http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
16 Maja 2024, 13:59:06

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Off Topic (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  To był mecz
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 80 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: To był mecz  (Przeczytany 259120 razy)
jarek001

Wiadomości: 682


Płońsk


« Odpowiedz #615 : 27 Lutego 2013, 08:29:50 »

To nie jest tak Tomku.
Wszystkie czołowe zespoły europy mają ogromne budżety finansowe, ogromne zaplecze szkoleniowe i o wiele większe długi.
Praktycznie nikt z poza gorna tych zespołów nie jest w stanie rywalizować z czołówką, kolejnym faktem jest to, że więcej takich zespołów już nie będzie.
W Polsce się to zmienia, jednak zmiany często idą w złym kierunku, dodatkowo medialne zamieszanie dotyczące reprezentacji też nie służy rozwijaniu piłki.

Fakt jest taki, że nigdy nie będzie w Polsce zespołu na poziomie Reala czy barcelony.
Teraz warto sobie odpowiedzieć na pytanie czy piłka nożna to sport dla ludzi czy sport dla najbogatszych. Jeżeli to drugie to fakt likwidacja wszystkich lig byłaby bardzo logicznym następstem braku wyników jeżeli to pierwsze to piłka ma sens nie tylko dla piękna gry ale dlatego że oglądanie nawet potyczek na poziomie B-klasy sprawia przyjemność i tak dzieje się w realu.
Ja jestem przeciwnikiem "nowoczesnego" futbolu, bo staje się wynaturzeniem ideałów a staje się popisem najbogatszych ludzi, bogatych zawodników, których jak widać na załączonym obrazku wystarczy odciąć od podań by cały zespół przegrał. Mi się taka piłka niepodoba. Wystarczy mieć kase by mieć wyniki.
Zapisane



Fan jerkowania.
Logan

Wiadomości: 1985


Bydgoszcz

Machaj wendą, ryby będą!


« Odpowiedz #616 : 27 Lutego 2013, 08:46:39 »

Prawie wszystko się zgadza. Poza dwoma kwestiami. Pierwsza to "sprawa polska" czyli status i umiejętności naszych zawodników. Do póki związek piłkarski twierdzi, że nie odpowiada za szkolenie młodzieży, to nie mamy szans na rozsądną, dobrze wyszkoloną od podstaw kadrę. Żeby znaleźć prawdziwy talent musisz wytrenować i sprawdzić kilka tysięcy dzieciaków.

Druga kwestia to sprawa światowa. Jeżeli poświęcasz się piłce. Kilkanaście/kilkadziesiąt lat trenujesz, żeby osiągnąć szczyt. Całe swoje życie podporządkowujesz grze, to dlaczego miałbyś nie odcinać od tego kuponów? Sport to forma rozrywki. Skoro aktor, komik czy artysta może podpisywać olbrzymie kontrakty to czemu piłkarz miałby nie móc. Tak jest zresztą w każdym zawodzie. Skoro się uczysz, potem praktykujesz i jesteś w czymś dobry to chyba normalne, że chciałbyś, żeby cię ktoś doceniał.
Zapisane

Mój dziadek mówił: Do byka nie podchodź od przodu, do konia od tyłu, a do idioty nie podchodź w ogóle...
drodox

Wiadomości: 621


podlaskie

Niech Zyje ABU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


« Odpowiedz #617 : 27 Lutego 2013, 09:25:48 »

To nie jest takie proste i nie chodzi tylko o kasę są zespoły, w które kasę wlano tonami i co wyników nie ma, zawodnicy biegają po boisku pełno gwiazd ale zespołu nie tworzą, czasami tak się dzieje z reprezentacją patrz np. Holandia
ale u nas jest totalna zapaść i wcale nasi kopacze jak na swój poziom mało nie zarabiają twierdzę wręcz odwrotnie za dużo !!!!!!!!!!!!!!
ledwie taki umie kopać piłkę, to najpierw o kasę się pyta, należy posiadać talent, umiejętności i charakter aby coś sobą reprezentować wtedy docenią i zarobki odpowiednie zaproponują
w kwestii PZPN to tam sytuacja podobna do PZW, mnóstwo starych zramolałych działaczy sikających w pampersy, dużo gadania, teorii, stołków do obsadzenia i zero pracy oraz wyników ci panowie trwonią kasę marnotrawią,
 dla mnie idea związków tego typu dawno się skompromitowała i nie ma racji bytu, bo działacze jak politycy spieprzą wszystko i każde pieniądze wydadzą, sorry nie ma takiej kasy, której by nie puścili i zawsze będzie mało !!!!!!!!!!!!!!!!!
potrzebny jest etos sportu jako rozwoju pokonywania słabości, dumy, honoru bo reprezentuje swój naród i daje z siebie wszystko a nie biega na pół gwizdka bo w Borusssi to się opłaca ale w reprezentacji to się oszczędzam bo jak kontuzja to nie zarobię w klubie sorki za takie myślenie powinien gość wylecieć z kadry na zbity pysk
tak więc nie ma u nas talentów, a jak są nie umiemy wyszukać oraz wytrenować i mieć gwiazdy za to mamy archaiczną organizację związku - działaczy wydawaczy

Zapisane
jarek001

Wiadomości: 682


Płońsk


« Odpowiedz #618 : 27 Lutego 2013, 11:28:54 »

Tomek,
nie chce odcinać piłkarzy od pieniędzy bo masz absolutną racje, jesteś dobry to dobrze zarabiaj, uczciwa sprawa.

