http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
16 Maja 2024, 05:53:04

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Off Topic (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  To był mecz
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 80 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: To był mecz  (Przeczytany 259102 razy)
Morfi

Wiadomości: 1485


Zabrze

Silesian Casting Team


« Odpowiedz #645 : 27 Marca 2013, 12:04:32 »

ja uważam, że wszyscy co noszą orła na piersi zasługują na wsparcie, łatwo sie kibicuje gdy ktoś zwycięża, prawdziwy kibic jest bez względu na wyniki  Wink
Przypomnijcie sobie Irlandczyków i Euro 2012

Pozdrawiam,
Paweł
Zapisane
drodox

Wiadomości: 621


podlaskie

Niech Zyje ABU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


« Odpowiedz #646 : 27 Marca 2013, 12:21:08 »

sorki ale ten kto nosi tego orła to ma dawać z siebie wszystko a nie opierdalać się
wczoraj wasyla wpuścili na 5 min i zagrożenie powstało he he zawsze ktoś rasiakiem będzie i go powołają wbrew logice
Zapisane
jarek001

Wiadomości: 682


Płońsk


« Odpowiedz #647 : 27 Marca 2013, 12:53:48 »

Jaki premier taka reprezentacja.
« Ostatnia zmiana: 27 Marca 2013, 13:28:00 wysłane przez jarek001 » Zapisane



Fan jerkowania.
drodox

Wiadomości: 621


podlaskie

Niech Zyje ABU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


« Odpowiedz #648 : 27 Marca 2013, 13:08:38 »

he he he jaki premier taki kraj to gorzej niż reprezentacja wszyscy mamy przerąbane
Zapisane
Buri
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 2751


Gdańsk


WWW
« Odpowiedz #649 : 27 Marca 2013, 17:21:10 »

Bob na papraków nie tracę czasu, ale miło mnie zaskoczył Buri, który wreszcie potwierdził to co ja już PRZED Euro mówiłem, pamiętam jak oburzony był że herezję wygłaszam (w Żurze), że nasi to tacy och i ach gdy twierdziłem że to banda leni z powiązanymi jajami, którym się nawet nie chce chcieć, niestety rok niemal musiał minąć żeby przyznał mi rację  Laughing Laughing Laughing.
Wczoraj to nawet nie wiedziałem że patałachy grają, nawet gdybym wiedział to olałbym, czytałem sobie Sapkowskiego "Boży Wojownicy" dużo pożyteczniej czas spędziłem.

Nadal nie przyznaję Ci racji. Twój stan mógł spowodować zaburzenia w pamięci. Ja uważam, że aktualny skład nie zasługuje na udział w reprezentacji i na to żeby być finansowanym z naszej kieszeni. Nigdy natomiast nie powiedziałem tego co ty, że nienawidzę reprezentacji (nie wypomnę Ci gorszych stwierdzeń i obudzenia ludzi z sali, masz szczęście, że Cie nikt nie wyprowadził). Mimo najgorszego składu oglądam i trzymam kciuki bo to reprezentacja mojego kraju.
Zapisane

brrif

Wiadomości: 129

Haarlem, Śląsk


« Odpowiedz #650 : 27 Marca 2013, 20:31:53 »

Cytuj
sorki ale ten kto nosi tego orła to ma dawać z siebie wszystko a nie opierdalać się

Drodox, pięknie to ująłeś.
Zapisane
drodox

Wiadomości: 621


podlaskie

Niech Zyje ABU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


« Odpowiedz #651 : 28 Marca 2013, 08:02:18 »

po prostu np my wędkarze większość z nas ma pasję miłość do naszego hobby i poświęcamy się temu zajęciu jak umiemy i możemy, a nie na pół gwizdka kalkulujemy trzeba w sporcie etosu choć trochę poświęcenia zaangażowania jak ktoś śpiewał trzeba dać, a nie tylko kasę brać,
 reprezentacja to wielki zaszczyt honor, a nie jakieś jaja, odskocznia do kariery, sorki ale jest po prostu przykro

marzę o tym aby nasi grali dobrze i żebym widział walkę, zaangażowanie, że nawet jeśli przegrają to po dobrym meczu, a nie tylko litanię usprawiedliwień i szukanie winnego, aby zwalić na niego,
winę za ten stan ponoszą odpowiedzialność wszyscy politycy, działacze, trenerzy, związek, piłkarze, sędziowie, kibice też
Zapisane
Kiersnowski Artur

