http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
08 Maja 2024, 14:10:15

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Największe na Casting 2008
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] 3 4 ... 7 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Największe na Casting 2008  (Przeczytany 19458 razy)
MATAS

Wiadomości: 1008


Poznań


« Odpowiedz #15 : 01 Lutego 2008, 13:59:30 »

JJ , no pewnie, ale o ile multik jestem w stanie rozpoznac to jak nie ma parametrów wędki to nie jestem w stanie tego wywnioskowac po zdjeciu. Łowcy okazów by musieli podawać wedki, dodatkowo mozna tez grubosc linki podawac
Zapisane
Buri
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 2751


Gdańsk


WWW
« Odpowiedz #16 : 01 Lutego 2008, 14:21:49 »

Myślę, że to nie problem dla nich, podać czym łowili ok
U @rolka to widzę AC66MM, chyba...
Zapisane

rolek
Wyprawy
*
Wiadomości: 1428


LECH POZNAŃ


« Odpowiedz #17 : 01 Lutego 2008, 14:27:21 »

Buri masz rację ok
Zapisane

Nie rozmawiaj z idiotą bo sprowadzi Ciebie do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem
MATAS

Wiadomości: 1008


Poznań


« Odpowiedz #18 : 08 Marca 2008, 21:59:19 »

aktualizacja  ok

poprawilem rekord Troci zygmunta, nie zauwazylem wczesniej jego Trotki, dziekuje za przypomnienie!

« Ostatnia zmiana: 08 Marca 2008, 23:02:35 wysłane przez MATAS » Zapisane
MATAS

Wiadomości: 1008


Poznań


« Odpowiedz #19 : 15 Marca 2008, 22:56:15 »

aktualizacja, postanowilem iz bede zaliczac ryby zlowione w okresie ochronnym poniewaz wiadome ze nigdy nikt sie nie nastawia na kokretne ryby w ich okresie ochronnym a zawsze jest to przyłów dlatego akceptuje takie ryby.

podzielilem tez Troc Wędrowną na kategorie KELT oraz SREBRNIAK
Zapisane
JJ

Wiadomości: 3591


Jabłonna


« Odpowiedz #20 : 16 Marca 2008, 19:52:09 »

aktualizacja, postanowilem iz bede zaliczac ryby zlowione w okresie ochronnym poniewaz wiadome ze nigdy nikt sie nie nastawia na kokretne ryby w ich okresie ochronnym a zawsze jest to przyłów dlatego akceptuje takie ryby.

podzielilem tez Troc Wędrowną na kategorie KELT oraz SREBRNIAK

No cóż, Twój wątek i Twoja decyzja. Ale mi osobiście to się akurat niezbyt podoba....
Zapisane

Pozdrawiam
Maraf

Wiadomości: 1233

Poznań


« Odpowiedz #21 : 16 Marca 2008, 20:05:46 »

Tez niezbyt mi sie podoba ! Zlowienie w okresie ochronnym to przylow, a wiec kwestia szczescia a nie umiejetnosci. Ponadto zle sie jakos to widzi  Sad ! Zrezygnuj z tego pomyslu MATAS !
Pozdrawiam
Mara
P.S.: podziel na ryby zlowione w PL i za granica pono w S latwiej zlowic okazalego esoxa nizli w PL  Wink
Zapisane

coincidentia oppositorum...
JJ

Wiadomości: 3591


Jabłonna


« Odpowiedz #22 : 16 Marca 2008, 20:14:10 »

P.S.: podziel na ryby zlowione w PL i za granica pono w S latwiej zlowic okazalego esoxa nizli w PL  Wink

A ja w końcu maja chciałem się na listę wpisać.... Cry Grin
Zapisane

Pozdrawiam
TomCast

Wiadomości: 2948


Warszawa

Każdy dzień przynosi coś nowego.


« Odpowiedz #23 : 16 Marca 2008, 20:16:23 »

Jarek z rybą po niżej metra nawet nie wracaj  Laughing Laughing Laughing
Zapisane

Pozdrawiam.
Tomek


Każda godzina spędzona z muchówką nad wodą bezcenna, za reszte zapłacisz kartą MasterCard Wink
Buri
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 2751


Gdańsk


WWW
« Odpowiedz #24 : 16 Marca 2008, 20:21:21 »

aktualizacja, postanowilem iz bede zaliczac ryby zlowione w okresie ochronnym poniewaz wiadome ze nigdy nikt sie nie nastawia na kokretne ryby w ich okresie ochronnym a zawsze jest to przyłów dlatego akceptuje takie ryby.