Sądze, że dopuki Polskie zespoły nie zrozumieją, młodzież to przyszłość rozwoju zespołu, zamiast kupowania średnich zawodników z lig trzeciego świata. Tylko elastyczne formy są w stanie dbać o rozwój jeżeli kasy nie ma to nie ma rozwoju.
Jednak nie ma co się dziwić, że kasy nie ma jak telewizje przekazują obraz kibiców jako psychopatów to nie ma dla kogo tworzyć super zespołów. To jest kolejny fakt, u Nas nie ma kultury kibicowania. Są środowiska które się tym interesują jednak stanowią mniejszość przykład Legii warszawa
Zapisane



Fan jerkowania.
Logan

Wiadomości: 1985


Bydgoszcz

Machaj wendą, ryby będą!


« Odpowiedz #619 : 27 Lutego 2013, 11:37:12 »

Nie wiem jak jest teraz ale przez 27 lat mieszkania w Stoicy trafiłem naprawdę niewielu kulturalnych zagorzałych kibiców L. Większość tych których znałem nie rozrabiała tylko z powodu poważnych wyroków w zawiasach i to najczęściej za włamy i rozboje czy pobicia, a nie za burdy na stadionie.
Zapisane

Mój dziadek mówił: Do byka nie podchodź od przodu, do konia od tyłu, a do idioty nie podchodź w ogóle...
drodox

Wiadomości: 621


podlaskie

Niech Zyje ABU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


« Odpowiedz #620 : 27 Lutego 2013, 13:01:27 »

No tak zapomniałem o kibicach, którzy chodzą na mecze aby oglądać czasami ustawione spotkania w swój subtelny sposób przy użyciu subtelnych przedmiotów, a te kordony znudzonych policjantów nie mają czego robić, pkp nie ma czego naprawiać ech

no ale ja no boisku nic się nie dzieje kibic się nudzi to mu głupoty do głowy przychodzą i szuka męskiej rozrywki gdzie nadmiar energii i kompleksów musi rozładować
Zapisane
jarek001

Wiadomości: 682


Płońsk


« Odpowiedz #621 : 27 Lutego 2013, 15:01:44 »

Nie wiem jak jest teraz ale przez 27 lat mieszkania w Stoicy trafiłem naprawdę niewielu kulturalnych zagorzałych kibiców L. Większość tych których znałem nie rozrabiała tylko z powodu poważnych wyroków w zawiasach i to najczęściej za włamy i rozboje czy pobicia, a nie za burdy na stadionie.
I to jest problem właśnie. Są osoby które niestety źle świadczą o środowisku i pokazanie się w takim środowisku psuje opinie wśród osób postronnych. Ja byłem ostatni raz na meczu legii jesienią z moją narzeczoną i wybawiłem się niesamowicie.
Te negatywne środowiska psują całą zabawe i zniechęcają, dodatkowo zniechęcają środowiska biznesowe. Moim zdaniem za dużo jest lig jak na nasze skromne boisko
Zapisane



Fan jerkowania.
drodox

Wiadomości: 621


podlaskie

Niech Zyje ABU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


« Odpowiedz #622 : 27 Lutego 2013, 15:26:01 »

 Grin Grin Grin działaczy i prezesów jest za dużo to im są ligi potrzebne oraz związki typu PZPN

ryba psuje się od głowy
Zapisane
Kiersnowski Artur

Wiadomości: 1770


Koniec żartów Panowie. Zaczęły się schody


« Odpowiedz #623 : 28 Lutego 2013, 18:56:31 »

Mamy złoto. Kamil Stoch wygrał konkurs na dużej skoczni,
Zapisane

pawas2

Wiadomości: 785

Warszawa


« Odpowiedz #624 : 28 Lutego 2013, 20:56:14 »

Teraz jeszcze złoto w drużynie i będzie  ok
Pozdrawiam.Paweł
Zapisane

Pozdrawiam.Paweł
Logan

Wiadomości: 1985


Bydgoszcz

Machaj wendą, ryby będą!


