http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
16 Maja 2024, 15:33:05

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Off Topic (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  To był mecz
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 46 47 [48] 49 50 ... 80 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: To był mecz  (Przeczytany 259120 razy)
drodox

Wiadomości: 621


podlaskie

Niech Zyje ABU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


« Odpowiedz #705 : 17 Maja 2013, 07:42:00 »

witaj Rolek he he myślę że fanklub pt nie trawię Legii jest większy  Beer Beer Beer
Zapisane
jarek001

Wiadomości: 682


Płońsk


« Odpowiedz #706 : 18 Maja 2013, 15:54:48 »

 LEGIA 1 Lech 0
Dziękujemy.

Cheesy Cheesy
szczęśliwy mam dzień dziś kupiłem mega tanio dwa garniaki Vistuli i Legia wygrywa Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Zapisane



Fan jerkowania.
jarek001

Wiadomości: 682


Płońsk


« Odpowiedz #707 : 25 Maja 2013, 17:51:10 »

http://www.youtube.com/watch?v=XH0jFRbaXTE
Mistrzem POLSKI jest LEGIA!!!! lalalala Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy: D: Cheesy
Lech zmarnował szanse i przegrał dziś z zespołem z ostatniego miejsca w lidze Cheesy Cheesy u siebie xD xD xD
LEGIA CWKS!!

Puchar Polski też jest Legii Cheesy Cheesy

a kuchenkarze niech się nie martwią...

Amica wronki pokazała jak gra się przed własną publicznością przegrywając 2 - 0


« Ostatnia zmiana: 25 Maja 2013, 17:56:53 wysłane przez jarek001 » Zapisane



Fan jerkowania.
PLECIONA

Wiadomości: 679


Denmark

ZIG ZAG Action!


WWW
« Odpowiedz #708 : 25 Maja 2013, 22:10:52 »

Ogląda ktoś?
1:1
Zapisane
BOB

Wiadomości: 3530


Warszawa

Robert


« Odpowiedz #709 : 25 Maja 2013, 22:12:53 »

Jasne! choć futbol to nie moja pasja ok
Zapisane

NIECH SIĘ WĘDKI GNĄ A NIE ŁAMIĄ
BOB

Wiadomości: 3530


Warszawa

Robert


« Odpowiedz #710 : 25 Maja 2013, 22:31:45 »

Szkoda Sad
Zapisane

NIECH SIĘ WĘDKI GNĄ A NIE ŁAMIĄ
PLECIONA

Wiadomości: 679


Denmark

ZIG ZAG Action!


WWW
« Odpowiedz #711 : 25 Maja 2013, 22:40:35 »

No to przynajmniej wygrali lepsi Wink
Pozd.
Zapisane
jarek001

Wiadomości: 682


Płońsk


« Odpowiedz #712 : 25 Maja 2013, 22:42:43 »

No to przynajmniej wygrali lepsi Wink
Pozd.
Dokładnie Smiley bardzo dobrze powiedziane.
Was też denerwował obiektywizm komentatorów?
Zapisane



Fan jerkowania.
gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« Odpowiedz #713 : 25 Maja 2013, 22:58:40 »

No to przynajmniej wygrali lepsi Wink
Pozd.
Dokładnie Smiley bardzo dobrze powiedziane.
Was też denerwował obiektywizm komentatorów?
Taak,a "Lewy"strzelił gola po gwizdku Roll Eyes
Chyba jednak do Bayernu pójdzie bo nie chciał ich"ukarać" Embarrassed
Zapisane
rd1_68

Wiadomości: 263


« Odpowiedz #714 : 26 Maja 2013, 00:02:15 »

Wygrali i tyle ale czy byli lepsi ?
Tak jak poprzednio jedni lepiej grali a Ligę wygrali inni.
Zapisane
jarek001

Wiadomości: 682


Płońsk


« Odpowiedz #715 : 26 Maja 2013, 09:48:30 »

Wygrali i tyle ale czy byli lepsi ?
Zawsze wygrywa lepszy. W tym meczu to Bayern od samego początku był na pozycji lidera. Borusia grała ładnie ale nie strzelała bramek a to się liczy. Przecież wszystkie mecze w lidze między Borusią a Bayernem kończyły się zwycięstwem tych drugich.
Może w końcu skończy się ten żałosny spektakl rozpowszechniony przez media w którym Lewandowski jest bogiem piłki nożnej. Już mam dość tego pieprzenia... Lewandowski to Lewandowski tamto. Widać po grze w reprezentacji, że bez podań sam sobie akcji nie jest w stanie zrobić ani strzelić bramki, za to Piszczyk i Błaszczykowski pokazują klase. Ci zawodnicy mi się podobają....