Wiadomości: 1770


Koniec żartów Panowie. Zaczęły się schody


« Odpowiedz #652 : 31 Marca 2013, 18:03:44 »

Reprezentacja Polski w Piłce Nożnej odwiedziła sierociniec.
- To smutne zobaczyć te przygnębione twarze bez wiary i nadziei - powiedział 6-letni Wojtuś.
Zapisane

Włodas

Wiadomości: 443


Warszawa


« Odpowiedz #653 : 31 Marca 2013, 19:13:04 »

Reprezentacja Polski w Piłce Nożnej odwiedziła sierociniec.
- To smutne zobaczyć te przygnębione twarze bez wiary i nadziei - powiedział 6-letni Wojtuś.

ROTFL  ok
Zapisane

Nie mogę zasnąć w nocy, jak sobie pomyślę, że po mojej śmierci, żona sprzeda cały mój sprzęt wędkarski po cenie za którą myśli, że go kupiłem. Laughing Laughing Laughing
gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« Odpowiedz #654 : 31 Marca 2013, 20:54:18 »

Filmik z meczu w rugby z Ukrainą mają oglądac nasi piłkarze Laughing/13-12/
Tylko w pewnych dyscyplinach trzeba mieć jaja Wink/szachy zostawmy Grin/
A piłkarze....  8-)mają?
Zapisane
jarek001

Wiadomości: 682


Płońsk


« Odpowiedz #655 : 31 Marca 2013, 21:07:10 »

Kocham rugby!!!!!!!!!!!!!!!
Zapisane



Fan jerkowania.
gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« Odpowiedz #656 : 31 Marca 2013, 21:24:27 »

Kocham rugby!!!!!!!!!!!!!!!
Sie grało Wink
Zapisane
jarek001

Wiadomości: 682


Płońsk


« Odpowiedz #657 : 31 Marca 2013, 21:58:07 »

Kocham rugby!!!!!!!!!!!!!!!
Sie grało Wink
Ponad 10 lat temu chciałem spróbować, jednak z racji, że mieszkałem na zadupiu pomorskiego to sobie dałem spokój. Potem był przez chwile boks, potem lekka atletyka... i nic więcej. Zalety mieszkania na wsi.
Zapisane



Fan jerkowania.
gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« Odpowiedz #658 : 31 Marca 2013, 23:07:26 »

Kocham rugby!!!!!!!!!!!!!!!
Sie grało Wink
Ponad 10 lat temu chciałem spróbować, jednak z racji, że mieszkałem na zadupiu pomorskiego to sobie dałem spokój. Potem był przez chwile boks, potem lekka atletyka... i nic więcej. Zalety mieszkania na wsi.

Znaczy sie czyste powietrze i brak stresu Wink ok
Ja grałem w Lechi/2 linia młyna,Kotlet był pchaczem/'to taki przerywnik po koszu ok
Zapisane
jarek001

Wiadomości: 682


Płońsk


« Odpowiedz #659 : 01 Kwietnia 2013, 08:00:38 »

Ponad 10 lat temu chciałem spróbować, jednak z racji, że mieszkałem na zadupiu pomorskiego to sobie dałem spokój. Potem był przez chwile boks, potem lekka atletyka... i nic więcej. Zalety mieszkania na wsi.

[/quote]
Znaczy sie czyste powietrze i brak stresu Wink ok
[/quote]
Z tym czystym powietrzem to różnie bywało xD, za to miałem 10 jezior w obrębie 10km i pełno uroczych stawów w lasach.
Zapisane



Fan jerkowania.
Strony: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 80 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!