« Odpowiedz #625 : 22 Marca 2013, 20:53:55 »

Właśnie miałem napisać że 0:1 a tu już 0:2....  Shocked  Shocked  Shocked
Zapisane

Mój dziadek mówił: Do byka nie podchodź od przodu, do konia od tyłu, a do idioty nie podchodź w ogóle...
Buri
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 2751


Gdańsk


WWW
« Odpowiedz #626 : 23 Marca 2013, 09:28:15 »

Powinni rozgonić tych patałachów i przestać finansować z naszej kieszeni. Straciłem złudzenia, ze będziemy kiedyś mieć porządną reprezentację. Nie chodzi o to, że przegrali bo to się zdarza, ale o ich podejście. Ten się nie lubi z tym, ten za mało zarabia itd. Wynocha do klubów.
Z drugiej strony jest mój idol Kubica. Ambitny, utalentowany, utrzymywany przez sponsorów. W nowym aucie, na nowej trasie z nowym pilotem wygrywa wszystko. To jest sport i pasja!
Zapisane

Logan

Wiadomości: 1985


Bydgoszcz

Machaj wendą, ryby będą!


« Odpowiedz #627 : 23 Marca 2013, 10:11:49 »

Do Kubicy to pełen szacun. Wielu by się po takim wypadku nie pozbierało na tyle żeby dalej jeździć.
Zapisane

Mój dziadek mówił: Do byka nie podchodź od przodu, do konia od tyłu, a do idioty nie podchodź w ogóle...
jarek001

Wiadomości: 682


Płońsk


« Odpowiedz #628 : 23 Marca 2013, 10:16:20 »

Powinni rozgonić tych patałachów i przestać finansować z naszej kieszeni. Straciłem złudzenia, ze będziemy kiedyś mieć porządną reprezentację. Nie chodzi o to, że przegrali bo to się zdarza, ale o ich podejście. Ten się nie lubi z tym, ten za mało zarabia itd. Wynocha do klubów.
Zawodnicy mało tutaj zawinili, cała przegrana jest dziełem trenera. Ten skład reprezentacji jest najlepszy od lat a mimo wszystko nic nie mogą ugrać(może za wyjątkiem jakiś tam francuzów co nawet hymnu). Widać to po grze Lewandowskiego, Piszczka czy Błaszczykowskiego, że trener nie potrafi zbudować zespołu by wykorzystać możliwości zawodników. W Niemczech ten tercet gromi i oni rządzą na boisku a w reprezentacji nic nie mogą ugrać. Przestańmy się okłamywać to obecny trener, który ma niewiele osiągnięc na swojej drodze jest odpowiedzialny za przegraną i za słabą gre reprezentacji od samego początku jej przejęcia. Jeżeli Fornalik będzie dalej prowadził tą reprezentacje to nie ma ona szans by wyjść z grupy i pojechać na mistrzostwa świata i będzie to największa porażka reprezentacji od ponad 10 lat! To będzie zasługa Fornalika!  
Zapisane



Fan jerkowania.
gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« Odpowiedz #629 : 23 Marca 2013, 10:44:34 »

Powinni rozgonić tych patałachów i przestać finansować z naszej kieszeni. Straciłem złudzenia, ze będziemy kiedyś mieć porządną reprezentację. Nie chodzi o to, że przegrali bo to się zdarza, ale o ich podejście. Ten się nie lubi z tym, ten za mało zarabia itd. Wynocha do klubów.
Zawodnicy mało tutaj zawinili, cała przegrana jest dziełem trenera. Ten skład reprezentacji jest najlepszy od lat a mimo wszystko nic nie mogą ugrać(może za wyjątkiem jakiś tam francuzów co nawet hymnu). Widać to po grze Lewandowskiego, Piszczka czy Błaszczykowskiego, że trener nie potrafi zbudować zespołu by wykorzystać możliwości zawodników. W Niemczech ten tercet gromi i oni rządzą na boisku a w reprezentacji nic nie mogą ugrać. Przestańmy się okłamywać to obecny trener, który ma niewiele osiągnięc na swojej drodze jest odpowiedzialny za przegraną i za słabą gre reprezentacji od samego początku jej przejęcia. Jeżeli Fornalik będzie dalej prowadził tą reprezentacje to nie ma ona szans by wyjść z grupy i pojechać na mistrzostwa świata i będzie to największa porażka reprezentacji od ponad 10 lat! To będzie zasługa Fornalika!  

Trener Fornalik to jedna sprawa a to co pokazali nasi "piłkarze"to druga.
Wczoraj własny biznes klubowy wygrał z marzeniami kibiców,powinni grać ale na parkiecie w klubie Go Go,tam nóżkom nic sie
by nie stało.
Po prosu pisząc twardo-grały nasze cioty Angry
A Brazylia to już/obym się mylił/historia,niestety Cry
Chyba że cud będzie
Zapisane
Strony: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 80 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!