http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
16 Maja 2024, 12:52:44

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Off Topic (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  To był mecz
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 80 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: To był mecz  (Przeczytany 259117 razy)
Jawor

Wiadomości: 1038


Chrzanów

Najważniejsza jest wiara w przynęte i dzida


« Odpowiedz #630 : 23 Marca 2013, 11:07:23 »

Dajcie spokój usuńcie ten wątek bo szkoda się denerwować ja nie oglądam piłki nie interesuje mnie zresztą to ze sportem nie ma nic wspólnego WSTYD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zapisane
kris

Wiadomości: 380


WLKP/Krzycko Wielkie


« Odpowiedz #631 : 23 Marca 2013, 12:47:10 »

Z drugiej strony jest mój idol Kubica. Ambitny, utalentowany, utrzymywany przez sponsorów. W nowym aucie, na nowej trasie z nowym pilotem wygrywa wszystko. To jest sport i pasja!

Już nie jedzie .........
Zapisane

NSNP - nigdy się nie poddawaj!
rothen

Wiadomości: 510


Błonie k.Warszawy

Kiedyś brałem ryby , teraz tylko łowię


« Odpowiedz #632 : 23 Marca 2013, 13:38:13 »


@jawor wstyd to kraść nasi gwiazdorzy dali po prostu dupy i jeszcze dostali za to pieniądze  Angry
Dajcie spokój usuńcie ten wątek bo szkoda się denerwować ja nie oglądam piłki nie interesuje mnie zresztą to ze sportem nie ma nic wspólnego WSTYD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zapisane

Nie czas jest nam dany, ale chwila. Naszym zadaniem jest uczynić z tej chwili czas.
Georges Poulet
drodox

Wiadomości: 621


podlaskie

Niech Zyje ABU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


« Odpowiedz #633 : 25 Marca 2013, 08:24:17 »

Już dawno klikałem, że wina jest po stronie całej ferajny
na początku związek, który jest zbieraniną działaczy dziadków z pampersami, którzy sami sukcesów nie osiągnęli a pierniczą jakby wszystko widzieli
po drugie nie ma polskiej myśli szkoleniowej bo kolejni selekcjonerzy to patałachy bez pomysłu wiary i umiejętności w sukces niestety mamy totalny atak ludzi w związku w ligach i trenerkach ze śląska - nie wiem dla czego ?
po trzecie żałosna liga skorumpowana ustawiona i jak na poziom za wysoko opłacająca piłkarzy trenerów sędziów
po czwarte brak talentu wśród zawodników na dodatek to lenie i chlory w większości lecący tylko na szmal
po piąte brak systemu szkolenia młodzieży a nawet dzieci a potem wyłapywania talentów - marnotrawimy ubogi kapitał inni korzystają np Niemcy
i tak tak po kolejne

jednym słowem burdel gadanie o historii a zero pomysłu na przyszłość

po za tym jakim prawem w reprezentacji gra wasyl czemu ten głupek go z uporem maniaka wystawia kiedyś był rasiak teraz wasyl, a niech to

proponuje żeby wziąć kogoś z ulicy na selekcjonera efekt ten sam a kasy ile mniej weźmie
Zapisane
Kiersnowski Artur

Wiadomości: 1770


Koniec żartów Panowie. Zaczęły się schody


« Odpowiedz #634 : 25 Marca 2013, 21:16:15 »

Właśnie gra Radwańska. Pierwszego seta przegrałe do 4, w 2-im prowadzi 5:2, transmisja na meczykach Smiley Smiley.
Zapisane

Kiersnowski Artur

Wiadomości: 1770


Koniec żartów Panowie. Zaczęły się schody


« Odpowiedz #635 : 25 Marca 2013, 21:18:34 »

2-gi set dla Isi  Laughing Laughing ok ok
Zapisane

Kiersnowski Artur

Wiadomości: 1770


Koniec żartów Panowie. Zaczęły się schody


« Odpowiedz #636 : 25 Marca 2013, 21:48:23 »

