje... A że prawda jest "odrobinę" inna - co z tego... Skoro lepiej sprzeda się "inna" rzeczywistość, to po co pisać niewygodną prawdę?? (Mam na myśli wyłącznie sprawy związane z kibicami i sportem - nie są to słowa naruszające choćby w najmniejszym stopniu sprawy polityczne).
Masz absolutną racje.
Gdy ludzie bezmyślnie zapatrzeni w media oceniają środowiska jako przestepców w między czasie trwają akcje kibiców które pomagają innym np. Stali Stalowa Wola która obecnie zbiera ciuchy dla najbiedniejszych. A media co...
Zapisane



Fan jerkowania.
Strony: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 80 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!