http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
09 Maja 2024, 01:58:20

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Nadarzyce plany na lato
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Nadarzyce plany na lato  (Przeczytany 27326 razy)
wojciiech

Wiadomości: 558


Ostrów/Toruń


« Odpowiedz #75 : 16 Sierpnia 2012, 18:36:57 »

Ja w tym roku odpuszczam wypad na Zalewy, to moja ukochana woda, ale zamieszanie ewidentnie odbija się na rybach. Jeszcze parę lat temu zdarzały się kontakty z  niezłą rybą, ostatnie dwa wypady to padaczka.

Chyba tylko Szymon pisze, że czasem uda mu się połowić, ale on chyba też częściej ma okazję być na Zalewach.


Mnie jeszcze zastanawia absolutny brak białej ryby na jesieni w zbiorniku I i II. Ja rozumiem, że ryba idzie na zimowiska, ale gdyby cała biała ryba zeszła na jezioro berlińskie - musiałbym w co drugim rzucie na jeziorze łapać coś za kapotę, a niestety, sztuką jest wypływanie jednego drobnego szczupaka.
No chyba, że ja już aż tak nie umiem Smiley
Zapisane
wierzbolp

Wiadomości: 6


« Odpowiedz #76 : 16 Sierpnia 2012, 20:33:41 »

no jasne że nie wykupiłem, i czekam z niecierpliwością kiedy sprawa będzie tam jasna i przejrzysta dla wszystkich, również niewtajemniczonych.
Zapisane
shorty

Wiadomości: 164


Warszawa


« Odpowiedz #77 : 22 Sierpnia 2012, 16:06:35 »

Miałem jechać w tym roku, ale czytając wasze wypowiedzi chyba odpuszczę i poczekam jak się wszystko wyjaśni. Teraz muszę szukać innej wody na jesienny wypad chociaż będzie ciężko bo Nadarzyce maja spory potencjał i ciężko będzie coś znaleźć. Jak ktoś zna jakąś ciekawa wodę żeby trochę pojerkować prosił bym o Priv.
Zapisane

Dobrze być świadomym czego się nie wie ,wtedy wiadomo o co pytać.
Bartek

Wiadomości: 283


Warmia


« Odpowiedz #78 : 30 Września 2012, 10:48:30 »

Jeszcze parę lat temu zdarzały się kontakty z  niezłą rybą, ostatnie dwa wypady to padaczka.
Niezła ryba jeszcze jakaś pozostała,niestety kolejny okaz dostał w łeb.Przypadkowo znalazłem zdjęcia szczupaka złowionego dwa tygodnie temu na zalewach - 112cm i prawie 10kg...
Zapisane
wojciiech

Wiadomości: 558


Ostrów/Toruń


« Odpowiedz #79 : 30 Września 2012, 13:13:13 »

Bartek, gdzie znalazłeś to foto?
Zapisane
Bartek

Wiadomości: 283


Warmia


« Odpowiedz #80 : 30 Września 2012, 15:45:20 »

KLIK
Zapisane
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #81 : 30 Września 2012, 20:21:33 »

Ryba piękna, życzeń sto w tym spotkań z takimi okazami
ale jak je spotykać jak każdy z nich dostaje w łeb ... ? ,
bez litości i zastanowienia, bez wiedzy ile lat taka ryba rośnie,
bez zrozumienia, że i inni mogli by ją kiedyś złowić  ... w łeb i do gara ....
za takie podejście do okazu ja nigdy nie pogratuluję nawet gdyby ta ryba miała i dwa metry ..
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
Logan

Wiadomości: 1985


Bydgoszcz

Machaj wendą, ryby będą!


« Odpowiedz #82 : 30 Września 2012, 20:53:45 »

To przykre. Na początku sezonu trafiłem 91-kę (5,3 kg.). W tym samym miejscu złowiono niedawno rybę ponad 90 cm o wadze 5,6kg. Jestem prawie pewien że to ta sama. Dostała w łeb. Za rok już jej nie spotkam... Nie jestem ortodoksem. Zdarza mi się zjeść złowioną rybę, taką do 2-2,5 kg (szczupak). Dużej szkoda...
Zapisane

Mój dziadek mówił: Do byka nie podchodź od przodu, do konia od tyłu, a do idioty nie podchodź w ogóle...
-PYTOON-

Wiadomości: 473


Dąbie


« Odpowiedz #83 : 30 Września 2012, 21:27:39 »

Zjeść nie zje bo to same trociny. Na mielone też kicha...
Ech, gdzie ten umiar?!
Zapisane
hudson

Wiadomości: 86


« Odpowiedz #84 : 01 Października 2012, 09:35:19 »

15 lat czekał na taką rybę, na następną poczeka 25 lat - gratuluję, ale nie ryby tylko pomyślunku...Cóż, w Polsce statystyczny "wędkarz" to zwykły rybak, tyle że z wędką.
Zapisane
zz1964

Wiadomości: 51


« Odpowiedz #85 : 01 Października 2012, 10:35:26 »

Jak zalewu pilnował Szymak, to takie morderstwo było nie do pomyślenia. Ludziska opamiętajcie się zanim zabijecie taki okaz Cry
Zapisane
Yotaar
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 694


Jaworzno

Silesian Casting Team


« Odpowiedz #86 : 01 Października 2012, 13:36:56 »

Zainteresowany skorzystałem z linka i obejrzałem zdjęcia. Ich tło wprawdzie bardziej kojarzy mi  się z wersją ZZZ (złów, zabij i zjedz), ale z postów łowcy to nie wynika. W drugim wręcz pisze:
A inne osiągnięcia z ostatnich wrzesniowych wypraw to kilkanascie szczupaków w przedziale 1,5 kg - 2,50 kg , duża liczba okoni /przewaga młodzieży/ ale trafiły się takie 30-35 cm.Ryby trafiają z powrotem do wody.Pozdrawiam    

Czy macie inne źróźdła potwierdzające, że okaz został zabrany? Może jednak nie?
Zapisane

Pozdrawiam
Yotaar
Bartek

Wiadomości: 283


Warmia


« Odpowiedz #87 : 01 Października 2012, 15:12:00 »

Żeby zdąrzyć coś zjeść,to kilka minut trzeba.Gość tylko co zaczął łowić ( drugi rzut ),łapie rybę i co ? Wraca na brzeg,żeby zrobić zdjęcia na trawie ? Dla mnie sprawa jest oczywista.Niestety...
Zapisane
Yotaar
Redaktor/Moderator
*****
Wiadomości: 694


Jaworzno

Silesian Casting Team


« Odpowiedz #88 : 01 Października 2012, 15:25:09 »

Wątek na zalinkowanym forum się rozwija. Poszlaki faktycznie przemawiają za opcja ZZZ. Jak się wyjaśni, to w najgorszym razie łowca zostanie zdemaskowany. Może następnym razem pomyśli.
Zapisane

Pozdrawiam
Yotaar
krychu

Wiadomości: 269


Poznań


« Odpowiedz #89 : 01 Października 2012, 17:18:13 »

Z tego co słyszałem od znajomego ktory łowił w tym czasie na zalewach ryba dostała w łeb-ponoć za namową przyjaciół piławy ktorzy stwierdzili że "robi zbyt wiele szkód na łowisku"
brak słów...
Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!