http://www.multiplikator.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
08 Maja 2024, 22:42:01

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
GALERIA:
prosimy o publikowanie tylko tych zdjęć z rybami, które są zgodne z zasadą "no kill".
131180 wiadomości w 5714 wątkach, wysłane przez 2635 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Walterinalm
* Strona główna Pomoc Szukaj Galeria Zaloguj się Rejestracja
+  Forum Multiplikator.pl
|-+  Wędkarstwo Castingowe
| |-+  Doniesienia znad wody (Moderatorzy: Urso, Pike)
| | |-+  Troć 2010
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 5 6 [7] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Troć 2010  (Przeczytany 19784 razy)
yacaré
Wyprawy
*
Wiadomości: 291


Delmenhorst/Bremen


« Odpowiedz #90 : 06 Kwietnia 2010, 17:00:08 »

Odcinka nie podam, chce jeszcze tam pojechać i w spokoju połowić Wink
73cm troci lub łososia, sam nie wiem co to było Laughing
ładniutki moim zdaniem pstrąg (troć)
pozdrówka

To faktycznie raczej trotka: Kropki rowniez ponizej linii bocznej, wyciecie otworu gebowego siegajace poza oko, prosty profil pletwy ogonowej...
Gratulacje ok (choc tak na golej glebie wywoluje u mnie mieszane odczucia - chyba ze wzial bym ja juz na patelnie ;-) )

Pozdrawiam --Yacaré--
Zapisane
wujek

Wiadomości: 804



« Odpowiedz #91 : 06 Kwietnia 2010, 17:02:20 »

Pablos,
kij 270cm. Przy łowieniu z wody wystarcza. Ale i tak sprawie za jakiś czas kij ok 330cm Wink
Przynęta to bezsterowy wobler (10cm), nie wiem jaki producent - po prostu w drodze wymiany się znalazł u mnie.

Seniormarek,
zapraszam po raz kolejny do siebie Smiley Jak pogoda nie będzie jakaś dziwna, to niedługo na "wybranym" odcinku pojawi się już belona Grin

Zamki,
i tak w Zatoce Gdańskiej ludzie mają ciekawiej Grin Ja się muszę najeździć po wybrzeżu by znaleźć coś, gdzie można porzucać Grin

Peresada, Yacare,
dolna szczęka była trochę inna niż u wcześniej łowionych troci - była dłuższa i taka łososiowa Wink Ale po kropkach i reszcie "ryby" bardziej pod troć podchodziła Wink
Zapisane

Surfcasting
gawel

Wiadomości: 2703


Gdańsk


« Odpowiedz #92 : 06 Kwietnia 2010, 17:39:04 »

Ładne Sreberko!Gratulacje! ok
Zapisane
RADAR

Wiadomości: 249


« Odpowiedz #93 : 06 Kwietnia 2010, 18:19:37 »

Wujek gratki za piękne srebro ok. A powiesz jeszcze jaka waga tego wobka?
Zapisane
wujek

Wiadomości: 804



« Odpowiedz #94 : 07 Kwietnia 2010, 16:40:12 »

Radar,
waga woblera ok 15-17gram. Słabo lata z casta, ale jak na ryby jechałem to pomyliłem pudełka z przynętami i spakowałem głównie woblery i wahadła do spina Grin

Dzisiaj byłem od rozwidnienia nad wodą. Widziałem kilka razy jak trocie wielkości ok 20-30cm przepływały koło mnie ok Gdy pojawiło się słońce pojawiło się mnóstwo śledzia... kilka sztuk blachą zahaczyłem Grin Z roku na rok, na wiosnę (głównie kwiecień), widuję coraz częściej sporo małych troci - z początkiem maja, ryby "uciekają" nie wiadomo gdzie Smiley. Rybacy coraz mniej łowią, a szarpakowcy dopiero na belonie się pojawiają, więc z trocią idzie ku dobremu - nie ma kto tego wyłowić ok
Zapisane

Surfcasting
RADAR

Wiadomości: 249


« Odpowiedz #95 : 07 Kwietnia 2010, 17:35:01 »

Nie ma komu tego łowić Shocked Grin.Ja tam w sobotę się normalnie poświęcę i jadę nad wieeelkie jezioro sprawdzić czy i mnie dopisze szczęście.
Zapisane
wujek

Wiadomości: 804



« Odpowiedz #96 : 29 Kwietnia 2010, 21:35:35 »

Dzisiejsza troć, nie wiem ile miała - zgubiłem miarke Smiley
Zapisane

Surfcasting
Pablos

Wiadomości: 761


Gryfice


« Odpowiedz #97 : 29 Kwietnia 2010, 22:12:01 »

Graty Wujek!!! ok Wygląda na +-60cm - super! Jakie warunki byly nad morzem??
Pozdro!!
Zapisane

Ż Y J   C H W I L Ą  ! ! !
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #98 : 29 Kwietnia 2010, 22:13:15 »

Wujek ładna rybka powiedz mi jeszcze z piasku czy z kamieni. ? I za czym podeszła do brzegu.?
Jadę w wekend potestować nowe blaszydła i chce co nieco pokolorować.  Roll Eyes
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
wujek

Wiadomości: 804



« Odpowiedz #99 : 29 Kwietnia 2010, 22:26:59 »

Pablos
na oko miała ok 50-55cm, wzięła po 19. Dzisiaj woda przyjemna, lekka fala, powietrze 24 stopnie i pochmurno ok Łowiłem na piachu, a ten kamień to jedyny w okolicy.

Zamki,
obecnie łowie na srebne pilkery - u mnie jest dużo śledzia pod brzegiem, więc nie próbuję innych kolorów.
Zapisane

Surfcasting
zamki

Wiadomości: 5673


u siebie


« Odpowiedz #100 : 29 Kwietnia 2010, 22:54:53 »

Cytat: wujek
Zamki,
obecnie łowie na srebne pilkery - u mnie jest dużo śledzia pod brzegiem, więc nie próbuję innych kolorów.


Jak śledź to pilker jest bardzo dobrym wyborem a  poszedł bym jeszcze w leciutki fiolecik na grzbiecie. W ubiegłym roku sprawdziło się. ok
Zapisane

www.morskietrocie.e-fora.pl
Debili siać nie trzeba-sami się rodzą !!! SZOK !!!
 Jak jadę na ryby to ja nic nie muszę,  jak ja jadę na ryby to ja nawet ryb łowić  nie muszę. !
wujek

Wiadomości: 804



« Odpowiedz #101 : 30 Kwietnia 2010, 11:38:05 »

Zamki,
Kolorowe akcenty ograniczam do kolorów twisterów, które zakładam na kotwice (ogonek idzie do śmieci, zostaje sam korpus). Kiedyś dostałem kilka sztuk fioletowych twisterów, które zmieniały intensywność barwy pod różnym kątem padania światła - była to prawdziwa "wunderwaffe" na najbardziej wybredne ryby ok Ostatnio używałem seledynowych twisterów i też było ok Smiley Nie ma dużej różnicy w ilości brań, ale jest często duża różnica w pracy przynęty. Dlatego warto czasami tak połowić Smiley
Zapisane

Surfcasting
Strony: 1 ... 5 6 [7] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!