http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
15 Maja 2024, 22:17:35

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Doniesienia znad wody
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 255 256 [257] 258 259 ... 410 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Doniesienia znad wody  (Przeczytany 1226655 razy)
Pike
Administrator
*****
Wiadomości: 2693


Poznań


WWW
« Odpowiedz #3840 : 11 Lipca 2008, 08:51:59 »

Dzisiaj wybrałem się pouczyć trochę castingu. Byłem na płytkich zarośniętych stawach w Mościcach. Na Slidera 7 złowiłem pierwszego szczupaczka ( ok. 45 ) pózniej kilka podobnych lub mniejszych na lekką wachadłówkę. Miałem coś grubszego na Slidera , ale się spięło. W drodze powrotnej w ten sam rejon poleciał Mors 1 i się zaczęło. Zapiąłem Esoxa metrówę. Po kilku minutach holu zerwałem go. Żal że pływa z żelaziwem w paszczy. Może innym razem...

Gratuluję kontaktów z rybami. O szczupaka nie musisz się martwić, jeśli blachę miał w pysku to już się jej pozbył.
Zapisane

zoltar70

Wiadomości: 161


TARNÓW


« Odpowiedz #3841 : 11 Lipca 2008, 14:45:08 »

Był zapięty za samą szczękę, blacha była na zewnątrz . Ten "profesor" już kilka osób wywiódł w pole.
Zapisane
Plastek

Wiadomości: 332


Milicz

C&R


« Odpowiedz #3842 : 11 Lipca 2008, 15:22:37 »

@Zoltar70 może kotwiczka w morsie za mała była i sie spiął. Spróbuj  na jakiegoś woblera, który ma większe haki. Bo co dwie kotwice to nie jedna ok Fishing Pozdr
Zapisane

zoltar70

Wiadomości: 161


TARNÓW


« Odpowiedz #3843 : 11 Lipca 2008, 15:37:05 »

Gdyby się spiął, to miałbym tę blachę. A ona została w jego paszczy.
Zapisane
Plastek

Wiadomości: 332


Milicz

C&R


« Odpowiedz #3844 : 11 Lipca 2008, 17:10:14 »

Faktycznie, mój błąd. Pardą. To nie pozostaje Ci nic innego jak mocniejsza linka i przypon Laughing Laughing Pozdr
Zapisane

mekamil
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 3011


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #3845 : 11 Lipca 2008, 17:15:20 »

Z @mebonem jesteśmy nad Szałe. Do tej pory pływaliśmy w sumie ze dwie godziny. Mieliśmy po kilka pobić, jeden sandacz spięty i jeden wyholowany, bez wymiaru niestety. Teraz cały czas na przemian burze i słońce. Jedną burzę już moknęliśmy na drugim brzegu, więc teraz czekamy na resztę ekipy - może jutro pogoda będzie bardziej sprzyjała pływaniu.
Zapisane

dyskusja z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem - poprzewraca figury, nasra na szachownicę i powie, że wygrał!
wełpa

Wiadomości: 1770


Schneidemühl


« Odpowiedz #3846 : 11 Lipca 2008, 19:37:50 »

Z @mebonem jesteśmy nad Szałe. Do tej pory pływaliśmy w sumie ze dwie godziny. Mieliśmy po kilka pobić, jeden sandacz spięty i jeden wyholowany, bez wymiaru niestety. Teraz cały czas na przemian burze i słońce. Jedną burzę już moknęliśmy na drugim brzegu, więc teraz czekamy na resztę ekipy - może jutro pogoda będzie bardziej sprzyjała pływaniu.
To pogódka na sandałka ok tylko łowić ok.pozdro wełpa.
Zapisane

Bo człowiek bez pasji nudzi swoją duszę.
Pavko

Wiadomości: 302


Zabrze

BORN TO FISH, FORCED TO WORK


« Odpowiedz #3847 : 11 Lipca 2008, 23:11:52 »

Koniec!!!! Nie nastawię się więcej świadomie na bolenie!!! Te ryby są dla mnie za kare, kolejna lekcja pokory za mną  Angry nawet skubnięcia nie miałem, nie licząc okonia samobójcy  Smiley A te szalone ryby biły w drobnice pod samymi nogami Smiley