Matas, również uważam, że to nie najlepszy pomysł. Może jednak warto ograniczyć się do ryb złowionych świadomie?
Zapisane

MATAS

Wiadomości: 1008


Poznań


« Odpowiedz #25 : 16 Marca 2008, 20:59:59 »

hm..... no wiecie akurat ten argument mnie nie przekonuje bo przeciez jak zaloze sobie zyłke 0.14 i pojde na okonki z paproszkiem w lipcu to jak zlowie szczupaka to tez bedzie przyłów = szczescie = przypadek = niepowinna sie zaliczac? pozatym kazdy duzy szczupak to w wiekszosci miara szczescia

Przemysle sprawe ale osobiscie zaliczałbym takie ryby, jezeli wiekszosc forum bedzie chciała inaczej to ok....

Poprostu nie widze w tym nic złego, i tak wiekszosc forumowiczów promuje C&R, a czy ryba jest zlowiona w okresie ochronnym czy poza okresem ochronnym nie robi zadnej róznicy, jezeli jest złowiona na casting i jest fota to zaliczam rybe. Okres ochronny jest po to aby nie zabijac ryb i nie łowic ich w okolicach tarlisk, przyłów to przypadek, przypadek który mozna sklasyfikowac jak kazdy inny.


Co do pomysłu zaliczania ryb z PL i z zagranicy to jestem na TAK, to oczywiste ze w Szwecji łowi sie wieksze szczupaki.
Zapisane
warciak25

Wiadomości: 38


« Odpowiedz #26 : 16 Marca 2008, 21:35:21 »

@Matas ogólnie świetny pomysł z tym zestawieniem ,gratuluje pomysłu
Zapisane
pepol
Najlepszy łowca 2011 roku
*****
Wiadomości: 498


Poznań

Cierpliwości...


« Odpowiedz #27 : 16 Marca 2008, 22:49:18 »

Cytuj
  postanowilem iz bede zaliczac ryby zlowione w okresie ochronnym poniewaz wiadome ze nigdy nikt sie nie nastawia na kokretne ryby w ich okresie ochronnym a zawsze jest to przyłów dlatego akceptuje takie ryby


Moje zdanie na temat umieszczania zdjęć ryb objętych okresem ochronnym zamieściłem już przy okazji dyskusji w innym wątku ale żeby wszystko było tip top zamieszczę również tutaj tę część mojego postu.

Matas. Uważam, że umieszczanie ryb złowionych w okresach ochronnych w ‘’konkursach’’ takich jak  stworzyłeś nie powinno mieć miejsca tak samo jak umieszczanie tam zdjęć ryb złowionych w łowiskach specjalnych bo jeżeli to jest właśnie jakiegoś rodzaju konkurs to powinna mu patronować zasada FAIR PLAY. Natomiast rozgraniczenie na ryby złowione w Polsce i po za granicami kraju jest jak najbardziej słuszne. Pozdrawiam. 
Zapisane
MATAS

Wiadomości: 1008


Poznań


« Odpowiedz #28 : 16 Marca 2008, 22:51:31 »

pepol, tak jak napisalem, jezeli wiekszosc bedzie chciala aby te ryby nie byly zaliczane, tak tez zrobie.


A co do ryb zlowionyvch w lowiskach specjalnych to przeciez takich nie zaliczam, sa tu gdzies takie?  Huh
Zapisane
pepol
Najlepszy łowca 2011 roku
*****
Wiadomości: 498


Poznań

Cierpliwości...


« Odpowiedz #29 : 16 Marca 2008, 23:08:38 »

Cytuj
A co do ryb zlowionyvch w lowiskach specjalnych to przeciez takich nie zaliczam, sa tu gdzies takie?   

Spoko. Nie ważne czy one tu są czy nie wyraziłem tylko moja opinię na ten temat. Jeżeli nie zaliczasz ryb z łowisk specjalnych to w porządku. Równie dobrze mógł byś takie ryby zaliczać bo to Ty stworzyłeś tan wątek i Ty ustaliłeś takie a nie inne zasady. Kwestia tylko tego czy ktoś kogo zdjęcia tam zamieszczasz wyraża na to zgodę czy nie.

Ja osobiście nie mam nic przeciwko zamieszczeniu zdjęć na forum ryb złowionych w okresach ochronnych lub łowiskach specjalnych jednak nie zgłosił bym tej ryby do żadnego konkursu czy jakiejkolwiek tabeli największych okazów. Pozdrawiam.
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 7 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!