Mecz bardzo ładny w porównaniu do ostatniego finału mniej dramatyczny ale bardziej atrakcyjny bardziej bogaty w akcje.

Zapisane



Fan jerkowania.
BOB

Wiadomości: 3530


Warszawa

Robert


« Odpowiedz #716 : 26 Maja 2013, 10:17:36 »

No tak...wedle tego co piszesz o Lewandowskim to Pele, Euzebio a z naszego podwórka Lubański (nie chodzi mi o stawianie ich w jednym szeregu) to cieniasy. Też czaili się na jedno podanie od innych, którzy na nich pracowali, strzelali bramkę i tyle...wielka mi sztuka, każdy to potrafi  Smiley
Zapisane

NIECH SIĘ WĘDKI GNĄ A NIE ŁAMIĄ
wojciiech

Wiadomości: 558


Ostrów/Toruń


« Odpowiedz #717 : 26 Maja 2013, 10:49:09 »

Taaa, Jarek. "Piszczyk"...  Roll Eyes

Widzę, że klasycznie. Od piłki też jesteś specjalistą.
Daleki jestem od piania na temat Lewego, że dogania Messiego. Ale prawdą jest, że Lewandowski to piłkarz klasy światowej. Jest Leo i CR7 - a zaraz za ich plecami Lewandowski i Falcao. I Twoje polskie marudzenie tego nie zmieni. ;-)

a jak masz wątpliwosci to zobacz sobie jeszcze raz trzecią bramkę wbitą Realowi. A potem się zastanów czy takie rzeczy robi ktoś, kto czai sie na podanie albo dobitkę...
Zapisane
BOB

Wiadomości: 3530


Warszawa

Robert


« Odpowiedz #718 : 26 Maja 2013, 11:16:22 »

Taaa, Jarek. "Piszczyk"...  Roll Eyes

Widzę, że klasycznie. Od piłki też jesteś specjalistą.
Daleki jestem od piania na temat Lewego, że dogania Messiego. Ale prawdą jest, że Lewandowski to piłkarz klasy światowej. Jest Leo i CR7 - a zaraz za ich plecami Lewandowski i Falcao. I Twoje polskie marudzenie tego nie zmieni. ;-)

a jak masz wątpliwosci to zobacz sobie jeszcze raz trzecią bramkę wbitą Realowi. A potem się zastanów czy takie rzeczy robi ktoś, kto czai sie na podanie albo dobitkę...

Jeśli to do mnie to...nie jestem specjalistą nie tylko od piłki (choć na tym temacie najmniej mi zależy Grin)
Zapisane

NIECH SIĘ WĘDKI GNĄ A NIE ŁAMIĄ
jarek001

Wiadomości: 682


Płońsk


« Odpowiedz #719 : 26 Maja 2013, 11:21:35 »

Ja nie mówię, że jest zły. Jednak nie mówmy, że Lewandowski to gracz o nieco niższych umiejętnościach jak C. Ronalndo czy Messi bo jest przegięcie na całej linii. Jak widać po wczorajszym meczu za wiele nie pokazał mimo tak "wielkiego" talentu, który jest rozdmuchiwany przez tzw specjalistów. Reprezentuje on średnią półkę zarówno cenowo jak i umiejętnościami. Dupy nie urywa. Może dlatego, że nie widzę pasji w jego grze w reprezentacji.
Może tak reaguje bo mam dość słuchania Lewandowski to Lewandowski tamto, nikt nie mówi nic o Naszej lidze o zawodnikach tylko wszyscy się interesują się ligą hiszpańska, niemiecka itp.. Rzygać się chce od takich komentarzy, nie od gry Lewandowskiego ale od tych zachwyceń i lizania się po fiutach.
No tak Nasza liga nie jest tak mocna jak niemiecka czy angielska (jednak nie mówię, że takie zachowanie jest złe, po prostu każdy powinien mieć wolną wolnę) ale porównanie Naszej ligi do tych z których są topowe zespoły to nieporozumienie. Real ma większy budżet niż cała ekstraklasa (w zeszłym roku mieli ponad 500mln euro).
 
Mnie interesuje tylko Polska liga, może nudna, pewnie słaba ale moja.
Zapisane



Fan jerkowania.
Strony: 1 ... 46 47 [48] 49 50 ... 80 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!