Skąd ja to znam Roll Eyes  Laughing Laughing @Pavko, a na jaka przynete łapałeś???  ok Fishing Pozdr
Na wszystko Grin Zacząłem od gum i odchudzałem główki, potem blachy wszelkiej maści i wielkości włącznie z gnomem 0, a na koniec woblery te typowo boleniowe jak i baryłki głębiej chodzące. Już mi przeszła niechć i jutro znowu próbujemy dobrać się do odrzańskich ryb  ok
Zapisane
Plastek

Wiadomości: 332


Milicz

C&R


« Odpowiedz #3848 : 12 Lipca 2008, 14:23:49 »

Do odrzańskich ryb powiadasz Grin Grin To musimy sie kiedyś zgadać, bo ja też z tych, co to nad Odrę jeżdżą ok Fishing Pozdr
Zapisane

mekamil
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 3011


Łódź

Uć Casting Team


« Odpowiedz #3849 : 12 Lipca 2008, 21:52:49 »

Z @mebonem jesteśmy nad Szałe. Do tej pory pływaliśmy w sumie ze dwie godziny. Mieliśmy po kilka pobić, jeden sandacz spięty i jeden wyholowany, bez wymiaru niestety. Teraz cały czas na przemian burze i słońce. Jedną burzę już moknęliśmy na drugim brzegu, więc teraz czekamy na resztę ekipy - może jutro pogoda będzie bardziej sprzyjała pływaniu.
To pogódka na sandałka ok tylko łowić ok.pozdro wełpa.
Woleliśmy nie ryzykować. A dzisiaj zrobiliśmy prawie 10h na wodzie i ledwie jednego miarowego spiął Michał. Jakbyśmy wczoraj zaryzykowali to może by było się czym pochwalić  Tongue
Zapisane

dyskusja z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem - poprzewraca figury, nasra na szachownicę i powie, że wygrał!
zoltar70

Wiadomości: 161


TARNÓW


« Odpowiedz #3850 : 12 Lipca 2008, 22:11:24 »

Dzisiaj wybrałem się pouczyć trochę castingu. Byłem na płytkich zarośniętych stawach w Mościcach. Na Slidera 7 złowiłem pierwszego szczupaczka ( ok. 45 ) pózniej kilka podobnych lub mniejszych na lekką wachadłówkę. Miałem coś grubszego na Slidera , ale się spięło. W drodze powrotnej w ten sam rejon poleciał Mors 1 i się zaczęło. Zapiąłem Esoxa metrówę. Po kilku minutach holu zerwałem go. Żal że pływa z żelaziwem w paszczy. Może innym razem...

Poszedłem na drugi dzień, ale nawet małe nie brały. Więc pomału traciłem nadzieję na rychłe spotkanie. W tej samej okolicy około 21-szej zaliczyłem delikatne okoniowe skubnięcie. Po zacięciu poczułem duży ciężar na kiju. Okazało się, że Pike miał racje. Blachy w pysku już nie miał. Ale do metra brakło mu 6 cm.

[Moderator: zdjęcie usunięte]
« Ostatnia zmiana: 13 Lipca 2008, 02:34:45 wysłane przez JJ » Zapisane
brati

Wiadomości: 146


widły Wisły i Pilicy


« Odpowiedz #3851 : 12 Lipca 2008, 22:21:42 »

Ładna ryba, szkoda ze zakończyła swój żywot
Zapisane

pzdr.
Darek
rabarbar

Wiadomości: 639


korbiarz :-)


« Odpowiedz #3852 : 12 Lipca 2008, 22:35:43 »

Zoltar fajny szczupak, ale chwyt za oczodoły to faktycznie nienajlepszy pomysł  Smiley Czy tym razem też połakomił się na wahadło?
Zapisane

Pozdrowienia
Beer
zoltar70

Wiadomości: 161


TARNÓW


« Odpowiedz #3853 : 12 Lipca 2008, 22:42:28 »

Na takiego samego Morsa 1 . Za oczy często podbiera się duze Esoxy. Oczywiście jak niema podbieraka.
Zapisane
-PYTOON-

Wiadomości: 473


Dąbie


« Odpowiedz #3854 : 12 Lipca 2008, 23:08:04 »

Zoltar, a czy Tobie ktoś kiedyś wsadził paluchy w oko?! Bez urazy, ale to zdjęcie napawa mnie obrzydzeniem!!!
Zapisane
Strony: 1 ... 255 256 [257] 258 259 ... 410 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!