3-ci set wygrany do 0 przez Isię  Laughing Laughing ok ok
Zapisane

Kiersnowski Artur

Wiadomości: 1770


Koniec żartów Panowie. Zaczęły się schody


« Odpowiedz #637 : 27 Marca 2013, 09:20:08 »

Niesamowite zagranie Isi http://www.youtube.com/watch?v=gKDccjkhX0o
Zapisane

BOB

Wiadomości: 3530


Warszawa

Robert


« Odpowiedz #638 : 27 Marca 2013, 10:39:03 »

Kolego Arturze! a o występie naszej reprezentacji to tak zero czyli nic komentarza?!?!
Jestem zadziwiony! Wink
Zapisane

NIECH SIĘ WĘDKI GNĄ A NIE ŁAMIĄ
Logan

Wiadomości: 1985


Bydgoszcz

Machaj wendą, ryby będą!


« Odpowiedz #639 : 27 Marca 2013, 10:47:40 »

Osobiście nie lubię Radwańskiej. Uważam, że jest taka sama jak nasi piłkarze. Za kasę gra rewelacyjnie. Na olimpiadzie dała pokaz co myśli o grze dla kraju.
Zapisane

Mój dziadek mówił: Do byka nie podchodź od przodu, do konia od tyłu, a do idioty nie podchodź w ogóle...
Kiersnowski Artur

Wiadomości: 1770


Koniec żartów Panowie. Zaczęły się schody


« Odpowiedz #640 : 27 Marca 2013, 10:49:49 »

Bob na papraków nie tracę czasu, ale miło mnie zaskoczył Buri, który wreszcie potwierdził to co ja już PRZED Euro mówiłem, pamiętam jak oburzony był że herezję wygłaszam (w Żurze), że nasi to tacy och i ach gdy twierdziłem że to banda leni z powiązanymi jajami, którym się nawet nie chce chcieć, niestety rok niemal musiał minąć żeby przyznał mi rację  Laughing Laughing Laughing.
Wczoraj to nawet nie wiedziałem że patałachy grają, nawet gdybym wiedział to olałbym, czytałem sobie Sapkowskiego "Boży Wojownicy" dużo pożyteczniej czas spędziłem.
Zapisane

Kiersnowski Artur

Wiadomości: 1770


Koniec żartów Panowie. Zaczęły się schody


« Odpowiedz #641 : 27 Marca 2013, 10:54:56 »

Osobiście nie lubię Radwańskiej. Uważam, że jest taka sama jak nasi piłkarze. Za kasę gra rewelacyjnie. Na olimpiadzie dała pokaz co myśli o grze dla kraju.
Co fakt to fakt, na OL dała dupy i olała sprawę równo z góry ciepłym moczem. Drugi fakt jest jednak taki że w Pucharze Davisa gra dla reprezentacji dobrze i się stara, ja traktuję występ na OL jak o jednorazowy wybryk i całkowicie jeszcze nie skreślam, natomiast nasi zkopani dają dupy raz za razem i nawet nie udają że się będą starać.
Zapisane

Logan

Wiadomości: 1985


Bydgoszcz

Machaj wendą, ryby będą!


« Odpowiedz #642 : 27 Marca 2013, 11:23:49 »

No nie mów. Trójka z Borussi świetnie zagrała w reklamie opla...
Zapisane

Mój dziadek mówił: Do byka nie podchodź od przodu, do konia od tyłu, a do idioty nie podchodź w ogóle...
Kiersnowski Artur

Wiadomości: 1770


Koniec żartów Panowie. Zaczęły się schody


« Odpowiedz #643 : 27 Marca 2013, 11:39:28 »

No nie mów. Trójka z Borussi świetnie zagrała w reklamie opla...

No lewy nawet obiecuje że więcej grać nie będzie i spełnia co obiecuje  Laughing Laughing.
Zapisane

drodox

Wiadomości: 621


podlaskie

Niech Zyje ABU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


« Odpowiedz #644 : 27 Marca 2013, 12:01:47 »

no tak w tenisie są wyniki
Zapisane
Strony: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 80 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!